ליאן ואביתר,גילי וטלי-הליהוקים הכי בילתי נסבלים בכל הזמנים.

אביב 2019

Well-known member
דווקא בעונת אולסטאר,2020...שאמורה להיות הכי,הכי.
הופיעו שני הזוגות הכי מעצבנים,הכי בילתי נסבלים,
והכי גרועים שיש.##
לא זכורים לי כאלה זוגות בלתי נסבלים,מאז תחילת
הריאליטי שנת 2,000.##
*גילי ההומו,הוא גבר גבוה,שמן עם זקן ומדבר כמו בחורונת...!
גועל נפש.
מי שמדבר בלשון נקבה,לפחות שיהיה נשי,עדין,רך.איש
דוחה ומזעזע.##
*ליאן ואביתר כל הזמן רבים.לראות זוג נשוי,שכל הזמן
מסוכסך,כועס ורב...חלאס.שיילכו כבר לרבנות.!
תישאלו כל ילד/ה להורים גרושים...אבא ואמא רבים,
זה הכי בלתי נסבל...

שרי48

Active member
את גילי וטלי דווקא חיבבתי, הקשר ביניהם היה מעולה, היה להם חוש הומור, והתרגלתי לגילי שמדבר על עצמו בלשון נקבה. זה לא הפריע לי. טלי היא ממש מקסימה, אחות טובה ומכילה וכל הכבוד לה על ביצוע המשימות והעידוד שגילי שאב ממנה. לעומת זאת, ליאן באמת עלתה על העצבים עם ההערות, הגערות, ההתפנקות, ההתעלקות. פשוט ריחמתי על אביתר, שהוא צריך להתמודד עם הדבר הזה. גם הוא עקשן לא קטן ולא משתף פעולה במשימות. יש ביניהם יחסי סאדו-מאזו. הגיע זמנם ללכת הביתה, כי אנחנו לא מזוכיסטים ולא חייבים לסבול את הריבים המעצבנים ביניהם. אותי, באופן אישי, גם שני מעצבנת, בטון הדיבור שלה, בהתנשאות שלה, ב"מזל" (ההפקה עוזרת למזל) שלה. היא סופר ממזרתה, חכמה, תחמנית, ואני מאד מקווה שהיא לא תנצח את העונה הזאת. היא מדברת כאילו המיליון השני כבר בכיס שלהם, והאחרים הם מתחרים שרוצים לקחת להם אותו. אז זהו - שלא. זה לא שלכם.
אני לגמרי בעד יעל ויוסיאל.

Piglet77

New member
אני לגמרי מסכימה עם שרי48.
לא אהבתי את ליאת ואביתר. לא היה נעים להסתכל עליהם כל הזמן רבים, ואז מכנים אחד את השני בשמות חיבה שניה אחרי. די סלדתי מהם.
לעומת זאת, מאוד חיבבתי את גילי וטלי והיה לי חבל שהם עזבו.
עכשיו נשאר רק להזיז את שי ושני ונישאר עם ליהוק מוצלח. לא יודעת למה ההפקה שומרת עליהם כל כך, ומה הערך המוסף שלהם. אם חיבבתי אותם בעונה הראשונה שלהם בתוכנית, הפעם אני ממש לא מסמפתת אותם, ויהיה ממש חבל אם בסוף הם אלו שיזכו במיליון, כי ממש לא מגיע להם.
אין מצב, שלמרות הפציעה של שני והפיגור שנוצר בעקבותיו, הם הגיעו למקום ראשון על השטיח.

אביב 2019

Well-known member
מתי לדעתכם,ליאן ואביתר יתגרשו.?
אתה רואה זוג נשוי,עם אפס תקשורת ביניהם.ממש אפס.
כאילו
הוא מדבר אליה סינית והיא עונה לו בטורקית.#
קשר של סאדו-מאזו הוא דווקא קשר חזק.
אני ממליץ להם על גירושים בהקדם.

למעלה