לכבוד הצטרפות תמר וירון לשמינייה

Roei152

Well-known member
מנהל
לכבוד הצטרפות תמר וירון לשמינייה עלה לי רעיון בואו ננסה לחשוב מה היה קורה אילו גם הם היו נכנסים לטרובו טיים? במי הן היו מתאהבים ? עם מי הם היו מתחברים ?
אני באופן אישי חושב שתמר היתה מתאהבת בדניס ומתחברת לליאה
ירון היה מתאהב בגילי שניהם היו יכולים להיות רוניני 2 גילירון (
מוזמנים להוסיף דעות (;

yarin64volmir

New member
מה שלפי דעתי יקרה( רק מי שרוצה יכנס)אולי|ספוי -השישייה(ירון, תמר, דניס, ליאה, רפאל, גילי, יותם והגר) יתגייסו למועצה, תמר ודניס יתאהבו ויהיו יחד, רפאל וגילי גם יהיו יחד, ירון וליאה יתאהבו ויהיו יחד ויותם דווקא יהיה עם הגר.

-יתגלה שאבשלום הוא קרוב משפחה של דניאל והוא ינסה לנקום שוב ויחטוף את כולם אליו אך בסוך הוא ימות.

-ניצן תהיה בכלא על זה שעזרה לאבשלום, אך דורי והיא יהיו יחד ובסוף היא תשתחרר מהכלא.(לא רוצה שיקרה, כי לפי דעתי לניצן מגיע להיות בכלא על שהרסה לאיה ואדם את הזוגיות שלהם, רצחה או לפחות ניסתה לרצוח את אדם, החשיבה מישהו למשהו שהוא לא ועזרה לאבשלום).

-דדי יגלה לירון ותמר על דגנית,אמא שלהם שהיא בעצם חיה והיא תנצל בסוף העונה.( אדית חצור שמשחקת את דגנית כתבה באינסטגרם שלה שהיא תהיה בעונה החמישית והשישית, והנה עכשיו עונה חמישית).

-לילי תחזור, כרגיל משום מקום ותעזור למועצה להציל את השמינייה והשישייה, והיא ואיה יתאחדו.

-עומרי ונטשה ימשיכו להיות יחד, רוניני יחזרו ואבי ומיקה גם יחזרו, מה שאולי יקרה אך לא בטוח, אדם יתברר כחי והוא ואיה יחזרו.

איה
אדם לנצח! איה

Roei152

Well-known member
מנהל
חלק מהדברים שכתבת אולי נכומים קודם כל הקשר בין תמר לדניס בוודאות לא יקרה אלא אם תמר תתבגר במהירות כנ״ל ירון וליאה
הדמיות האבודות דגנית לילי ואדם אי אפשר לדעת
שאדדית כתבה שהיא תהיה בעונה החמישית היא התכוונה לעונה הבאה העונה הזו היא בעצם המחצית השניה של העונה הרביעית ובגלל המדיניות של ערוץ הילדים שיגעו לנו את המוח אאבל אולי אני טועה ואדית אכן תופיע כנ״ל מיכאל וליאת

yarin64volmir

New member
אולי לך תדע, מותר להם לפי החוק שניהם לא בגירים, אהבה זה אהבה

Roei152

Well-known member
מנהל
כפי שכבר רשמתי תמר יכולה אולי להדלק על דניס כמו מאיה שנדלקה על אדם לפני שהפכה לאיה אבל האהבה הזאת לא יכולה להתממש אלא אם תמר תתבגר בטורבו טיים או מכשיר דומה לזה ואז יביאו שחקנית שתשחק אותה בתואר בוגרת גם ראית אי פעם בחור בן 15 שיוצא עם ילדה בת 10?!? כן. אני יודע שזו שאלה מוזרה יחסית למה שהיה בין איה לאדם(;

SapirEstrella

New member
זה ערוץ הילדים... לא יראו לך ילדה בת 10 שמתנשקת עם ילד בן 16... שחוץ מזה, השחקנים אמורים להיות בני 18++ ככה שאין סיכוי.

SapirEstrella

New member
ישלי שאלה.. אתה יכול לשלוח לי תמונה של האינסטגרם של אדית כשהיא כתבה שהיא חוזרת? כי אני חיפשתי ולא מצאתי את ההודעה הזאת.
ולצערי, אדם לא יתברר כחי כי מיכאל אלוני לא רוצה לשחק בשמיניה, הוא עסוק בדה וייס... ככה שאין סיכוי >:
ולגבי הטורבו טיים... אני זוכרת שאחרי המשפט שהיה בעונה 2 דדי התבקש להשמיד את המכונה לא?

ny22

New member
מנהל
האמת, זאת שאלה טובה ויפה אבל לפי דעתי קשה לענות עליה כי שאיה וניני נכנסו לטורבו טיים ואז נכנסו לכיתה השמיניה רק התחילה להתגבש כלומר אותה שישיה ישנה (השמיניה מלבד איה וניני) עוד לא הייתה מגובשת.

אם תמר וירון יכנסו עכשיו לטורבו טיים, הם יגיעו לשישיה שהיא כבר די מגובשת...

אבל נניח שמלכתכילה הם היו בטורבו-טיים, על זה באמת קשה לענות כי אי אפש רלדעת איך הם היו נראים ומתנהגים כבוגרים, כמו שאיה וניני היו מאוד "שונים" מאיה ויונתן...

Roei152

Well-known member
מנהל
אתה טועה אפשר לדעת אני חושב שתמר וירון מאוד דומים למאיה ויונתן לפני שנכנסו
תמר יותר בוגרת כמו מאיה אם כי טיפה יותר צעקנית
ירון לעומתה טיפה יותר שונה מיונתן יותר טיפוס מתלהב ויותר ילדותיאבל אם היו מכריחים אותו לעבור את השינוי היה יווצע בול ניני של העונה הראושנה

ny22

New member
מנהל
זהו שאני לא יודע עד כמה אפשר לומר שהם דומים להם, וגם אם כן, הסביבה היא שונה כבר...

למעלה