לכבוד הפורום החדש...שאלות היכרות!

netaK

New member
לכבוד הפורום החדש...שאלות היכרות!

קצר ונחמד, גנוב לחלוטין מפורום סקרים
כדי שנדע מי פה, ומי אנחנו
קצת בכללי.. שם: פירסינג: קעקועים: גובה: מידת נעליים: צבע שיער: אחים/אחיות: בת כמה את נראית: משקפיים? גשר? עבר פלילי: שפות: הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: סרט מושכר שראית: סרט בקולנוע: שיר ששמעת: השיר שנתקע לך בראש: הדיסק שקנית: הדיסק ששמעת: האיש שהתקשרת אליו: האיש שהתקשר אליך: תוכנית טלוויזיה שראית: איש שחשבת עליו: וקצת דברים שבאמת קשורים לפורום
איזה סוג פלאפון יש לך? מה הטפט העכשווי שלך? באיזה תדירות את\ה מחליף\ה טפטים? כמה רינגטונים יש לך? (שהורדתם, כל ה deafult לא נחשבים
)? מה הרינגטון האהוב עלייך? תמונות יתקבלו בברכה!

ג1לש

New member
סיפתח קטן..

טוב אני הראשון.. מישהו חייב להיות ראשון לא? קודם כל אני רוצה להתחיל בלומר כל הכבוד למנהל הפורום, על המאמץ הרב שהושקע ויושקע בניהול הפורום. אז ככה, שם: אמיר פירסינג: אין קעקועים: גם אין גובה: 1.77 בן 17 עבר פלילי: סודי ביותר נדלג על החלק הלא חשוב
NOKIA6230 תפט של WINXP שמשתנה לשומר מסך שזז אחרי כמה שניות.. מחליף תפט כל שבוע +- יש על הכרטיס זיכרון [ג'יגה] בערך 100 שירים מלאים, ו-60 רינגטונים [REAL TONES] הרינגטון האהוב עליי.. אין מועדף, לכל קבוצה רינג אחר

Death messiah

New member
זה שלי

קצת בכללי.. שם: מורן פירסינג: גבה,אוזן(?) קעקועים: הלוואי :( גובה: 1.86 מידת נעליים: 46.5 צבע שיער: חום אחים/אחיות: 2 מפלצות, אכן... בן כמה אתה נראה: 18 אני חושב... משקפיים? לא גשר? לא עבר פלילי: גנבתי גלידה מהמקרר בלי שאמא תראה שפות: עברית,אנגלי,איטלקית הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת: בטרפליי סרט מושכר שראית: לא משכיר סרט בקולנוע: אושן 12 שיר ששמעת: Within Temptation - ice queen- ice queen השיר שנתקע לך בראש: Within Temptation - ice queen הדיסק שקנית: DYING FETUS- STOP AT NOTHING הדיסק ששמעת: Within Temptation - mother earth האיש שהתקשרת אליו: ענבל האיש שהתקשר אליך: ענבל תוכנית טלוויזיה שראית: השיר שלנו איש שחשבת עליו: ענבל וקצת דברים שבאמת קשורים לפורום איזה סוג פלאפון יש לך? נוקיה 6100 מה הטפט העכשווי שלך? תמונה של ענבל באיזה תדירות את\ה מחליף\ה טפטים? כמעט ולא מחליף כמה רינגטונים יש לך? (שהורדתם, כל ה deafult לא נחשבים )? 5 מה הרינגטון האהוב עלייך? Nightwish - crowless תמונות יתקבלו בברכה!

-קרן-

קצת בכללי.. שם: קרן. פירסינג:מפחיד... קעקועים: יאק! גובה: 158. מידת נעליים: 39. צבע שיער: שחור. אחים/אחיות:3 בנים, גם זה קורה! בת כמה את נראית: לא יודעת... משקפיים? לאאאא. גשר? לאאאאאא. עבר פלילי: כןןןןןן. שפות: עיברית, אנגלית וחצי ספרדית . הדברים האחרונים שעשית... ספר שקראת:בריגי'ט גונס- עובדות החיים. סרט מושכר שראית: פתאום 30. סרט בקולנוע: פגוש את הפוקרס. שיר ששמעת: כמו כול עם ישראל "השקט שנשאר". השיר שנתקע לך בראש: "הלילה זה הזמן". הדיסק שקנית: מי קונה?! הדיסק ששמעת: של חברה... צרוב. האיש שהתקשרת אליו: אימא. האיש שהתקשר אליך: אימא. (ככה זה יום שישי). תוכנית טלוויזיה שראית: תוכנית בוקר של ערוץ 2. איש שחשבת עליו: אני חושבת הרבה...... וקצת דברים שבאמת קשורים לפורום איזה סוג פלאפון יש לך?נוקיה 3510. מה הטפט העכשווי שלך? הוא לא עכשיו אבל זה ציורים באדום. באיזה תדירות את\ה מחליף\ה טפטים?נמוכה... כי אין הרבה אדומים שיתאימו לי לפאנל. כמה רינגטונים יש לך? (שהורדתם, כל ה deafult לא נחשבים )?ואי... המון! מה הרינגטון האהוב עלייך?"הלילה לא".

Chris Jericho

New member
שלי

קצת בכללי.. שם: דוד פירסינג:יש לי רק עגיל באוזן קעקועים: עדיין לא גובה: 1.60 מידת נעליים: 45 - 46 צבע שיער: חום טיפה בהיר אחים/אחיות: 2 אחים גדולים ואחות גדולה בן כמה אתה נראה: 14 למרות שאני בן 15 משקפיים? אין גשר? אין עבר פלילי: הפלצתי על בן דוד שלי במעלית שפות: עברית, אנגלית וממש טיפה אטלקית הדברים האחרונים שעשית... חירבנתי, ואחרי זה שתיתי שוקו ספר שקראת: 80 מ"ל מתחת למים סרט מושכר שראית: לא משכיר סרטים, מוריד מהאימיול והטורנט סרט בקולנוע: לא זוכר. שיר ששמעת: יש הרבה השיר שנתקע לך בראש: לא זוכר הדיסק שקנית: לא קונה דיסקים, אני מוריד הדיסק ששמעת: יש לי הרבה האיש שהתקשרת אליו: זה באמת חשוב? האיש שהתקשר אליך: זה באמת חשוב? תוכנית טלוויזיה שראית: סאות'פארק איש שחשבת עליו: לא אומר! וקצת דברים שבאמת קשורים לפורום איזה סוג פלאפון יש לך? סמסונג 644 מה הטפט העכשווי שלך? בחורות באיזה תדירות את\ה מחליף\ה טפטים? כל חודש כמה רינגטונים יש לך? (שהורדתם, כל ה deafult לא נחשבים )? 5 מה הרינגטון האהוב עלייך? candy shop תמונות יתקבלו בברכה!

שלי

את כל החלקים שלא קשורים לפלאפון עשיתי בביפ אז אין טעם שאני יעשה אותם שוב אז אני יעשה את החלק שלא עשיתי[ וקצת דברים שבאמת קשורים לפורום איזה סוג פלאפון יש לך?3310 נוקיה מה הטפט העכשווי שלך?חרב שתקועה בלב באיזה תדירות את\ה מחליף\ה טפטים?לא החלפתי מעולם כמה רינגטונים יש לך? (שהורדתם, כל ה deafult לא נחשבים )?6 מה הרינגטון האהוב עלייך?אמממ יה של אשר,וטלנובלה בע"מ

למעלה