לימוד פליאונטולוגיה

kukac73

New member
לימוד פליאונטולוגיה

שלום אני מעוניינת ללמוד פליאונטולוגיה בירושלים. האם מישהו יודע באיזה מוסד מלמדים זאת? תודה מראש, מרים

לכל הידוע

אין לימודי פליאונטולוגיה מוצהרים בארץ . איני יכול לתת דוגמאות מאונ' אחרות מכיוון שאין לי מושג וחבל לזרוק הצהרות סתם , אך אצלנו בבן גוריון ניתן להתמחות בתחום זה במסגרת התואר השני/דוקטורט בגיאולוגיה . בכל אופן זה אכן נושא מרתק , בתור סטודנט גיאוגרפיה יצא לי ללמוד במסגרת הקורסים בשיתוף עם המחלקה לגיאולוגיה על פליאואקולוגיה של פלנקטון שמקושר לנושא וזה היה פשוט ... נהדר

בוקסה

New member
אפשר להגיע לתחום הפלאונטולוגיה מכמה כיוונים

כמו שאמר גרב אדומה אפשר להגיע מהכיוון הגיאולוגי גם בירושלים. כלומר, לעשות תואר ראשון בגיאולוגיה ותארים מתקדמים אצל מנחה שמתמחה בפלאונטולוגיה כמו אצל ד"ר אהובה אלמוגי מהמכון הגיאולוגי. בארץ, מספר הגיאולוגים המתמחים בתחום הוא מצומצם אבל במדינות בהן תחום חיפוש המחצבים יותר רלוונטי יש יותר צורך בפלאונטולוגים ולכן מבחר הפלאונטולוגים יותר רחב. אתה יכול לשקול לעשות תואר ראשון בארץ ותואר מתקדם בחו"ל (במצב האקדמיה בארץ זה בכלל רעיון לא רע) יש אנשים שמתעסקים בפלאונטולוגיה מהכיוון הזואולוגי ומהכיוון האבולוציוני כמו באס"א (אבולוציה סיסטמטיקה ואקולוגיה שזה יחידה של מדעי החיים בירושלים) ואם אתה חושב על הכיוון הזה כדאי שתתחיל עם תואר ראשון בביולוגיה

למעלה