לייזר/ אפילציה בכתפיים

מצב
הנושא נעול.
לייזר/ אפילציה בכתפיים

לייזר/ אפילציה בכתפיים
שלום
אני בן 28 מבצע טיפולי הסרת שיער לייזר בגב ובעורף ברשת מוכרת...
הבעיה היא שכנראה שבאחד הטיפולים הראשונים אחת מהמטפלות זרמה קצת לכתפיים האחוריות והדבר גרם לצמיחה שם (לדעתי לא היה שם לפני זה), ועכשיו בטיפולים לא כל אחת מסכימה לסגת מעבר לקו הרצוי שמיועד לגב, ככה שלבינתיים אני נשאר שעיר באיזור קטן של הכתפייםהאחוריות. אחת המטפלות אמרה לי שלא מומלץ שאמשיך לעשות שם כי זהו איזור הורמונאלי ויגדל יותר.
אז חשבתי לעשות אולי אפילציה אבל השאלה שלי אם כך האם הכללים של הלייזר לאיזורים הורמונליים תקפים גם לאפילציה? או שאפילציה לא קשורה להורמונים ולא תצמיח יותר שיער.
אודה לתשובה ואולי גם הסבר על הדרך ;)

לייזר או אפילציה בכתפיים

לייזר/ אפילציה בכתפיים
שלום
אני בן 28 מבצע טיפולי הסרת שיער לייזר בגב ובעורף ברשת מוכרת...
הבעיה היא שכנראה שבאחד הטיפולים הראשונים אחת מהמטפלות זרמה קצת לכתפיים האחוריות והדבר גרם לצמיחה שם (לדעתי לא היה שם לפני זה), ועכשיו בטיפולים לא כל אחת מסכימה לסגת מעבר לקו הרצוי שמיועד לגב, ככה שלבינתיים אני נשאר שעיר באיזור קטן של הכתפייםהאחוריות. אחת המטפלות אמרה לי שלא מומלץ שאמשיך לעשות שם כי זהו איזור הורמונאלי ויגדל יותר.
אז חשבתי לעשות אולי אפילציה אבל השאלה שלי אם כך האם הכללים של הלייזר לאיזורים הורמונליים תקפים גם לאפילציה? או שאפילציה לא קשורה להורמונים ולא תצמיח יותר שיער.
אודה לתשובה ואולי גם הסבר על הדרך ;)
לייזר או אפילציה בכתפיים
היי
שאלה טובה והתשובה היא שאפילציה בשונה מלייזר מתנהגת אחרת אין שום הגבלה באיזורים אם הם הורמונליים או לאו אפילציה עובדת מעולה על כל האיזורים,שמחה שהצלחתי להשפיע על המכוני לייזר לא להסיר שיער באיזורים הורמונליים תודה לפורום תפוז שמאפשר לי את הפורום להפיץ את הידע שלי,

מצב
הנושא נעול.
למעלה