לידה ראשונה

roro41

New member
לידה ראשונה

שלום , אני בשבוע 36+ ממש בסוף , לא יכולה לדמיין את עוצמת הכאב של הצירים ועדיין מדחיקה..
אני רוצה אפידורל , סף הכאב שלי מאוד נמוך , אני בוכה מכאבי מחזור , חושבת חיובי שאינ מוכנה לשאת כאבים שלא יכולתי לחשוב שאני יכולה
מפחדת מדמים , איך השליה תצא וכל זה.
לגבי עניין הפתיחה הבדיקה של האחות באצבע כואבת ? לפני הטיפולים פחדתי נורא מבדיקות ויגינליות טופלתי באמצעות היפונוזה עד שיכולתי
שמישהו יבדוק אותי ויגינלית , האם בדיקת האצבע בפתיחה כואבת באותה מידה של המקל הזה .. מפחדת שעדיין לא עברתי את הענייין של ההתכווצויות
כולן בסוף יולדות , עצות אקבל בברכה.

לידה ראשונה

היי העלית כאן הרבה מאד דברים חשובים ,ומשמעותיים בהקשר של הלידה .
הייתי מתייחסת לכל דבר בנפרד ובגישה אחרת ,הפחד מהכאב - שהכאב של הלידה אינו קשור לסף כאב אלה הוא קיים ויש כלים להתמודד עימו
גם אלטרנטיבים וגם קונבציונלים מים עוזרים מאד להקל על הצירים ,לזוז בזמן הציר לעשות עיסוי בגב.
ההתייחסות היותר משמעותית היא לגבי הפחד מהבדיקה הוגינלית -הייתי מדווחת למיילדת על הקושי שלך ,מבקשת שרק מטפל אחד יבדוק אותך ,
שזה בקצב שלך ,אל תפחדי לומר לצוות .הייתי מציעה לכתוב תוכנית לידה שבה את מציינת את מה שאת רוצה ,בהתייחסות לבדיקות הוגינליות ,לפחד מהדם
אל תסתתרי מאחורי האמירה כולן יולדות אז גם אני אלד .את תלדי אבל חווית הלידה חשובה לא פחות ,זו לעיתים הזדמנות לריפוי .
כל אחת מביאה עימה ללידה את החוויות האישיות שלה ,
אני כאן לכל שאלה נוספת .

למעלה