לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?

Medium96

New member
לימודי קדם רפואה או לימודי רפואה בחול?

היי כולם,
אני מעוניין ללמוד רפואה (מאז שאני זוכר את עצמי זה החלום)
ולצערי הדבר היחיד שמונע ממני ללמוד כאן בארץ, זה הפסיכומטרי.
זה לא בשבילי המבחן הזה ובעיני הוא לא ממד לכלום.

רציתי לשאול אם מישהו מכיר ויש לו מידע בנושא של המסלול קדם רפואה באוניברסיטל אריאל.. מה זה אומר? וכו'..

יש דרך להתקבל ללימודים כאן בארץ שלא מצריך 750 פסיכומטרי? כי אני לא אגיע לציון הזה גם בחלום העשירי.

או

ללמוד בחו"ל החשש העיקרי הוא האנגלית (עשיתי 5 יחידות באנגלית).
איך הלימודים באנגלית? מה הרמה?
תודה לעוזרים

Oks10

New member
תואר ראשון ביולוגיה ואז תוכנית 4 שנתית

הי, לא עשיתי קדם רפואה באריאל... אבל בשביל להתקבל לתוכנית 4 שנתית אתה לא חייב לעשות קדם רפואה, כל תואר תופס העיקר שיהיו לך 7 קורסי ליבה. אפשר לעשות תואר לא קור כמו פיזיקה גרעינית ואז להשלים קורסי ליבה אחרי התואר או אפשר ללמוד לואר שהוא מכיל כבר את הקורסי ליבה כמו תואר בביולוגיה.
אני סיימתי תואר בפקולטה לביולוגיה אונ' חיפה-אורנים. ועכשיו אני סיימתי שנה ראשונה בתוכנית 4 שנית של בר אילן.
אשמח לענות על עוד שלות אם יש לך=)

לי יש כמה שאלות אם תוכלי

4 שנתי לא קשה להתקבל יותר מ6 שנתי?
אם אני לומד תואר במדעי התזונה במכללה מוכרת למלג זה תופס?

snirlivne

New member
ממליץ על תואר ראשון בביולוגיה באורנים ואז ארבע שנתי (רפואה)

היי כולם. אני ממש ממליץ לכל מי שלא מצליח להתקבל באופן ישיר למסלול של הרפואה על לימודי תואר ראשון בביולוגיה בקמפוס אורנים. התואר עצמו הוא של אוניברסיטת חיפה ונמשך כ-3 שנים. התואר מכין בצורה מעולה לקראת כל המבחנים של המסלול הארבע שנתי. המרצים מעולים ומאוד נגישים והרמה מאוד גבוהה. אני למדתי באורנים והשנה אני מתחיל ללמוד רפואה במסלול הארבע שנתי באוניברסיטת תל אביב. אין ספק שבזכות אורנים היה לי בסיס חזק ובזכות זה הצלחתי להתקבל ולהיות טוב יותר ממועמדים אחרים. אשמח לענות לשאלות נוספות במייל - [email protected]. בהצלחה!

למעלה