לימודי מנהל עסקים

ase5118

New member
לימודי מנהל עסקים

שלום, אני מעוניין ללמוד לתואר MBA ואני מתלבט בין אוניברסיטת תל אביב לבין המרכז הבינתחומי. רציתי לשמוע המלצות לכאן ו/או לכאן. מה דעתכם? מה יתרום לי יותר? מה יותר נחשב? איפה אפשר ליצור יותר Networking? בתודה מראש, אהרון

einatgross1

New member
מידע על נטוורקינג

שלום חברי וחברות הפורום היקרים! מפגש לרישות עסקי רביעי, ביוזמת מכון מראות-אסטרטגיה, יתקיים ביום רביעי, ה-8.6.05, בשעה 19.00-22.00. ברח' תובל 38 רמת גן (ליד הבורסה) בבניין שנקרא בית שחר, בקומה שישית. בתוכנית: שעה וחצי - סבבי הכרות, רישות, והמלצות להפניות של win-win . אנא הכינו כרטיסי ביקור ופרזנטציות עצמיות מרתקות, ונעימות. במקום עזרים טכניים למי שזקוק. אנא הגיעו מוקדם יותר במידה ואתם צריכים היערכות טכנית. ניתן להביא מוצרים להמחשה, ואף להציע למכירה, למעונינים. לאחר מכן- הרצאה מפי רועית דהן, דוקטורנטית באונ' ת"א, בנושא קנאה ותחרות. בהפסקות-mingling התרועעות, קפה וכיבוד קל. המחיר לכניסה הוא 30 ש"ח לכיסוי עלויות. החנייה ברחובות מתחם הבורסה בשעה זו היא חינם. זאת הזדמנות לראות אחד את השני, לערוך היכרות יותר מעמיקה, לשווק, ולהגדיל את מספר הלקוחות בדרך נעימה. מקווה לראות את כולכם. אנא הירשמו באמצעות הפורום או\ו במייל [email protected] מספר המקומות מוגבל ל-30 על מנת לשמור על האווירה אינטימית במפגש. תודה, ולהתראות, עינת גרוס

למעלה