לידת בית

לידת בית

הי בנות! אני חדשה בפורום ומחפשת מיילדת בית באיזור ירושלים. יש לכם מישהי להמליץ עליה? כמה זה צריך לעלות?

savvysunflower

New member
אני ממליצה

על ברברה בן עמי. לא ילדתי איתה עדיין אבל יצא לי להכיר אותה מספיק בהריון הקודם (שבו היא הייתה אמורה לקבל את הלידה...) בשביל להיות מאד מבואסת כשהיה חשש שהיא לא תוכל לקבל את הלידה שלי הפעם
נדמה לי שהיא לוקחת 4700 ש"ח. היא מקסימה, קוראת אנשים מצויין ולפי מה שיצא לי להכיר יודעת מאד להתאים את עצמה לצרכים של מי שעומד מולה. היא שילוב מקסים של רוחניקיות ורגליים על הקרקע. היא גם הומיאופטית קלאסית מוסמכת, שזה יכול להיות יתרון למי שבקטע

נועמונת

New member
ממליצה בחום על טובה קרני

ילדתי איתה לפני חודש וחצי
היא מקסימה, מעין דמות אם כזאת שנסכה בי המון בטחון בעצמי ובלידה הזו, זרמה איתי לגמרי על אותו הגל ואמרה תמיד את מה שנכון לי לשמוע... חוצמזה היא גם המשיכה וליוותה אותי בשבועיים אחרי הלידה (בעיות הנקה - היא הייתה מוקד של תמיכה והרגעה שאני יודעת הכי טוב והכל בסדר). היא עולה יותר ממיילדות אחרות (6,500) כי היא עובדת בצוות של 2 - אצלי בלידה היא הייתה עם תמי דורון שהיא גם מותק וגם תמכה בי וליוותה אותי (כולל טלפונים וביקור בית ספונטני) אחרי הלידה. תתקשרי ותדברי איתה - תתרשמי בעצמך...

אני ילדתי עם ענת

היא מיילדת גם באיזור ירושלים והיא מדהימה. שמעתי טובות גם על טובה קרני.

למעלה