לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

israel121

New member
לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

רק שתדעו שהמנהל הוא בן 16 ולא יודע מה הוא מדבר , בתור מי שהיה בפיגוע (הפיגוע במירון למי שמעוניין) אני חושב ויודע שלא ניתן לעשות אתם שלום והם רק חיות פרא שמנסות להרוג אותנו ואני חושב שכולם צריכים לעשות שירות חובה ולשרת 3 שנים את המדינה , למרות שהמדינה היא לא המדינה הכי טובה שיש אבל היא שלנו וצריך לשמור עליה. מי שחוב אחרת יכול להציג את טענותיו ואני אשתדל לענות עליהם כפי יכולתי

אבא של אחד מההרוגים בפיגוע

סובר אחרת. הוא תומך בסרבנים מאוד וחושב שצה"ל הוא צבא לא מוסרי כרגע. במו עיני ראיתי אותו תוקף את מפקד חיל האוויר דן חלוץ על פעולות החיסול של סלאח שחאדה על ידי מטוס חיל האוויר (שהפיגוע במירון נעשה כתגובה על כך). צרפתי את הכתבה שהייתה בידיעות אחרונות על זה. אליו מצטרפים שורה ארוכה של משפחות שכולות שתומכים בטענה שהמדיניות של ישראל והכיבוש היא הפראית והפרמיטיבית, בינהם אבא של מתן גדרי מהישוב מולדת (שהוא מג"ד לשעבר), הבחורה שנהרג מקיבוץ פארן (נדמה לי ששמה היה הדס)- שאחותה צעקה על שאול מופז או על בוגי וכו' וכו' (אם תתעקש אני אספק לך הרבה דוגמאות אבל זה מיותר) עם כל הצער בכך שהיית בפיגוע (ודווקא הפיגוע הזה קרוב גם ללבי כי החברה הכי טובה של יפעת שנהרגה בו, הייתה איתי בדיוק באותו זמן בקורס...וזה היה נורא פשוט לראות אותה ולשמוע אותה...
). אבל עם כל הצער, יש שתי פנים למטבע. אל תשכח את זה לעולם וזה שהיית נוכח בפיגוע לא עושה אותך מומחה יותר לעניין, זה רק עוזר לך לגבש דעה סובייקטיבית חזקה, כמו לכולם. כשאני שומעת על ילדים בגילי שנהרגים או נפגעים כתוצאה מהעימות הזה, אני רק חושבת כמה שזה מיותר וחבל ושלא ניסינו מספיק לפתור אותו. אני לא רוצה לפתוח איתך פה ויכוח כי אני לא תומכת כבל עם ועדה בסרבנות טוטאלית להתגייס לצבא (אני מתנגדת רק לשירות קרבי בשטחים), אני לא רוצה להיות סינגורית של סרבנים טוטאלים.

Neta558

New member
תגיד

זה כל בני ה16 שלא יודעים על מה הם מדברים או שרק המנהל הזה? וכל מי שהיה שפיגוע יודע על מה הוא מדבר או שזה רק אתה?

יוֹאב

New member
וואו, הייתי בפיגוע??

אז עכשיו בטח יש לך את כל הפתרונות לבעיות העולם. דווקא בגלל שהיית בפיגוע אסור להקשיב לך. אתה טעון רגש אנטי.

למעלה