לידה ראשונה היתה טבעית ללא אפידורל בדיוק כמו שרציתי

FOREVER7

New member
לידה ראשונה היתה טבעית ללא אפידורל בדיוק כמו שרציתי

ושלטתי בהכל גם במצב שכיבה בלידה והמיילדת שתחום התמחותה הוא לידות טבעיות זרמה איתי.
הריון שני - עובר במצב עכוז, ניסיתי דיקור ומוקסה כדי להפוך את העובר אך ללא הצלחה. הרופא שלי לא ממליץ על היפוך חיצוני כי זה מסוכן עבורי.
יש שיטות טבעיות להיפוך?
אם העובר לא יתהפך אאלץ לעבור ניתוח קיסרי (כבר קבעו לי תור לעוד שבועיים)
אני בסוף שבוע 38

מה לגבי לידת עכוז?

היות וזו לידה שניה עבורך, אם העובר במנח מתאים זו גם אפשרות.
מותר לשאול למה היפוך חיצוני מסוכן עבורך?

FOREVER7

New member
לא הציעו לי בבית החולים לידת עכוז אלא היפוך חיצוני או קיסרי

הרופא לא ממליץ על היפוך כי יש מעט מי שפיר וזה עלול לגרום לנזק לתינוק וההריון הזה הוא בסכיון - עברתי הפריות.

תשאלי אם לידת עכוז אפשרית עבורך

אם מהתשובה את מבינה שזה בי"ח שאינו מאפשר לידות עכוז תבררי איפה קרוב אליך יש בי"ח שכן מאפשר ותבררי אצלם.

מצטרפת לגמרי להמלצה על לידת עכוז

אין סיבה להיכנס לניתוח בטן אם אפשר ללדת עוד לידה טבעית בריאה ומעצימה.
ליויתי כדולה לידת עכוז כזאת.
ומצטרפת גם לשאלה למה לא לקבוע תור לדוקטור קינטי המומחה בהיפוך ולנסות היפוך חיצוני?

FOREVER7

New member
מיעוט מי שפיר והריון בסיכון אלו הסיבות שהרופא לא ממליץ לעבור

היפוך חיצוני

Niki8888

New member
טיפ שקראתי

שוכבים על צד אחד 10 דקות ואז מתהפכים לצד שני ל-10 וחוזר חלילה, כך 80 דקות סה"כ במשך שלושה ימים רצופים.
היום נודע לי שהעובר שלי התהפך, שבוע 36- שילבתי גם דיקור-פעם בשבוע ומוקסה פעם ביום למשך כמה ימים

שיהיה בהצלחה!

ChulChul

New member
אני בשבוע 36 בהריון שלישי

גם יש לי עכוז אחרי 2 לידות אומנם עם אפידורל אבל בלי תפרים ויחסית קלות נראה לי. מפחיד אותי עניין הקיסרי. מישהי יודעת איפה אפשר ללדת עכוז אם ההיפוך לא יצליח? קבעו לי את ההיפוך במאיר ל 38+1 זה זמן סביר להיפוך? הכי קרוב שהיה להם

אתמול הייתי בתהש וביררתי

אם תגיעי בלידה פעילה ופתיחה גדולה ותסרבי להתנתח, יילדו אותך עכוז, התינוק חייב להיות במצג עכוז ולא רגל.
גם בביקור חולים יילדו אותך.
גם באיכילוב הייתה לידת עכוז לא מזמן אבל שם הם מאד לא אוהבים את זה.
מה שחשוב הוא להגיע כמה שיותר מתקדמת.

ChulChul

New member
תודה על התגובה

ביינתים אני מנסה את כל השיטות שקראתי באינטרנט להיפוך ומקווה שמשהו יעבד

שאלה על תה"ש ויחסם לתינוקות גדולים

כשהייתי באיכילוב בסיור האחות הכריזה שמעל 4 קילו אין כניסה לחדר הלידה הטבעי.
זה ממש בעייתי כי שני הבנים שלי יצאו מעל 4 קילו (למעשה ילדתי בחדר הלידה הטבעי שלהם 4.240 קילו
כי לא עלו עלי...היה מצוין). במצב כזה, עם תיעוד במחשב שלהם על הלידות הקודמות שלי (גם תינוקות גדולים וגם יצאו במנח עורפי) אני חוששת ללכת לשם.
&nbsp
בתה"ש לא היה כתוב כלום על משקל סף באתר האינטרנט וכששאלתי קיבלתי תשובה קצת מתחכמת. מה דעתך? אם גם הפעם אלד 4 ורבע קילו, האם נראה לך שיקבלו אותי ללידה טבעית?
ההריון תקין לגמרי, כולל בדיקת סכרת מורחבת.

יחס לתינוקות גדולים

אני חושבת שחשוב לברר (אפילו טלפונית) מה אומרים הפרוטוקולים מבחינת כניסה לחדר הטבעי.
כי סביר שכשתגיעי עם הערכת משקל (תנסי להשיג הערכה קמצנית
)
ושישאלו אותך כמה שקלו שני התינוקות הקודמים שילדת הם יבינו שגם זה לא הולך להיות מיניאטורי.
אם הפרוטוקולים לא מדברים על משקל מקסימלי לכניסה לחדר הטבעי וכל הבדיקות שלך תקינות וברור לכולם שאת יודעת ללדת תינוקות גדולים בלידות טבעיות וטובות יתנו לך להכנס.
אבל תתכונני שבתה"ש הם קרציות עם בדיקות סוכר לאחר הלידה לתינוקות גדולים או קטנים, ירצו לדקור את התינוק כל 4 שעות וגם ישר אחרי הלידה (טיפ ממני: תתעקשי שלא יפרידו אותו ושתבוא אחות מהתינוקיה לעשות את הבדיקה עלייך). כמובן שאת יכולה לסרב!!!
הם גם לא יסכימו לשחרר אותו למלונית לפני שעבר 24 שעות של דקירות סוכר, וכמובן שגם פה את יכולה לסרב.
בהצלחה.

יש! היא קטנטונת! 3.5 קילו בשבוע 38

הלכתי בחשש להערכת משקל ויצא ממש טוב בסיבוב הזה ! כנראה שלפעמים צריך רק לשמור על אופטימיות (ככה ״הצליח לי״ עם האח הגדול שלה- הערכת משקל של 3.8 קילו הפכה ל-4.25 קילו ברגע האמת....)

מעולה.

בכל מקרה אם היא תצא בסוף גדולה תכיני את עצמך
לזה שינדנדו לכן על בדיקות סוכר ואחוזונים.

למעלה