לימודים

master_iv

New member
לימודים

לימודים

היי, אני חייל בן 20 שמשתחרר בקרוב הייתי רוצה לדעת איפה ומה הכי כדאי ללמוד בתחום הרפואה האלטרנטיבית. מהם הדרישות מתלמיד. והכי חשוב, איפה ניתן, לאחר השלמת ה, לעבוד וכמו כן מה הכי מבוקש היום בשוק העבודה מבחינת הרפואה האלטרנטיבית. אודה לך אם תחזור אליי [email protected] תודה.

הכוונה

שלום! ממליץ לך לבדוק את עצמך האם אתה מסוגל לעבוד עם אנשים, האם תרפיות המגע מתאמות לך או שמא ``בלי לגעת``, האם מושך אותך הייעוץ - תזונה, צמחי מרפא, או המעשה - רפלקסולוגיה. מעבר לכך, האם יש בי``ס קרוב אליך - תחבורה, חניה וכד`. האם יש ב``ס עם מסלול אקדמאי - בנוסף ללימודים הרגילים גם לימודי תואר BA - מסלול משולב. האם היכולת הכספית מאפשרת לימודי מסלול ארוך או קורס של שנה? בנוגע לדרישות מוקדמות זה נושא פתוח לכל בי``ס ואין לי ושג מה התנאים היום ואולי עדיף לברר בכל בי``X, דע כי חשוב נושא השפה - אנגלית בכדי שתוכל לקרוא מאמרים ברשת ובספרות מקצועית בכלל. לאחר שתעבור על רשימת בתי הספר ותברר את כל הפרטים (שעות לימוד, סטאז`, והבטחות אחרות...) תוכל לשאול שוב ולהתמקד בבחירה שלך! אשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה ובקשות נוספות. בבריאות שלמה והמון אהבה!

למעלה