לימודי מדעי התזונה

stooti

New member
לימודי מדעי התזונה

אומנם זה לא אחד מהנושאים בו עוסק הפורום, אך אולי כאן אוכל לברר 1. היכן מתקיימים לימודי "מדעי התזונה" פרט לאלה שבפקולטה לחקלאות ברחובות? 2. האם ישנה דרך נוספת בה ניתן להשיג תעודה של "דיאטנית קלינית", גם ללא תואר אוניברסיטאי?

stkachov

New member
תשובה

ניתן ללמוד גם במכללת תל חי בצפון ובמכללת אריאל במרכז. למיטב ידיעתי בכל המקומות יוצאים עם תעודה של דיאטנית קלינית, לאחר מילוי כל דרישות התואר, סטאז' וכדומה.

stooti

New member
האם ניתן לקבל תעודה

תעודה "דיאטנית קלינית" של משרד הבריאות גם ללא תואר? אולי יש מסלול חיצוני שאינו דרך מכללה או אוניברסיטה?

odl

New member
../images/Emo207.gif - תנאי קבלה

שלום, אני מתכנן להתחיל ללמוד בשנה הבאה מדעי התזונה. ממוצע הבגרות שלי עומד על 102, עם אופציה לשיפור לאיזור ה-105. מה הפסיכומטרי שידרש לי כדי להתקבל לפקולטה לחקלאות ברחובות? וכמה למכללת תל-חי? ברור לי שציונים מדויקים אי אפשר לתת, אני מחפש סדר גודל. תודה.

stkachov

New member
הכי טוב

זה לבדוק באתרי האינטרנט של המוסדות. לאונ' העברית דומני שתצטרך פסיכ' של 700 ומעלה(אולי אפילו הרבה מעלה) ואילו לתל חי אני כמעט בטוח שתתקבל עם פסיכומטרי ממוצע. אבל זו סתם הערכה - לבדוק בדיוק אתה יכול באתרי המוסדות.

odl

New member
תודה, אני אחפש שוב באתרי המוסדות

שיערתי שאלה הסטדנדרטים. האמת שחיפשתי היום בצהריים באתר של תל חי ולא מצאתי תזכור לתנאי קבלה. אני אחפש שוב, או אשלח להם מייל. שוב תודה.

יודיX3

New member
קח בחשבון שתנאי הקבלה רק עולים

משנה לשנה. כלומר, קרוב לוודאי שתצטרך יותר בפסיכומטרי בשנה הבאה ממה שתצטרך השנה כדי להתקבל למדעי התזונה (לפחות בעברית)

למעלה