לילה טוב אנשים

לילה טוב אנשים

האם זה יהיה מטופש מצידי לאחל למכבי הצלחה?

נראה כאילו שהם מסתפקים בכך שהם הגיעו להצלבה בכלל ואין שום מוטיבציה במשחק שלהם. זה מעצבן ולא נעים לצפייה ובכל זאת אני רוצה שינצחו אפילו בנקודה.
http://www.youtube.com/watch?v=92cwKCU8Z5c

אפשר להמשיך לטוב

אפשר להמשיך לטוס
מי שכבר שקל לבטל את הטיסה הבאה שלו יכול בינתיים להירגע:
הטייסים יכולים בכל מקרה
לדרוס את הפקודות הזדוניות ולקחת את השליטה על המטוס בחזרה,
אם יזהו שינוי משמעותי בנתיב או בנתוני הטיסה. חברת האניול, אחת מיצרניות הסימולטרים ששימשו לגילוי הפריצה, טענה שהסימולטור אינו פועל באופן זהה לחומרה המצויה באופן זהה

שרוני68

New member
יחפה,שבת שלום. אני באופן עקרוני לא צופה

במשחקים של מכבי.
בתור ילדה ונערה הייתי עוקבת אחריהם בדריכות כמו כולם.
איכשהו ההכרה היכתה בי כשהייתי בצבא.
במה מדובר בעצם? בבעלים ישראלים עשירים שעושים ביזנס ומביאים
"עובדים" זרים כדי להצליח. וזה בסדר, כך זה בכל העולם.
אותי מכעיס העניין הזה שעשו מהקבוצה הזו, "הקבוצה של המדינה", כאילו שהיא מייצגת את מדינת ישראל, היא ורק היא.
כשהם זוכים בגביע אירופה, כל המדינה על הרגליים. וואו! הנה, אנחנו האלופים! We Are the Champions.
חגיגות בפארק הירקון. כל המדינה רועשת וגועשת. וואו, הישראלים ניצחו את הגויים האלו!
ומה אגיד לך, זה כל כך פתאטי. כל כך פרובינציאלי. ואני אוטומטית נעשית אנטי.
לא צופה אפילו בשתי דקות של משחק ובתוך תוכי, אני אפילו קצת שמחה שהם מפסידים כדי שלא אצטרך לראות בקרנבל שפושט עלינו.

סורי, צר לי לשחוט את הפרה הקדושה ואני יודעת שרבים לא מסכימים איתי ושאני בדעת מיעוט.

בוקר טוב שרוני וכולם

תראי, יש משהו במה שאת אומרת.
מצד שני, יש דברים שאני לא יכולה להסביר אותם. אין לי מושג מה גורם לי לרצות שמכבי ת"א תנצח במשחקי הליגה ועל אחת כמה וכמה במשחקים של גביע אירופה. אין לי הסבר לזה. אצל האיש שלי לדוגמא, ממש לא איכפת לו שמכבי תפסיד בליגה אבל שתנצח באירופה. אצלי זה לא בא בחשבון. כל הפסד בליגה ממש מכאיב. לגבי העונה הזאת, אני מודה שרציתי שהיא תסתיים מהר כדי לחסוך לי כאבי לב. אבל איכשהו לא יודעת איך עשו זאת הם הגיעו להצלבה וכאן כנראה זה נגמר להם.
דרך אגב, הבן שלי (ציפור הדרור מברלין) חושב בדיוק כמוך אבל אתמול כשהוא צפה איתנו במשחק, היה לו עצוב קצת בגללי

מה אני אעשה? אני יודעת שזה לא רציונלי מצידי, אבל אין לי שליטה על זה

הדסהש1

New member
אותי המתח הורג לכן מחכה לראות את

התוצאה הסופית.הייתי רוצה שתמיד ינצחו המכבים אבל?

גם לי יש בעיה עם המתח הזה

במיוחד עכשיו שאין לי אפילו איזו סיגריה "להוציא" עליה את כל העצבים

שרוני68

New member
וואו...חשבתי שתכנסי בי

אבל אפילו אם את רק קצת מסכימה איתי, אני שמחה.

אני גם שמחה שבנך מסכים איתי, חשבתי כבר שאני לא נורמלית.

poseidon111

Active member
לא מסכים איתך. ראשית מכיון שלטעון את הטענה

שטענת, מלמד שאינך מכירה את עולם הספורט התחרותי בימינו. כשאני אומר "בימינו" הכוונה היא לעשרות השנים
האחרונות. הספורט המקצועני הוא גלובלי במשמעותו הרחבה ביותר. לא רק התחרויות כבר אינן
בין מדינות שכנות אלא חובקות עולם, אלא שהשחקנים ממדינות אחרות הם אותו ערך מוסף שנותן לקבוצה המקומית
את יתרונה. זה לא פטנט שמכבי המציאה. למעשה אין היום אפילו קבוצה אחת, ותהיה המוכשרת
ביותר, שלא נעזרת בחיזוק מבחוץ. פרט לנבחרות לאומיות (וגם שם לא הכל מבוסס על ילידי המדינה בלבד),
קבוצות בכל הדרגות נעזרות בהן, ואיני רואה את הבעייתיות בכך.
ספורט הוא הצגה. כדי לתת את ההצגה הטובה ביותר, אתה מגייס את השחקנים הטובים ביותר. השם
של הקבוצה, חשוב יותר מהפרטים שמרכיבים אותה.
כך לדוגמא אם נחשוב על ההצלחות של ברצלונה בכדורגל, הרי קבוצה זו מזוהה עם ספרד, נכון?
אמרת ברצלונה, אמרת ספרד. ומי האחראי המרכזי להצלחות הללו? נכון, ארגנטינאי קטן בשם מסי.
מי היה אחראי להצלחות נבחרת רוסיה בכדורסל? נכון, ישראלי לא קטן בשם דוויד בלאט.
וזה עוד לפני שפניתי לזווית ההסטורית כדי להזכיר לך שחלק ממהצלחות של הצבא הישראלי
בפיקודו של יהושוע בן נון היה מורכב מחיילי עזר גויים לחלוטין. מישהו יכול להתיחס לצבא
ההוא כאילו לא היה צבא העם? לטעון שהיהודים רימו כי השתמשו בגויים כדי לגבור על
גויים אחרים?

שרוני68

New member
כל מה שאמרת אינו סותר את דבריי.

אני מצטטת חלק מדבריי: "במה מדובר בעצם? בבעלים ישראלים עשירים שעושים ביזנס ומביאים
"עובדים" זרים כדי להצליח. וזה בסדר, כך זה בכל העולם."

אני יודעת שכך זה בכל העולם וזה סופר בסדר.

כשברצלונה תזכה (אמן, חמסה חמסה) או ריאל מדריד תזכה בליגת האלופות בכדורגל, זו לא תהיה זכייה של ספרד אלא של קבוצת ברצלונה או מדריד (על פניו נראה שמינכן תזכה השנה). הספרדים לא יצאו לחגוג ברחובות ספרד את הזכייה שלהם, אלא אוהדיי הקבוצה בלבד.

ומה קורה כאן? מפמפמים לנו מגיל אפס שמכבי היא הקבוצה של המדינה ואני פשוט יוצאת נגד זה. שחקנים אמריקאים שמקבלים כסף כדי לזכות בתארים ואנחנו מרגישים כאילו מדינת ישראל ניצחה. אנחנו האלופים! לא ולא! מכבי היא מכבי, כבודה במקומה מונח, לא מקבלת את זה שהיא הקבוצה של המדינה וכולנו יחד נצדיע לה.

זה כל כך מכעיס אותי שאפילו אם המשחק טוב אני לא מסוגלת להנות ממנו כי הנה, אוטוטו: נשיא המדינה, רה"מ עיתונים, אתרי האינטרנט בכותרות הראשיות. כולם עומדים דום לכבוד "נבחרת ישראל" שלנו.

וחוץ מזה, אני מוכנה כל יום להרים לך להנחתה כדי שתבוא לכאן יותר
...

שבת שלום!

אבל אבל אבל

אני לא מתייחסת לקבוצה הזאת כאל הקבוצה של המדינה אלא כעל קבוצת מכבי ת"א. אבל מאחר והיא זאת שמייצגת את ישראל במפעל האירופי, מן הסתם הרבה מאוד אנשים גם אם הם לא אוהדים מושבעים שלה, רוצים שהיא תצליח כי היא היחידה שמגיעה למפעל האירופי.
נניח והיו עכשיו 3 קבוצות ישראליות במפעל כמו שיש לרוסים ויש לטורקים ויש לספרדים, אזי היית צודקת. אבל קבוצות אחרות מהליגה שלנו בכלל לא מוכנות לייצג אותנו במפעל האירופי מחוסר תקציב או מחוסרים אחרים, ככה שנשארת לנו רק קבוצה אחת ולכן מתייחסים אליה בהתאם.

שרוני68

New member
אין לי בעיה שאת אישית מתייחסת אליה ככזו.

יש לי בעיה עם כל הקרנבל שמסביב כשהקבוצה
עולה לפיינל פור או כשהיא זוכה.

ולא, מבחינתי היא לא מייצגת את ישראל. נקודה.
זו לא נבחרת ישראל ולא צריך לעשות אותה כזו.

כשהיא זכתה בפעם האחרונה, נראה לי שנכנסתי למקלט
למספר ימים. בכל מקום, ניצחנו! אלופים! אין עלינו הישראלים!
אף אחד לא יכול עלינו!

רבאק, די עם הפרובינציאליות הזו. פרופורציות, זה כל מה שאני מבקשת.

אנחנו מדינה פרובנציונאלית

תארי לעצמך שמכבי חיפה תזכה באליפות אירופה בכדורגל, האם לא כל המדינה תצא לכיכרות?
גם כשהפועל ת"א בכדורסל זכתה ביול"ב קאפ או איך שקוראים לזה, כולנו שמחנו מאוד גם כשהפועל היא לא אהודה עליי בכלל...
יש משהו מאוד פרובנציונאלי במדינה שלנו בכל הקשור לספורט והישגים אירופאיים או עולמיים.

שרוני68

New member
גם הפועל ירושלים זכתה באזשהו תואר לפני

מספר שנים. וזה לא דומה בכלל למצב בו מכבי ת"א זוכה,
כל המדינה פשוט באטרף. לא ייאמן.

דיבבלעס

New member
נראה לי

שזה בגלל שמכבי ת"א היא יוצאת דופן בנוף הישראלי מבחינת מצויינות,
היא נחשבת כבר לאחת הקבוצות הגדולות באירופה ביחס למספר הזכיות שלה בגביע אירופה.
הפועל ירושלים זכתה בגביע השני בחשיבותו וזה היה חד פעמי...

למעלה