לימודים+עבודה

aa2000

New member
לימודים+עבודה

היי נולדתי ב16.7.1986 השם שאיתו נולדתי הוא 2 והוספתי שם נוסף 7. אני כרגע מסיימת לעבוד, החוזה נגמר. מה קורה עם עבודה חדשה????... אני לומדת ראית חשבון, השאלות שוב כל הזמן חוזרות האם אני מתאימה?!!, הציונים שלי לא גבוהים 7-8, אני לא ריאלית. רציתי לדעת האם אני בדרך הנכונה?? היה לי ריאיון להתמחות במשרד גדול ומכובד.ולא הלך לי כל טוב. האם את רואה שאני כן עושה התמחות במשרד גדול.?? מתי אני באמת ידע ויהיה בטוחה מה הייעוד שלי? איזה מקצוע מתאים לעסוק??? אמרו לי (מישהי שלמדה קורסים בנורמולגיה) שבגיל 25 אני ידע מה אני רוצה לעשות !!! מה זה אומר?? נמאס לי כבר להתלונן על זה!!!! תודה

שלום לך ,

ראשית למה כ"כ סימני שאלה ?? 1. בכדי לדעת מהו ייעודך בחיים ואיזה מקצוע נכון לך ומה יהיה איתך ניתן לברר זאת ביעוץ אישי אצל כל נומרולוג טוב שיודע נומרולוגיה ! 2. את לא יכולה להסתמך על תשובה של מישהי שרק למדה נומרולוגיה שבגיל 25 תדעי מה לעשות , זאת באמת לא תשובה. 3. נמאס לך להתלונן על כך ולי זה נשמע כאילו את באה אליי בטענות ! . 4. אני לא רואה אותך השנה עובדת בהתמחות במשרד גדול , אבל השנה יגיעו 2 הזדמנויות לעבודה . החל מספטמבר ואילך . 5. את תתלבטי השנה באם להמשיך את התחום הזה או לא , ראיית חשבון הינו תחום שיכול להתאים לך אבל אינני רואה משיכה גדולה ורצון גדול לעסוק בו לאורך זמן . בברכה,קרן

aa2000

New member
היי, אני לא באה בטענות

אני לא באה בטענות כלפי אף אחד!!!!!!!!!!!!!!!!!! התכוונתי להתמחות בשנת 2012 או2011 אני עוד לא סיימתי ללמוד תודה

למעלה