לייזר אסתטיקס/קוסמטיקס-

sharon357

New member
שי=דורון.... דורון פותח יוזרים פיקטיביים

שלא תפלו בפח של הנוכל...
מי שכתב פה שהוא מרוצה הוא מטעם דורון/לייזר/שיא/קומסטיקס
הכל פה שקרים
דורון פותח יוזרים ומחמיא לעצמו
כמה עצוב
יאללה תיכנס לכלא

פשטו רגל בבני ברק

לא פשטו!סגרו!גם בחיפה וגם בירושלים.לקחו כסך מהלקוחות וברחו.כל הכבוד לדורון!

לייזר אסתטיקס/קוסמטיקס-

הגעתי ללייזר אסתטיקס/קוסמטיקס דרך עמיתה לעבודה שהמליצה לי עליהם, היא עשתה אצלם טיפולים לפני 10 שנים, היא הייתה מרוצה מהתוצאות אך לא חשבתי על פרט אחד חשוב לפני שהתחייבתי אליהם- היחס, היחס ללקוחה השתנה כנראה מאז ה-10 שנים שחלפו.
כאשר נפגשתי עם דורון- מנהל העסק לפני החתימה על התחייבות דורון היה הבן-אדם הכי נחמד שקיים!!!!
ישב איתי בסבלנות , הסביר לי כל דבר , היה אדיב, חייכן ובקיצור כל מה שהוא לא עכשיו!!!!

כיום המציאות שונה:
אין מענה טלפוני במכון, קביעת התורים נעשת אך ורק ע"י השארת הודעה באתר ואז בחורה בשם ציפי חוזרת אלי אחרי שבועיים לפחות.

דבר נוסף, לפני ששילמתי דורון אמר שהם עובדים כל השבוע כולל שישי- וזה משהו שהיה חשוב לי מכיוון שאני עובדת ולומדת.
שלושת הטיפולים הראשונים אכן נקבעו ליום שישי כרצוני.
ציפי חזרה אלי לאחר שהשארתי הודעה באתר לקביעת תורים וביקשתי יום שישי כרגיל היא אמרה שזה לא אפשרי מכיוון שאני לא חיילת.
אמרתי לה שאף אחד לא אמר לי דבר על כך אף פעם ושכל הטיפולים שלי עד כה היו ביום שישי, היא אמרה שזה "על בסיס מקום פנוי"
ואני תוהה... מדוע דורון לא טרח לציין זאת בפניי לפני ששילמתי לו כסף???????
מפה לשם , ציפי אמרה לי לדבר על כך עם דורון.
התקשרתי לדורון הסברתי לו את המצב וכל מה שחטפתי זה שרשרת של צעקות דוחות, מגעילות ושפלות, פשוט בושה למנהל עסק להתנהג ככה ללקוחה.
אני לא חושבת שאני מלכה ומגיע לי הכל אבל יחס אנושי זה משהו בסיסי...

אז נכון אולי בנתיים אני מרוצה מהתוצאות אבל תאמינו לי בנות שתוצאות זה לא הכל.. היחס, הדרך והשרות חשובים לא פחות.
ובדיעבד- אם הייתי יודעת שאני אקבל יחס כזה לא הייתי נרשמת לשם.

אגב דורון צעק עלי כמה פעמים בטלפון לא פעם אחת ולא פעמיים.
אני לא לקוחה בעייתי ואף פעם לא נכנסתי לעימותים כאלה בשום מקום.

אני נורא נורא מאוכזבת מהיחס והשרות של העסק הזה.
וחשוב לי שאתן, הבנות החכמות מביניכן שקוראות ביקורות לפני שהן מחפשות מקום להסרת שיער, תקראו את כל מה שכתוב פה, תפנימו ותזהרו!

אני לא ממליצה לאף אחת להתחיל טיפולים להסרת שיער בלייזר אסתטיקס (אני מדברת על הסניף בהרצליה) ,

לייזר אסתטיקס

הפנו את תושמת לבי לתגובות שפרסמו אני מודע שכאשר משרתים לאורך שנים עשרות אלפי לקוחות .ישנן מספר בודד לקוחות שאנו לא רואים עין בעין את אופן הטיפול ואלו הן שכותבות אלפי המרוצות באופן טבעי לא כותבות.עברתי על התגובות וברצוני לתת את העובדות
אנו הרשת היחידה שלקוחה אחרי 10 שנים לאחר שנעלמו לה השערות יש לה מי לפנות ,אנו היחידים שלא מגבילים בטיפולים .כיום כל החברות שמסביבנו שינו את ההסכמים [ בחסות בית המשפט] וכיום מגבילים ל 8-12 טיפולים. אמריקן לייזר עברו ל גלי אור ומסתתרים אחרי חוזה לא מחייב.אנו שמחים שאנו היחידים שלא מגבילים ונותנים תוצאות!!!
מהות הטיפול להסתיים כמה שיותר מהר רצון משותף גם ללקוח וגם לחברה כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר עם השנים שידרגנו את המכשירים ותמיד מצוידים ברמות הגבוהות ביותר בנוסף עם התקדמות הטיפולים המרווח בין הטיפולים עולה כיוון שאין שיער כאשר הלקוח הגיע להסרה של כ 90% כהתחייבותנו יכול הלקוח להגיע אחת לשנה לניקיון מובהר ללקוח במידה ותעינו בהערכה יגיע לביקורת.
להצלחת הטיפול על הלקוח להגיע באופן סדיר לטיפולים לצערנו אנו נתקלים בלא מעט לקוחות שלא מקפידים ההנחייה זו.דבר שנוגד את ההסכם
אנו עובדים מ 7 בבוקר עד 24:00 קיבלתי החלטה כיוון שאנו משרתים אלפי חיילים שיום שישי עדיפות לחיילים [ לקוחה שצריכה טיפול אחת לחודשים,שלושה,שנה ישנן מספיק שעות להגיע למעט שישי]
המענה הטלפוני נעשה ע"י ציפי ונעשה באדיבות ומקצועיות נכון תוך 72 שעות. כל בעיה דחופה מטופלת מיידית.
אופן הדיבור נעשה באדיבות ובמיקצועיות, לצערנו אנו מידי פעם לא רואים עין בעין את אופן המשך הטיפול כאשר אנו נצמדים לחוזה מכאן הלקוח לוקח את השיחה למקומות של איומים אני לא נסחףלמקומות שהלקוחות מנסים לקחת אותי .מכאן להכפשותשקריות הדרך ארוכה אני מרים כפפה הגיע הזמן שכל מי משמיץ ישא באחריות יכתוב תגובה אם שם מלא וייקח אחריות .כל תגובה שנעשת ללא שם מלא הינה נקמנית ולא מדוייקת .

דורון היקר

ראשית, מה זה יתן אם כל מי שמגיב יכתוב את שמו? מה תעשה? פשוט נקמני לבקש דבר כזה מצידך.
בכל מקרה, עברו החודשים ואני עדיין לא מרוצה
מבטלים לי את התור כל הזמן וקובעים לי חדש רק לאחר חודש...!!!!
ולהעשרת עולמך- רוב מכוני הסרת השיער בימינו מבטיחים טיפולים ללא הגבלה, אתה לא היחיד ...
ואת המשפט הזה : " אנו עובדים מ 7 בבוקר עד 24:00 קיבלתי החלטה כיוון שאנו משרתים אלפי חיילים שיום שישי עדיפות לחיילים [ לקוחה שצריכה טיפול אחת לחודשים,שלושה,שנה ישנן מספיק שעות להגיע למעט שישי]" ----> אתה צריך לציין בפני הלקוחות שלך לפני שהן מתחייבות!
ואם אתה קורא לצעקות (על ידך) וניתוקים (ע"י ציפי "המקסימה" חסרת הסבלנות) כ="אדיבות ומקצועיות" כנראה שיש לך דבר או שניים ללמוד עוד.
עצה קטנה- תבחן את ציפי, תנסה לקבוע איתה, תשאיר לה פרטים, וכשהיא תחזור אליך תגיד "רק שנייה אני בודק ביומן" ותראה איך היא מתחילה להתעצבן ונהיית חסרת סבלנות- פשוט גועל נפש של שרות!

שוב אליכן בנות- תיזהרו, אל תיכסו אליו אפילו לייעוץ כי לא הכל נאמר ביעוץ

sharon357

New member
רמאי!!!!

מסכימה עם כל מילה שכתבו כאן, גם אני חוויתי את אותו הדבר!!!!
כבר חודש מחכה לתור שביטלו לי!
כבר הגשתי תלונה במשטרה, זה בתהליכים
אני ממליצה שכולם יגישו נגדו תלונה, שילמנו לא מעט כסף ואנחנו לא מקבלים את הסחורה
פשוט גועל נפש

אני חושבת שאת מגזימה

אני לקוחה שהגעתי מחברה אחרת שהגבילה אותי ב 10 טיפולים. מעבר לזה שנשארתי עם מלא שיער ואת אף אחד זה לא עניין. ואז סיפרה לי חברה על לייזר אסתטיקס. התחלתי שם טיפולים במחיר שלא מצאתי בשום מקום עם התחייבות ללא הגבלת טיפולים. ובאמת לאחר כ 8 טיפולים כבר כמעט ולא היה לי שיער בגוף. ובמצב זה נראה לי הגיוני פעם בשנה להגיע לנקיונות. אני מכירה את דורון לא מעט והוא אדם טוב. נכון היו ביטולים מכל מיני סיבות כמו בכל מקום, אבל מצד שני גם שאני הייתי צריכה לבטל קיבלתי שירות אדיב ומבין. אני בדרך כלל אני לא כותבת בפורמים מכל סוג שהו, אבל אחרי קראתי את מה שכתבתן חשוב לי שתדעו שבכל מקום יש לקוחות שמרוצים יותר ופחות. אני ובנותיי מאוד מרוצות, וממליצה בחום.

Beautic

New member
הצלחת הטיפול

שלום,
קראתי את השיחה ואני מבינה את האכזבה שתוארב, אבל לרוב הצלחת הטיפול היא עניין אינדבידואלי ויש מקרים שיש צורך בטיפולים חוזרים.
כנסו ללינק אם אתם מחפשים אינפורמציה על הסרת שיער - http://www.beautic.co.il/subcategory.aspx?id=58

הדעה הרווחת שהסרה בלייזר היא לצמיתות, אבל חשוב לקרוא ולהבין את ההליך ואת אחוזי ההצלחה.
אני מצרפת לינק נוסף לטיפול באינפרא שאמנם דומה במידה רבה לייזר, אבל יותר מתאים לעור רגיש.
בהצלחה,
בתיה
Beautic פורטל אסתטיקה

http://www.beautic.co.il/subcategory.aspx?id=59

למעלה