לידיעת הגולש יוסף

מצב
הנושא נעול.

euronitzan

New member
אז זהו שאני פה בהתלבטות
אם זה לא היה מבדר עד רמה מסויימת, הייתי מפסיק את זה כבר מזמן ובצורה אגרסיבית למדי...
הפתרון הוא די פשוט - 7 בום
כל הודעה שביעית בשרשור שטותי כזה נמחקת וכל שרשור שטוטי שביעי נמחק כולו.

davidfainshtein

Member
מנהל
ומה הסיבה שאתם לא חוסמים את המשוגע
הזה? הוא כבר מזמן עבר, כמותית, את מה שנחשב להצפה (והצפה היא הפרת כללי פורום באינטרנט).
זו הצפה "חביבה"

23506yosef

New member
אגד כן שובתת:
כשיורד שלג בירושלים היא משביתה שם את כל קווי האוטובוסים והשירות החביב של רכבת ישראל ממשיכה לפעול בכל מזג אוויר (ובעתיד גם השירות החביב של הרכבת הקלה).
אתה צודק
אך לי זה לא מפריע מכיון שבעפולה לא יורד שלג ואני תמיד יכול להמשיך ולנסוע דרך שם ולקנות מוצרי מזון איכותיים ברשת המזון של ביבי, גם אם הנסיעה שלי היא בכלל מבאר שבע לדימונה, בזמן שמתרחשת אנדרלמוסיה מוחלטת כשמושבתת תנועת הרכבות בין חיפה לנהריה והחלופה היא לנסוע באוטובוס עירוני שנוחותו שווה בערך לנוחות השהיה במרתפי האינקויזיציה ביום קר.

mister K

New member
אתה צודק
אך לי זה לא מפריע מכיון שבעפולה לא יורד שלג ואני תמיד יכול להמשיך ולנסוע דרך שם ולקנות מוצרי מזון איכותיים ברשת המזון של ביבי, גם אם הנסיעה שלי היא בכלל מבאר שבע לדימונה, בזמן שמתרחשת אנדרלמוסיה מוחלטת כשמושבתת תנועת הרכבות בין חיפה לנהריה והחלופה היא לנסוע באוטובוס עירוני שנוחותו שווה בערך לנוחות השהיה במרתפי האינקויזיציה ביום קר.
ואם מדובר ביום חם?

25306yosef

New member
אז יושבים בסניף של ביבי
יושבים בסניף של ביבי ונהנים מכל רגע !!!
בימים חמים במיוחד אפשר לשבת בסניף של ביבי וללגום יוגורט עם מי ורדים או נקטר אפרסקים או לאכול לחם איכותי עם חמאה איכותית וגבינת קממבר מחלב עיזים... אלה שבחרו שלא לנסוע דרך עפולה נאלצים לנסוע באוטובוס עירוני עמוס דחוס ואיטי ביותר.

david80

Active member
אתה צודק
משהו כאן חשוד/tapuzforum/images/Emo70.gif
אני חושב שאיזה חבר ידוע מהפורום הזה החליט להתחזות למשתמש בשם 23506yosef ולשגע את כולם!

euronitzan

New member
משהו כאן חשוד/tapuzforum/images/Emo70.gif
אני חושב שאיזה חבר ידוע מהפורום הזה החליט להתחזות למשתמש בשם 23506yosef ולשגע את כולם!
בד"כ לאנשים שפותחים טרול אין כ"כ הרבה כוח,
זמן, סבלנות ועקביות כמו לנ"ל. אם זה טרול אז הוא באמת ממש, אבל ממש מוצלח ומושקע.

down under

New member
בד"כ לאנשים שפותחים טרול אין כ"כ הרבה כוח,
זמן, סבלנות ועקביות כמו לנ"ל. אם זה טרול אז הוא באמת ממש, אבל ממש מוצלח ומושקע.
לא הבנת את דוד ולא שמת לב
אבל דוד הגיב למישהו שהניק שלו הוא 23506 ואילו הניק של המשוגע הקליני שנוסע למטולה מת"א דרך שדה בוקר הוא 25306. שים לב, הספרה 5 והספרה 3 סוקלו זו בזו. זה לא אותו הניק!

euronitzan

New member
אבל דוד הגיב למישהו שהניק שלו הוא 23506 ואילו הניק של המשוגע הקליני שנוסע למטולה מת"א דרך שדה בוקר הוא 25306. שים לב, הספרה 5 והספרה 3 סוקלו זו בזו. זה לא אותו הניק!
השרשור הזה נעשה מורכב מדי עבורי
בכל מקרה, טרול מבריק.

23506yosef

New member
אתם מתעסקים בשטויות!
במקום להפסיק את הפקרת הנוסעים ע"י רכבת ישראל אתם מדברים על טרולים. הרי לא יתכן שכל הזמן יש ברכבת ישראל שביתות והשבתות ואז ציבור שלם צריך לנסוע באוטובוסים עירוניים עמוסים, דחוסים ואיטיים.

euronitzan

New member
אתם מתעסקים בשטויות!
במקום להפסיק את הפקרת הנוסעים ע"י רכבת ישראל אתם מדברים על טרולים. הרי לא יתכן שכל הזמן יש ברכבת ישראל שביתות והשבתות ואז ציבור שלם צריך לנסוע באוטובוסים עירוניים עמוסים, דחוסים ואיטיים.
רגע, אז אתה הוא היוסף האמיתי או הטרול?

מצב
הנושא נעול.
למעלה