ליגת האלופות חוזרת השבוע

PrivateBaldrick

Active member
תקווה - כמובן שדורטמונד תזכה, הסיכוי - אפסי לאור היכולת של הקבוצה.
תקווה 2 - שאטאלטה תגיע רחוק - הקבוצה הכי כיפית, התקפית ומגניבה באירופה כבר 3 שנים. הסיכוי - סיכוי לא כזה בשמיים שיעיפו את ריאל, אבל לא ריאלי שיגיעו לתואר (בטח של שיפסידו בגמר לדורטמונד).
תקווה 3 - שגם גלדבך יצליחו להגיע למשהו. הסיכוי - נמוך מ2 הקודמות.

תקווה 4 - היות שאף אחד מה3 שציינתי קודם לא תזכה, לפחות שתזכה קבוצה נסבלת ולא באיירן / לייפציג / ברצלונה / פ.ס.ז'.

dory30

Well-known member
העפלה של יובנטוס ושל ריאל מדריד לשלבים הבאים וזכייה של אחת מהן. אני יודע שהסיכוי לא גדול. כמו כן, אני מצטרף לדבריך, שנראה את ברצלונה אורזת מזוודות אחרי שמינית הגמר.

PrivateBaldrick

Active member
רק לדרג את כל הקבוצות:
1. חגיגות שימשכו ימים, ליטרים של בירה וויסקי וצעקות שלא ישאר לי קול - דורטמונד
2. וואי איזה מגניב שהם לקחו - אטאלנטה וגלדבך
3. סבבה - לאציו, צ'לסי, אתלטיקו, ליברפול, פורטו, סביליה
4. טוב נו, לא משהו יכול להיות יותר גרוע - סיטי, ריאל, יובנטוס
5. איכס - בארסה, לייפציג, פ.ס.ז'
6. בא לי להקיא, למה שוב הגועל נפש הזה? איכס - באיירן

dory30

Well-known member
מרבית הסיכויים שבאיירן תנצח שוב, לצערי. אני לא רואה את יובנטוס ואת ריאל מדריד (הקבוצות שלי מגיל 11) מעפילות מעבר לרבע הגמר. אולי בנס.

דיברגנט חדש

Well-known member

מנור סולומון: "זה הולך להיות משחק מוזר בשבילי"

הקשר הישראלי של שחטאר דונייצק, שנחת בצהריים בנתב"ג יחד עם קבוצתו, דיבר לקראת המפגש הפיקנטי מול מכבי ת"א בליגה האירופית (חמישי, 22:00): "אני מאוד מתרגש לקראת המשחק ומקווה שנעשה תוצאה טובה"​

מנור סולומון וקבוצתו שחטאר דונייצק נחתו היום בצהריים (רביעי) בנתב"ג לקראת המשחק מחר בבלומפילד מול מכבי תל אביב (22:00) בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית.

סולומון, שצפוי לפתוח בהרכב האלופה האוקראינית, דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק: "הולך להיות משחק מוזר בשבילי, הגענו במטרה אחת והיא לעשות תוצאה טובה לגומלין. אני מאוד מתרגש לקראת המשחק ומקווה שנעשה תוצאה טובה. הגעתי לשחטאר לפני שנתיים, כבר אז הייתי בנבחרת, אבל ברור שהמעמד שלי השתנה כי עברתי למועדון גדול והתבגרתי. אני לומד המון מהשחקנים סביבי ומשתפר הרבה, בגלל זה אני יותר משמעותי בנבחרת".

dory30

Well-known member
מנור סולומון וקבוצתו שחטאר דונייצק נחתו היום בצהריים (רביעי) בנתב"ג לקראת המשחק מחר בבלומפילד מול מכבי תל אביב (22:00) בשלב 32 האחרונות בליגה האירופית.
אני מייחל לניצחון של מכבי ת"א אבל שסולומון יבקיע לאוקראינים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני מייחל לניצחון של מכבי ת"א אבל שסולומון יבקיע לאוקראינים.
יום גרוע למכבי ת"א הן בכדורסל והן בכדורגל.
בכדורסל, יום קליעות עלוב לכל השחקנים ללא יוצא מן הכלל, לרבות דורסי שהצליח קצת לקלוע ברבע האחרון.
בכדורגל, מכבי ת"א החמיצה גולים בטוחים וחטפה גול שני בזמן פציעות שדיי סגר את הסיכוי לעבור אותם בגומלין בשבוע הבא באוקראינה.
אגב, גם מנור סלומון היה ביום דיי חלש והוחלף.

dory30

Well-known member
יום גרוע למכבי ת"א הן בכדורסל והן בכדורגל.
בכדורסל, יום קליעות עלוב לכל השחקנים ללא יוצא מן הכלל, לרבות דורסי שהצליח קצת לקלוע ברבע האחרון.
בכדורגל, מכבי ת"א החמיצה גולים בטוחים וחטפה גול שני בזמן פציעות שדיי סגר את הסיכוי לעבור אותם בגומלין בשבוע הבא באוקראינה.
אגב, גם מנור סלומון היה ביום דיי חלש והוחלף.
לא ראיתי אף אחד מהנ"ל אבל אני מעודכן. ראיתי את המשחק של יובנטוס נגד פורטו שלשום. התחלנו רע אבל יש מקום לאופטימיות כי כבשנו שער חוץ. ניצחון 0:1 בטורינו ועלינו.

למעלה