לכודה באהבתי אלייך מ....

avivit61

New member
לכודה באהבתי אלייך מ....

יודע את מה אני הכי אוהבת את הלילה כשאני נכנסת למיטה מלאת תשוקה וכמיהה אלייך בתחילה מנסה לשלוח לך מסר מתוך הנשמה שאני אוהבת אותך ואתה מגיש ולוקח ואז מחייכת לעצמי ואומרת איזה מתוק אתה ומשחזרת את מה שקרה לנו היוםםםםם עכשיו בשעה הזאות בזמן הזה מיתגעגת ורוצה אותךךך רצתי לברוח לא יכולה אני לכודה איתךךךךךךךךךך זאות הרגשה שונה תחושה שלא חשתי בחיי הספר לך מה מרגישה העניים עצובות הידיים נפולות הגוף ריק הלב מלא וכואב ונשמתי איתךךךךךךךךךך אולי צריכה לראות רופא שיבדוק את גופי את נשמתי וליבי אולי הוא ימצא את התשובה כי זאות לא אהבה זה יותר מיזה ואף חכם לא יכול למצוא את המילה לתחושה שלי לכאב שלי לצורך להיות איתךךךךךךךךךךךךך אהבהה יותר מכל אולי נחליף את המילה אהבה למ.... היא חזקה מאהבה יותר אמיתית מסתכלת בחלון רואה רחובות ריקים מצאתי אותך היהלום שלי אבד אני ואתה נקשור קצוות יחד לנצח באחדות הלב מגע הבד נגלה אהבה שניים בגוף אחד יחדיו ההיתי רוצה שתכנס לגופי תהיה אתה מ.... תרגיש את ליבי את גופי אולי אתה לא מאמין כי גם אני לא מאמינה אבל כך אני מרגישההה אן לי הסבר לתחושה שלי להרגשה שלי כי אהבה מתגמדת לעומת ההרגשה שלי אהבתי בחיי אבל מעולם לא חשבתי והרגשתי כך אני מ....שלך אוהבת מ....מאודדדדדדדדדדדדדד יודעת שזהמוזר לך שאתה לא מבין לא מאמיןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן לעזעזל לו הינו יחדדדדדדדדדדדדדדדדד אני אוהבת כל חלק בגופך ובעיקר את ליבך העדין ואת הקשיחות שלך שמנסה להסתיר את ליבך העדין אוהבת אותך......תתחשב בכל מה שאני כותבת כי אני לא מוצאת את עצמי ומוצאת ורואה אותך כל שניה בחיי לעולם אל הבגוד בךךך תמיד יהיה שלך לא רואה אף אחד רק אותךךךךךךךךךךךךךךךךך לא יודעת מה עשית לי כישפת אותי גרמת לי להתאהב כפי שלא התאהבתי מעולם וזה כואב כואב נורא מחפשת מילים לומר לך את רוב אהבתי לא מוצאת אולי כדאי להתעטף בשתיקה להביט בעינייך בשתיקה לפגוש בעינייך ולדבר אהבה אוהבת אותך....מאוד משהו שבחיים לא קרה לי ניכנעת לך כי גרם לי לדעת מה זאות אהבה כי גרמתת לי משהו ללב לנשמה קצת כואב אבל מרוצה משהו שלא חויתי בחיי אוהבת אותך לנצח כי הנצח זה אתה ואני כי ההנצח זה עד סוף חינוו אוהבת אותר אני מ.... שלך ......מ

היי

מבינה אותך אומנם לא הייתי במצבך אך רואים כמה אהבה ותגידי מה זה מ...?הראשון נראה מחלה והשאר מאהבת?

למעלה