ליאונרדו של הפורום..

ליאונרדו של הפורום..

במשך מה שניראה לי כמו מאה שנים, ליאו ואני ניהלנו את הפורום ביחד. עכשיו ניראה לי שליאו מתנתקת או לוקחת חופש. אין פה גולש קבוע אחד שלא דיבר איתה. היא ענתה להרבה יותר פריסות ממני. זה הזמן, אני מאד רוצה, לשלוח אהבה ותודות לליאו, על שהיתה איתנו - נהניתי מנוכחותה מאד, ואני שולחת אותך, ליאו, באהבה רבה רבה, לאן שלא תגיעי. אם תחזרי לכאן- הרווחנו, ואם לא - הפורום הזה אוהב אותך תמיד. בטוח יש עוד שמרגישים ככה בפורום...
עומר

לאונרדו יקירה

תודה רבה על ההקשבה תודה רבה על האכפתיות תודה על העצות שהובילו אותי לצמיחה תודה על שפגשתי אותך תודה שהגבת במהירות תודה לך באמת מכל הלב! עברתי כברת דרך בזכותך אישה יקרה

אני פה....../images/Emo60.gif..רק שצריכה לחשוב

משום שבתהליך האישי שלי...יש יותר מידי נעלמים כעת והיחסים שלי עמך עומר ועם הרונים הם חלק מהותי בכל זה..
ושנת 2009 היא שנה מאוד חשובה...להשפעת האור לרונים ובעיקר לדגז...הרון שלך עומר!!! (רון הפצעת השחר למי שלא יודע) הרבה אהבה לכולכם!!!
!

אני גם חושבת ש 2009..

היא שנה משמעותית מאד של הפצעת השחר לחלקינו ושל שינויים גדולים במארג האנרגטי הקוסמי. משהו גדול ומרגש הולך להשתחרר, בקרוב, בקרוב... האנרגיה החווייתית תרוויח השנה. מי שיודע להסתכל על העולם דרך עיניים אנרגטיות ולתעל את האנרגיות של עצמו יוכל השנה במיוחד לעשות ניסים עם החיים שלו. האנרגיה משתקפת דרך עיניהם של יותר ויותר אנשים ולכן יורדת עוד ועוד לטה, הופכת יותר ויותר נוכחת ובשרנית. חלק מהמדריכים שפעם ביקרו פה מדי פעם היום כבר לא עוזבים את כדה"א. יש להם הרבה עבודה. זה לא כי נהייתה הרבה עבודה אלא כי יותר אנשים פונים אליהם. לאודין וחבריו יש עוד הרבה דרכים לסלול כאן בארץ הקודש, וממאי יתחילו דברים לזוז גם עם הרונים בארץ. תיראו. ליאו, שמחה שחזרת. השקט ממך היה מורגש. אנחנו אוהבים אותך. עומר

למעלה