ליואל123...

ליואל123...

הבנתי לפי ההודעות הקודמות שלך שיש לך בעיה רצינית עם תנועת הליכוד. בסדר גמור זה דבר לגיטימי מאוד, גם לי יש בעיות עם הרבה מפלגות אחרות, אבל יש לי שתי שאלות אליך והראשונה היא, באיזה מפלגה אתה תומך שאתה מעז לדבר כאלה דברים על הליכוד??? והשאלה השניה, מה אתה באמת תרמת בכדי שלא תקום כאן מדינה פלשטינית? מה תרמת? אולי אתה מאלה שהפילו את שמיר בזמנו והביאו את רבין ז"ל? או שאתה מאלה שהפילו את ביבי והביאו את ברק? מה שבטוח לי שאתה מאלה שרוצים להפיל את שרון! בנוסף לכך מה שבטוח שאתה מאלה שיודעים רק לדבר ובמעשים שווים לכלום! אז יואל לצעוק כולם יודעים, אנחנו רואים את זה מידי יום אבל כשמדובר במעשים זה קצת אבל קצת יותר קשה, אתה תמשיך לצעוק מבחוץ, ואנחנו נשמיך לפעול ולפעול ולפעול. אבי ברמי נוער ליכוד שוהם.

יואל123

New member
תרמתי מה שיכולתי...

הלכתי והצבעתי עבור אריאל שרון לראשות ממשלת ישראל. נחשו מה קיבלתי... נכון, ניחשתם נכון, קיבלתי את שמעון פרס. אני רק לא זוכר ששמעון פרס עמד בכלל לבחירות... הברירה שלי היתה להצביע לברק או לשרון. בעצם, לא היתה לי כלל בחירה, כיון שלהצביע ברק היה מעשה בלתי קביל עלי לחלוטין. אז קיבלנו את פרס, לידו ברק הינו ימני קיצוני...

ליואל

אז אתה חושב שזהו בזה שהצבעת שרון עשית את שלך??? אם אתה מעז להכנס לפורום ולכלכך בצורה שכזאת על תנועת הליכוד, והדבר היחיד שאתה תרמת זה בסה"כ לבחור במועמד הליכוד (לא שזו לא תרומה), אבל תאמין לי שאפשר לעשות יותר, לא רק לבלבל במוח, כי אתה יודע כמו מה אתה נראה לי עכשיו, כמו סתם איזה בחור מסכן שלא תורם בגרוש ולא עושה כלום, אמרתי לך כבר מקודם אנחנו נעשה ואתה תתצעק, אתה תמיד תוכל להצטרף אלינו, אבל בינתיים תמשיך לצעוק מהקווים במקום להצטרף למשחק עצמו...

יואל123

New member
למה אתה מתכון "תצטרף אלינו"?

להצטרף ללכוד כדי להגביר תמיכה בשרון ובנביאו פרס? או להצטרף אליכם כדי לתרום לבחירתו של נתניהו, שלא יהיה טוב משרון - כבר היינו בסרט הזה בו הוא כיכב.

מצידי אתה יכול לתמוך בפיגלין

הוא שגם הוא "שמאלני" מדי עבורך? למה שלא תפקוד את כל המתנחלים לליכוד ותעשו מאפי איתם מנהיג הליכוד? יכול להיות שאני אפילו אתמוך בו אם הוא יתמודד. כנראה שאתה מעדיף לצעוק מבחוץ על פני לעשות מבפנים. כבר הכרתי מספיק אנשים כמוך.

יואל123

New member
פייגלין איחר את הרכבת.

הוא רוצה להתקדם בתנועה גדולה כדי שיתאפשר לו להשפיע. הוא בחור טוב, אך תמים. הלך לליכוד מאוחר מדי... כבר אין שם פוטנציאל השפעה על משהו. הליכוד הינו ספחת עלובה של המערך, כל תפקידו הינו לתת גיבוי לשרון כדי שיוכל לעשות את דבר המשיח, הוא פרס ונביאו ביילין.

ומה הלאה???

מה אתה עושה עכשיו כדי שלא תקום מדיחנה פלשטינית או כל דבר אחר שיכול לגרום סכנה למדינה שלנו???

Charlie

New member
יואל - יישר כוח!!!

חזק ואמץ!! אל תיפול במקסם השווא הזה שנקרא "הליכוד". הרי גם אם חלילה תצטרף למפלגה הזו, אי בכוחך לשנות דבר. ברור לכולם שביום שהממשלה הנוכחית מסיימת את תפקידה בליכוד יערכו בחירות בהן נתניהו ינצח. וזה מה שאתה רוצה?! הרי היינו בסרט הזה. בסרט האימים הזה בו לראשונה מנהיג מהימין הכיר באוסלו, נפגש עם הערפד מעזה ("בוושינגטון הכרתי ידיד אמת" אמר ביבי על יאסר, פרס ישב בבית והתפוצץ מקנאה, ואולי מצחוק?!) ומסר לו את עיר האבות תוך סיכון היישוב היהודי שם (תשאל את הוריה של שלהבת פס הי"ד). כדי להוסיף חטא על פשע הלך נתניהו לוואי וחתם על מסירת 27.2% מנחלת אבותינו לידי הרשעות הפלסטינית. שלא לדבר על הדיבורים שלו על מדינה פלסטינית שבירתה י-ם, על כך שמסר להם רובים ("מי נתן להם רובים?" רבין, פרס וביבי) ועוד ועוד. כלומר, ממנו לא תבוא הישועה. יתרה מכך. גם הבודדים שנשארו נאמנים לאידיאולוגיה של שלמות המולדת העברית נאמנים יותר לכיסאם בממשלה ולמעמדם במפלגה. אלה ש"סרחו" , כמו זאב בנימין בגין, הוקעו מהתנועה ונאלצו לעזוב כשתוית "בוגד" על מצחם. "בגין בוגד" צעקו לו במרכז האחרון בו השתתף. הוא לא בגד בא"י, אלא יצא נגד יו"ר המפלגה שביקש למסור אותה לערפאת. אם כבר, היו אלה אנשים אחרים שסרחו, ובגדו...

יואל123

New member
תנוח דעתך צ´ארלי. הליכוד לא בא

אצלי כלל בחשבון. זוהי מפלגה ארורה אשר אין בכוחה לעשות דבר וחצי דבר עבור מדינת ישראל. כולה אוסף של פונקציונרים פעילים מחפשי משרות... זו מפלגה ללא מנהיג אידיאולוגי בעל דרך והשקפת עולם, אלא אספסוף צועק הן ומאליל מנהיגיו... עליבות היא דרכם ותמצית נשמתם של הליכודנקים המסכנים.

למעלה