לירני אני רואה שאתה כאן ויש לי שאלה מתבקשת"

מצב
הנושא נעול.
המשך..בכל מקרה לירני אצלי רשום ביומן שהפסדת

לירני ברגע שאני יתחיל להתעצבן בפורום הזה אני
ירגיש טוב מאוד זה מה שאני אוהב שמעצבנים אותי אבל אני כאן רק צוחק מהבדיחות שלכם..ובהקשר להודעה ששלחתי לך במסרים תן לי גם על זה תשובה יורם לוקסנבורג אין אחד שלא מכיר אותו אצלכם בשכונה...
כ-40% על מעריב ומכרת את ההחזקות שלך בטבע ובקליל ומה שרשום אצלי ביומן זה מה שקובע ואין דרך חזרה.בגלל זה אני רושם לכם לתת לי עידכונים בזמן אמת על מכירה או קנייה של ניירות ערך כדי שאני יוכל לעדכן אצלי ביומן.

lernery

New member
כאן תמו שידורינו להיום.

כ-40% על מעריב ומכרת את ההחזקות שלך בטבע ובקליל ומה שרשום אצלי ביומן זה מה שקובע ואין דרך חזרה.בגלל זה אני רושם לכם לתת לי עידכונים בזמן אמת על מכירה או קנייה של ניירות ערך כדי שאני יוכל לעדכן אצלי ביומן.
כאן תמו שידורינו להיום.

tomi32

New member
תן לו קרדיט

כאן תמו שידורינו להיום.
תן לו קרדיט
בהתחלה רציתי לכתוב לך שאתה רק מקפיץ את השטויות האלו על חשבון הודעות רציניות. אבל תודה שלקראת סוף השרשור זה נעשה כל כך הזוי שקשה לא לצחוק.

tomi32

New member
מוריס אתה גדול

מוריס אתה גדול
אני מדמיין את הסצנה שאתה פותח כל יום את היומן ומתחיל לעדכן פוסט אחרי פוסט מה כל אחד קנה ומכר. פשוט גדול. אני מניח שכקומיקאי מוכשר אתה ער להומאז' שלך לפרק בסיינפלד בו מעריץ מטורף של אילין מכין לה זר מה- TV GUIDE של אבא של ג'ורג'. יש שם סצנה דומה בה רואים אותו גוזר ומדביק את העיתון כך שיהפוך לזר.

livorno22

New member
למוריס בן טובים האם

לירני אני רואה שאתה כאן ויש לי שאלה מתבקשת"
איך אתה מסביר את זה כאחד שהחזקתי ממנו בבורסה עושה מהלך מוטעה ומוכר את טבע לפני כחודשיים לפי הניתוח של והגרפים המנייה אמורה לרדת ומאז היא רק עולה ועולה ועולה..ובמקום זאת הלכת ורכת מעריב והפסדת שם40% מההשקעה שלך בנייר..מה קרה לאדון לירני בהחלטות המועות שלו בבורסה כאחד שהחזיק ממך תותח על במניות ובניתוח מניות. משהו כאן לא ממש מיסתדר לי ..הרבה זמן רציתי לשאול אותך את השאלה הזאת והתביישתי..
למוריס בן טובים האם
אייביטרנס הולכת לכיוון הנדלן תודה

livorno22 אין בכוונתי לענות על שאלה זאת עקב

למוריס בן טובים האם
אייביטרנס הולכת לכיוון הנדלן תודה
אי בהירות בהעברת מידע און ליין מצד הגולשים ליומן האישי שלי ולכן אני שוקל בכובד ראש פרישה מהפורום.

livorno22

New member
למוריס בן טובים אתה

אי בהירות בהעברת מידע און ליין מצד הגולשים ליומן האישי שלי ולכן אני שוקל בכובד ראש פרישה מהפורום.
למוריס בן טובים אתה
מכיר את צחי ארבוב בעל השליטה החדש באייביטרנס האם הוא לפאנאגיה

אל תתפוס אותי במילה אבל לפי מה שנמסר לי>>

למוריס בן טובים אתה
מכיר את צחי ארבוב בעל השליטה החדש באייביטרנס האם הוא לפאנאגיה
צחי ארבוב מקורב למשפחת לבייב -ושוב אני חוזר ואומר שינויים גדולים מאוד בצנרת של אייביטרנס בקרוב מאוד הפתעה חזקה מאוד ואל תשאלו אותי שאלות. לא ממליץ ולא נעליים שינויים גדולים בצנרת של אייבי.

livorno22

New member
למוריס בן-טובים. ברכותי!

צחי ארבוב מקורב למשפחת לבייב -ושוב אני חוזר ואומר שינויים גדולים מאוד בצנרת של אייביטרנס בקרוב מאוד הפתעה חזקה מאוד ואל תשאלו אותי שאלות. לא ממליץ ולא נעליים שינויים גדולים בצנרת של אייבי.
למוריס בן-טובים. ברכותי!
תשובתך השביעה את רצוני מאוד. גם אני הייתי בכיוון - אבל בצורה מהוססת, ואתה איששת את כוונותי. יישר כוחך! חג שמח.

livorno22

New member
למוריס בן-טובים שלום,

למוריס בן-טובים. ברכותי!
תשובתך השביעה את רצוני מאוד. גם אני הייתי בכיוון - אבל בצורה מהוססת, ואתה איששת את כוונותי. יישר כוחך! חג שמח.
למוריס בן-טובים שלום,
אין אין מצב שאתה פורש. נראה לך????????????? אנחנו יושבים כאן ומחכים למוצא פיך ואתה מעז לעזוב????????... אתה מאיר לנו עיניים ובדרכך כולנו מאמינים. בוא הנה , אל תאכזב!

מוריס בבקשה אל תפרוש

מוריס בבקשה אל תפרוש
אתה אחד מעמודי התווך בפורום אני עד עכשיו לא מבינה למה אתה לא בצבע אדום

את צודקת 100% עד עכשיו אני לא מבין למה אני

מוריס בבקשה אל תפרוש
אתה אחד מעמודי התווך בפורום אני עד עכשיו לא מבינה למה אתה לא בצבע אדום
לא בצבע הכחול לא האדום כנראה שצריך ללקק למנהלים הפורום בשביל לקבל את הצבע ומה לעשות אני לא כזה..את הידע שיש לי בבורסה אנשים כאן עוד50שנה ברווס לא ידעו ויש להם עוד הרבה מאוד ללקק חרא בשביל להגיע ל10% מהידע שיש לי בבורסה..בכל מקרה אני נותן למנהי הפורום בראשות dw את אלוני 24 שעות מחשבה בשביל לתת לי את הצבע הכחול..אחרת אני פורש מהפורום לתמיד וחוזר למקום מבצרי הקומונה של סמולינה את דולר ירוק בו מובטח לי הצבע הכחול ומשם אני ינהל את העסקים מקרוב..חג שמח השעון החל לעבוד מעכשיו 15:18.

NS101

New member
מילת כבוד?

לא בצבע הכחול לא האדום כנראה שצריך ללקק למנהלים הפורום בשביל לקבל את הצבע ומה לעשות אני לא כזה..את הידע שיש לי בבורסה אנשים כאן עוד50שנה ברווס לא ידעו ויש להם עוד הרבה מאוד ללקק חרא בשביל להגיע ל10% מהידע שיש לי בבורסה..בכל מקרה אני נותן למנהי הפורום בראשות dw את אלוני 24 שעות מחשבה בשביל לתת לי את הצבע הכחול..אחרת אני פורש מהפורום לתמיד וחוזר למקום מבצרי הקומונה של סמולינה את דולר ירוק בו מובטח לי הצבע הכחול ומשם אני ינהל את העסקים מקרוב..חג שמח השעון החל לעבוד מעכשיו 15:18.
מילת כבוד?
בלי הודעות שלך או גם כל המשתמשים שלך?

מילה של מוריס בן טובים זאת מילת כבוד נתתי24

מילת כבוד?
בלי הודעות שלך או גם כל המשתמשים שלך?
24שעות מחשבה למנהלים בפורום לתת לי את הצבע הכחול והשעון החל לעבוד בצאת החג אני חוזר לכאן שוב ורושם הודעה בפורום במידע ולא קיבלתי את הצבע הכחול בתוך24שעות אני פורש מהפורום אחרי לחצים כבדים שהפעילה אליי סמולינה מהבלוג של אוסיף וכולם יודעים פורום בורסה ושוק ההון בלי מוריס בן טובים זה כמו פמלה אנדרסון בלי הבזזים..השעון החל לעבוד וכולם יודעים במידה ומוריס בן טובים לא יהיה בפורום תפוז הרייטינג שלך הפורום הולך לצנוח חזק.

ג ב ר

New member
ללא ספק צריך לתת לו צבע מיוחד-אני בעד ורוד!!!

24שעות מחשבה למנהלים בפורום לתת לי את הצבע הכחול והשעון החל לעבוד בצאת החג אני חוזר לכאן שוב ורושם הודעה בפורום במידע ולא קיבלתי את הצבע הכחול בתוך24שעות אני פורש מהפורום אחרי לחצים כבדים שהפעילה אליי סמולינה מהבלוג של אוסיף וכולם יודעים פורום בורסה ושוק ההון בלי מוריס בן טובים זה כמו פמלה אנדרסון בלי הבזזים..השעון החל לעבוד וכולם יודעים במידה ומוריס בן טובים לא יהיה בפורום תפוז הרייטינג שלך הפורום הולך לצנוח חזק.
ללא ספק צריך לתת לו צבע מיוחד-אני בעד ורוד!!!

מוריס,תן OK ואתה כחול בקומונה כמו סרט בכיכוב

מוריס,תן OK ואתה כחול בקומונה כמו סרט בכיכוב
רון ג'רמי, מיד ובדיעבד!

מוריס מה יהיה עם השקרים שלך?

מוריס מה יהיה עם השקרים שלך?
משהו רע כנראה עובר עליך. רק לפני מספר ימים livorno22 שאל אותך מה דעתך על חברת ארקו ותשובתך היתה שמדובר בחברה טובה. מה שמוזר זה שלפני 6 שבועות רואים אותך כותב שארקו עומדת בראש רשימת המניות הכי מנופחות אצלך. אח שלי אני באמת לא מבין מה עובר עליך. בהתחלה נתת מחירי יעד למניות שבכלל לא קראת את הדוחות שלהם, לאחר שבקשתי שתקרא את הדוחות ניסית לרמות אותי בהפוכה על ידי גניבת ציטוטים מאתר YNET וביזפורטל. עכשיו אני שוב נאלץ לתפוס אותך משקר. מה יהיה מוריס למה אתה הולך בדרך השקר והרמיה?

די כבר כמה שקרים! כבר לא כיף איתך

די כבר כמה שקרים! כבר לא כיף איתך
אתה אומר שמילה של מוריס זה מילת כבוד אבל אני רואה שכבר איימת לפרוש פעם אחת ולא עשית את זה. אתה אפילו הבטחת קומונה סגורה עם סקירות. מה לעזאזל עובר עליך למה אתה לא מפסיק לשקר ולרמות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה