ליטון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ליטון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ממי שייילייי איפה אתה? אני מתגעגעת............ לא ראיתי אותך כל היום........ ואני חייבת לספר לך משהו אוף כנס לצאט מתי שתוכל.......או לאיסיקיו

אור ירח מאמי....(ליטון בדרכים...)

מאמי.. אני עכשיו ברעננה בדרכי מהגולן לבית.... עצרתי להפסקה קטנה.. בכל מקרה אני אגיע הביתה מאוחר.. אז אם תראי אותי באיי סי....הגעתי בשלום :) בכל נקרה מאמי..זה יהיה מאוחר...(יהיו עוד הפסקות בדרך..) אז אם לא אראה אותך שיהיה לילה טוב ונדבר מחר..(או היום מאוחר...) בה ביי ליטון >עדיין בדרך הביתה...)

ליטייייייייי

אוווי ממי שיליי בדרכיםםםםםםםםםם חחחחחחח איזה חמדודדדדדדדווווןןן הוא בדרכים ובכל זאת שלח לי הודעה... רגע חשוד מאוד.... מעניין איפה הוא באמת!!! הממממ..........

אור..(ליטון עדיין בדרך הבייתה..)

כן... אני בתחנה הסופית לפני הבית.. כרגע אני נמצא אצל אקס.. עוד דקה יוצא הביתה.... יאללה אני זז............. ליטון >עדיין בדרך הבייתה< :)

ישששששששששששששש

ליטון שייייילי בדרך הביתה!!!!!!!!!!!!!!!! איזה כיף לייייייייייי!!! ליטי....הממ....תפתח אימייל..שלחתי לך משהו אבל קודם תפתח איסיקיו וואו פיצצתי אותך היום מצטערת זה יפסק מעכשיו

ליטון.סוף סוף בבית..

כן... פתחתי את האיי סי.. קראתי את המייל ואפילו יש תגובה ;-) והכי חשוב.... אני בבית!!!! במחשב שלי!! שלי!!!!!! ליטון >סוף סוף בבית< :)

shanikoo

New member
טוב,אני חייבת להגיב!!

אור,תעזבי כבר את ליטון שלי!! מה לא הבנת ?? הוא שיך לי! לא משנה מה הוא אומר לך,הוא שלי,ומה שהיה בינינו לא נגמר!! ואני אומרת את זה רק לטובתך,כי הוא ישבור לך את הלב ויחזור אלי על ארבע,כמו כלב! חוצ`מזה,לא כדאי לך להסתבך איתי!! אני מזהירה אותך! אז בבקשה... BACK OFF!! שניקו >בקרב על הגבר שלה!!<

שני,ממי,נשמה

אני לא מתכוונת לדבר בשם ליטון...כמו כל אחת אחרת אבל ממי הוא איתי עכשיו אני מצטערת שאת מרגישה ככה אבל ליטון איתי,אני לא מתכוונת להתווכח איתך. את כנראה פגועה או שרוית רגשות אליו עדיין אך הסיפור שלכם תם ונשלם.. אניוליטון מאוהבים מתמיד

שניקו!!

תעזבי את אור! אני לא שייך לך! ומה שאני אומר לאור או מה שהיא אומרת לי זה כלל לא עסק שלך! את לא תאיימי ככה על אהובתי ברור?!? נכון.. היינו יחד והיה אפילו נהדר תקופה קצרה, עד שגיליתי לתדהמתי שבעוד שאני שומר לך אמונים את מקיימת לך סקס חסר משמעות עם חיפו,עם מורני, עם מון, עם טיי, עם גילי והשד יודע עם מי עוד... ועדיין איכשהו הבלגתי.. ובסופו של דבר... בלי בושה את זרקת אותי לכלבים.. אז זהו נגמר. מה שהיה בנינו נגמר הייתה לך הזדמנות וזרקת אותה תתמודדי עם זה וזה לא מספיק.. אחרי שמצאתי את אור המדהימה והתאהבנו קשות.. ממש מצאנו את החצי השני שלו את מתחילה עם הקינאה שלך??? את מתנהגת ממש כמו ילדה קטנה! תכניסי לך טוב טוב לראש. אני ואור ביחד! תעזבי אותה בשקט! ידידך (ותו לא!) ליטון

למעלה