ליילנד ישראלי ברומניה

מצב
הנושא נעול.
ליילנד ישראלי ברומניה

ליילנד ישראלי ברומניה
חבר'ה - אני גאה להציג ליילנד רויאל טייגר עם מרכב ישראלי (3 דלתות) שצולם ברומניה, בעת שירות החברה העירונית RATB בשנת 1969 (אז ITB). התמונה לקוחה מאתר www.RATB.ro

846

Active member
../images/Emo45.gif

ליילנד ישראלי ברומניה
חבר'ה - אני גאה להציג ליילנד רויאל טייגר עם מרכב ישראלי (3 דלתות) שצולם ברומניה, בעת שירות החברה העירונית RATB בשנת 1969 (אז ITB). התמונה לקוחה מאתר www.RATB.ro

ארזS

New member
זאת באמת תמונה שווה !

ליילנד ישראלי ברומניה
זאת באמת תמונה שווה !
ומאוד נדירה לדעתי.

תמונה מעולה !!! מדהים ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif תוד

ליילנד ישראלי ברומניה
תמונה מעולה !!! מדהים
תוד
תודה רבה ! מיד גנבתי את התמונה ללוחות שלי. יש לך את הקישור המדוייק לתמונה ?

אחלה תמונות אנדי,אגב האוטובוס

בבוקרשט לא נותר להם זכר
קיים סיכוי קטן למדי שבודדים מהם עדיין נוסעים באיזורים היותר נידחים של רומניה, בין הכפרים...
אחלה תמונות אנדי,אגב האוטובוס
של עובד חזר לעבודה אחרי פחחות בפרונט.

ישראל ב

New member
אני חושב שאני נוטה להסכים איתך

לדעתי זו התמונה הטובה ביותר של
ליילנד שהופיעה בפורום מאז ומעולם ! נכון ?
אני חושב שאני נוטה להסכים איתך
ואם לא היפה ביותר אז אחת החשובות ביותר כי התמונה עצמה לא כל כך יפה אולי אבל חשובה ביותר!

אחת התמונות המדהימות שנראו כאן

ליילנד ישראלי ברומניה
אחת התמונות המדהימות שנראו כאן
כל הכבוד!

אוטובוס דו פרקי מונע גז מתאן 1980

ליילנד ישראלי ברומניה
אוטובוס דו פרקי מונע גז מתאן 1980
ראשית, אני שמח על התגובות. ברגע שראיתי את הליילנד, מיהרתי להיכנס לפורום ולהעלות את התמונה. האתר של החברה העירונית של בוקרשט אמנם לא מצטיין בשירות לנוסע, אך הוא מספק מידע הסטורי רב על החברה. היא קיימת בצורה כזו או אחרת כבר מסוף המאה ה-19 ומכילה כיום כמעט 2000 כלי רכב (אוטובוסים, חשמליות ואוטובוסים חשמליים). בסדנאות החברה יוצרו ופותחו דגמי אוטובוסים וחשמליות וכן הוסבו אוטובוסים לאוטובוסים חשמליים. גיליתי גם שקרוב משפחה שלי היה מנהל של אחד המוסכים בבוקרשט והוא היה אחראי על האוטובוסים... בגלל התגובות החיוביות אעלה לכאן עוד מס' תמונות: הראשונה - אוטובוס DAC (פיתוח רומני) מונע על גז מתאן שפותח ויוצר בשנת 1980. כנראה שהוא לא נחל הצלחה גדולה, כי לא ראיתי אוטובוסים מסוגו מעולם. מה שכן, אוטובוסים מאותו דגם ממונעי דיזל וחשמל נוסעים (ומתפרקים) עד היום!

טראם במוסך בבוקרשט - 1929

ליילנד ישראלי ברומניה
טראם במוסך בבוקרשט - 1929
אחד הטראמים הראשונים שלו היו "ממונעי בהמות" בעת יציאה מהמוסך עם כיתת לימוד, בדרך לשיעור במקצוע הנהיגה על טראם. הקרון מסוג "Simmering". התמונה כמובן מאתר החברה העירונית לתח"צ בבוקרשט.

ותמונה אחרונה - אוטובוס חשמלי 1950

ליילנד ישראלי ברומניה
אוטובוס זה היה במקורו אוטובוס עם מנוע רגיל מתוצרת רנו, אשר עבר הסבה במוסכי חברת התח"צ של בוקרשט והפך לאוטובוס חשמלי. המנוע מוזן ע"י פנטוגרף המחובר לשני כבלי חשמל העוברים לאורך כל מסלול הקו. כמות כלי הרכב האלה פוחתת בשנים האחרונות לטובת האוטובוסים הרגילים, כאשר כיום רוב האוטובוסים החשמליים בבוקרשט הם מתוצרת Ikarus וגם מעט מתוצרת ROCAR ועוד הרבה ישנים של DAC, שנראים כמו האוטובוס ממונע גז מתאן. הלוואי וגם לחברות בארץ היה אלבום תמונות הסטורי כה מפואר באתר שלהן! גם אגף הסטטיסטיקה באתר שווה קריאה!

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif עבור התמונות וההסברים

אוטובוס זה היה במקורו אוטובוס עם מנוע רגיל מתוצרת רנו, אשר עבר הסבה במוסכי חברת התח"צ של בוקרשט והפך לאוטובוס חשמלי. המנוע מוזן ע"י פנטוגרף המחובר לשני כבלי חשמל העוברים לאורך כל מסלול הקו. כמות כלי הרכב האלה פוחתת בשנים האחרונות לטובת האוטובוסים הרגילים, כאשר כיום רוב האוטובוסים החשמליים בבוקרשט הם מתוצרת Ikarus וגם מעט מתוצרת ROCAR ועוד הרבה ישנים של DAC, שנראים כמו האוטובוס ממונע גז מתאן. הלוואי וגם לחברות בארץ היה אלבום תמונות הסטורי כה מפואר באתר שלהן! גם אגף הסטטיסטיקה באתר שווה קריאה!
עבור התמונות וההסברים

מצב
הנושא נעול.
למעלה