ליעם - הפרוש שלי לקריאה הקלטית

ריינה

New member
ליעם - הפרוש שלי לקריאה הקלטית

הכוון שאליו הולך השואל הוא של עבודה קשה(לדעתי על עצמו) שבסופה הוא יראה את האור. הקלף החוסם מצביע על משאלה שלו שהוא מבקש להגשימה (שימי לב שזהו הקלף היחיד של גביעים המרמז על זרימה והיות וזהו הקלף החוסם ז`א שאין זרימה והשואל תקוע) הוא יושב בידיים משולבות ומחכה, אינו פועל והוא קשר את עצמו ולדעתי הוא קשר את עצמו לתחום שאינו מתאים לו. בעבר הוא החליט לעשות שינוי במקצועו והחליט על תחום המחשבים למרות שהיו לו אפשרויות נוספות ויתכן מאוד שאפשרות אחרת בתחום אחר היה מתאים לו יותר, אבל הבחירה נפלה על תחום המחשב, יתכן וחשב כי במקצוע זה הכסף יהיה יותר מאשר בתחום אחר והעבודה תהייה קלה יותר אשר בתחום אחר. הבעיה היא שהשואל הצליח לעבור את לימודיו בהצלחה אך אין בו את האיכויות המתאימות למקצוע זה, והוא אינו יכול למצות את יכולתיו בתחום זה. כאשר הוא מגיע לאיזשהו מקום עבודה מסתבר כי אינו מתאים, כדאי שיבדוק מה הם רגשותיו כלפי המקצוע כי מאוד יתכן שהוא מקרין החוצה והאדם המראיין שנמצא ממולו קולט אותו, יש לי תחושה שהשואל מעדיף מקצוע שונה לחלוטין ורק בגלל המחשבה של הרבה כסף ומעט השקעה שלדעתו זה קורה בתחום המחשבים הלך על תחום זה. השואל פעל ופועל מתוך דחפים וללא מחשבה מעמיקה לגבי העדפותיו ויכולתיו מהו המקצוע אותו הוא מעדיף באמת! ובאיזה מקצוע הוא יכול לצמוח ולהצליח. בשלב זה הבעיה שעומדת בפניו צריכה לגרום לו להתעורר ולעשות בדק בית בתוך עצמו, ואני מקווה שהוא יוכל להתגבר על הסטירה שקיבל ויתחיל לחשוב באופן יותר מעמיק ולא לקבל עצות מחברים אלא להפנות את כל תשומת ליבו לאינטואיציות שלו ולרגשותיו וכך יוכל להתגבר על השטן. משולש הזמן מראה כי בחודשיים הקרובים יחול אצל השואל שינוי בחשיבה לגבי עולם החומר, השינוי יהיה חיובי ויגרום לו להתחבר לאינטואיציה שלו ולחשוב היטב מה נכון עבורו, איזה מקצוע או תחום עיסוק מתאים לו יותר ויתחיל שינוי פנימי במחשבה ובהרגשה במשך ה-4 חודשים יפנים את השינוי בגבולות הפנימיים ואז יחול שינוי גם בגבולות החיצוניים וכל זאת בתנאי שהוא יצליח לראות את המציאות האמיתית ותהיה בו היכולת להתמודד, אני משערת שהוא יצטרך עזרה חיצונית מאדם נוסף שיעזור לו לראות את המציאות כפי שהיא, אולי בעזרת שאלות מכוונות – כדי לעזור לו להוציא מעצמו את האמת ולהיות ישר עם עצמו. הערות נוספות: בקלף המציאות – 6 מוטות, השואל אינו מחובר לקרקע ז`א שבחירת המקצוע שבחר אשר זוהי המציאות לגביו היום נעשתה במחשבה שאין בה בסיס. הקלף החוסם היחיד שיש בו גביעים, ז`א שבכל הקריאה אין שום זרימה וגם במשך החודשים הקרובים לא יצליח לזרום. בקלף 8 חרבות השואל עומד יחף על האדמה וזהו החיבור הטוב ביותר לקרקע, אלא שהחיבור שלו נעשה דווקא לעצות השליליות או לדברים השליליים החיצוניים שמגיעים אליו והוא מוכן לקבל אותם כי הם יותר נחמדים לדעתו, אך גם האדם שמולו רואה בו אדם לא אמין אשר עומד על קרקע מדומה. משולש העתיד – ב- 3 הקלפים רואים שינוי חשיבה. בהתחלה שינוי בחשיבה ובתפיסה הרוחנית לגבי עולם החומר , בהמשך השינוי אשר יתחולל בתוך תוכו של השואל יתחיל לשאת ניצנים ולבסוף כאשר יצליח להתמודד ולראות את המציאות כפי שהיא יסתיים השינוי הפנימי ויגרום למהפכה ברגשותיו ולשינוי החיצוני. התיקון שמסמל קלף גלגל המזל מדבר על שינוי פנימי תחילה וכתוצאה ממנו יבוא השינוי החיצוני . מאחלת לשואל הצלחה במשימה למרות שיעברו עליו כמה שבועות קשים הוא יצא מחוזק יותר ועם הרגשת בטחון. מקווה שעזרתי, ריינה.

למעלה