לטל66

רונית100

New member
לטל66

אמרת בתחילת הפורום שגילית רק בחודש השלישי. לא היתה פגיעה בזה שבינתיים המשכת בפעילויות רגילות? כלומר, מי שלא יודעת, יכולה להמשיך לרכב על אופניים, לשתות אלכוהול, לעשן,לסחוב, לקחת אנטיביוטיקה ועוד מזיקים.זה משמעותי? חברה טובה שלי איבדה את עוברה בחודש שני כשלא ידעה שהיא בהריון. והיא מאשימה את חוסר הידע. איך בעצם יודעים מתי להתחיל להתנזר.

טל66

New member
רונית שלום וברוכה הבאה לפורום

קלי קלות!!! הריון רצוי שיהיה מתוכנן. שלי היה בהחלט מתוכנן. 3 שנים תכננתי אותו, רק שהוא החליט להתמהמה! במשך 3 שנים לא שתיתי אלכוהול, לא עישנתי, לא לקחתי כדורים למיניהם ועוד כהנה וכהנה. כמובן שבזמן המחזור, כשהייתי בטוחה שאני לא בהריון הרשיתי לעצמי קצת יותר. ועכשיו ככה: בכל מקרה אני לא מעשנת, בכל מקרה אני לא שותה וכדורים כמעט ואני לא לוקחת. חוץ מזה: מותר לרכב על אופניים, מותר לקחת אנטיביוטיקה (מתאימה להריון) ומותר עוד הרבה דברים אחרים. כך שאת רואה, אין בעיה אם חושבים על כל הפרטים. ומה עם חברתך? היא תכננה להכנס להריון או שזו היתה טעות? טל

רונית100

New member
לרוץ, לקפוץ לסחוב ארגזים...

3 שנים התנזרת מחופשיות הגוף? איזה כח. חברתי תכננה ועוד איך, אך חשבה "להנות" עד הדקה האחרונה, עד הרגע שיאחר המחזור. כי באמת מי חושב על זה. בעיקר כשהיא נקלטה כ"כ מהר.היא לא האמינה.

טל66

New member
מה זאת אומרת התנזרת?????

לא התנזרתי מכלום. המשכתי ללכת לחדר כושר רק בלי להרים משקולות ולעשות כפיפות בטן (לא שאהבתי את זה במיוחד) המשכתי ללכת למסיבות ולרקוד, המשכתי לבלות עם חברים ואצל חברים. הריון זו לא מחלה! אז לא סחבתי משאות כבדים. אם מתכננים הריון חייבים לחשוב ולא לחכות עד הדקה התישעים. צריך קצת אחריות בחיים וילד זו אחריות גדולה מאד ואני לא רואה שום מקום לזלזל בחומרת המעשים. חבל שחברתך איבדה את תינוקה בשל קלות דעת וחבל שהיא מאשימה את חוסר הידע כי האשם היחיד הוא היא עצמה, שלא קראה ספרים, שלא בררה בעיות אפשריות ושלא התייעצה עם רופאים. בכל מקרה אחלי לה בהצלחה בהריון הבא. ומצטערת אם ירדתי עליך כסאח, פשוט קשה לי לשמוע כאלו דברים. ונשמח לשמוע ממך שוב. טל

טל66

New member
שחר בגן ועוד איזה בגן...

ותשמעו סיפור מזעזע: כששחר היה בן 6 חודשים החלטתי שאני חייבת לחזור לעבודה ולהשתחרר מעול הטיפול בתינוק.(לא משנה כרגע שבסוף לא החזירו אותי לעבודה אלא פיטרו אותי) חיפשתי מטפלת, פירסמתי מודעה בעיתון, הגיעו אולי 100 מטפלות ולבסוף החלטתי על פעוטון. קיבלתי חוות דעת על פעוטון שלי, נראה מאד נחמד. שחר היה בפעוטון כחודש בערך. בכל הזמן הזה בעלי קיטר ולא אהב את הפעוטון אז שיום אחד שחר חזר עם שריטה ענקית בגב ולמחרת כששאלתי את הגננות לפשר העניין הן לא ידעו על מה מדובר, שזה מעצמו לא נראה לי. באותו הרגע אספתי את חפצי וחפציו של שחר ומעולם לא חזרנו לשם. ןעכשיו לפואנטה לפני כשבועיים בערך שמעתי (מאמא אחרת בגן) שהפעוטון נסגר עקב כך שרוב הילדים עזבו. לפני 3 ימים שמעתי את הסיבה האמיתית לסגירתו של הפעוטון!!! הגננת היתה סוחרת סמים והשתמשה בגן כמסווה! הייתם מאמינים? אני כל כך מצטערת שלקח לי חודש עד שהאינסטינקטיים האימהיים שלי עבדו והוצאתי אותו משם. כעת הוא נמצא בגן אחר עם 4 מטפלות מקסימות ואני מאד מרוצה. טל

ashlaya

New member
לקראת ההריון

נראה לי ברור שמי שמצפה להיכנס להריון אכן נזהרת בתקופה זאת יותר אני למשל למרות שהייתי צריכה סירבתי לקבל אנטיביוטיקה כשידעתי שיש אלטרנטיבה אחרת לטיפול - וזאת כי רציתי את ההריון מבחינת ספורט המשכתי להתעמל רגיל...אבל איך להגיד את זה...עם כפיפות הבטן - הייתה גם תחושת בטן שהנה זה קרה... מי שרוצה חייבת לחשוב על זה - אין מה לעשות

טל66

New member
תודה על התמיכה אשליה ואגב...

מה שלום הבחילות? ומה שלומך? טל

ashlaya

New member
בחילות- והכדורים של סולגר ../images/Emo4.gif

אז כני כבר יומיים לאור הכתבה שפירסמת כאן לוקחת את הכדורים האלה השורש משהו... בכל מיקרה בנתיים זה לא מגיב ואני ממשיכה להקיא כרגיל..... חברות הציעו לי להמשיך לקחת אולי יעזור בהמשך...לא יודעת אם זה נכון...אבל אני גם ככה מקיאה אז מה זה משנה עם או בלי...אם יהיה שינוי בעזרת הכדור הזה אספר לכן

למעלה