לימודי חינוך מיוחד בלוינסקי

bonett

New member
לימודי חינוך מיוחד בלוינסקי

שלום לכולן\ם שמי אתי, נעים מאוד להכיר
. אם הכל יסתדר, אני אתחיל ללמוד חינוך מיוחד בשבוע הבא, [הרשמה מאוחרת]. רציתי לשאול: כמה ימים בשבוע לומדים ועושים הכשרה מעשית בשנה א ובאלו ימים. תודה, המשך ערב נעים ושנת לימודים מוצלחת. אתי

זוג אש

New member
אומנם לומדת חינוך יסודי

בלוינסקי,אבל יש איתי בנות בחינוך מיוחד. יום א',ה' משמונה עד שבע או שמונה בערב. ההתנסות היא ביום ב' או ד' מ8-14 ואחר כך יש שיעור באנגלית למי שצריך בהצלחה

סיימתי בלוינסקי מסלול חינוך מיוחד לפני כשנתים

במהלך כל השנים (א'-ג') ימי העבודה במסלול הם תמיד שני ורביעי. במהלך השנה הראשונה לוקח זמן עד שנכנסים למסגרת. קודם עושים צפיות במסגרות שונות וכו' גם שנכנסים למסגרת זה קודם לעשות תצפיות וגם את לא לבד - בד"כ בשנה הראשונה את עם עוד בת אחת או שתיים באותה כיתה. במסלול לומדים 3 ימים (א',ג' וה') אם יש עוד שאלות אני פה

bonett

New member
שאלה בנוגע למסגרות

תודה. הרגעת אותי.אני קצת חוששת.. אשמח לדעת אם איזה מסגרות עובדים בשנה א. ושוב תודה אתי

אז ככה

רק מבהירה שיכול להיות שדברים השתנו במהלך השנתיים שאני לא שם. המסגרות מתחלפות כל סמסטר בערך.אני זוכרת שבסמסטר ב' הייתי אישית בכיתה רגילה בבי"הס רגיל כי אחרי הכל מורות לחינוך מיוחד יכולות ללמד גם בחינוך רגיל וסמסטר הראשון הייתי בביה"ס של פיגור שכלי. בסך הכל אני חושבת שאת מקדימה את המאוחר.

trekrider

New member
שאלה-האם עשית אתהקורס פסיכולוגיה התפתחותית

בית ספרית אצל ד"ר סגל? יש לנו שתי מטלות ואין לי מושג אפילו איך להתחיל

אני חוששת שלא

אבל את יכולה לנסות לשלוח לי במסר מה המטלה ואננסה לעזור לך בכל מקרה

trekrider

New member
היית בטקס לזכרו של רבין שלשום? שמעת כמה יפה ה

הבחורה שרה את השיר? אני אוריד אותו מאוחר יותר. אשלח לך את המטלה, מאוחר בלילה או מחר. מאד אשמח אם תוכלי לכוון אותי

למעלה