לכול אלה שאומרים לברוח מהטכני

pure_as_fire

New member
לכול אלה שאומרים לברוח מהטכני

נכון זה קשה זה לוקח הרבה וזה לא מתאים לכול אחד אבל רוב האלה שאומרים לברוח הם אותם שלא הצליחו כי לא השקיעו וזה באמת בעיה שלכם אבל אל תגידו סתם לברוח זה שהעיפו אותכם או שעזבתם מרצונכם כי לא לזה ציפיתם זה בעיה אישית של כול אחד ואחד ממכם

Nomero Uno

New member
צר לי לאכזב אותך

אבל התאוריה שלך לא ממש נכונה אני סיימתי שלוש שנים בטכני ואני עדיין אומר שעדיף לעזוב את המקום הזה וכך גם כל החברים שלי שסיימו איתי ואני מניח שגם רוב השכבה שלי

oleg_kh

New member
תבין בנאדם

אתה פשוט לא מתאר לעצמך מה אתה הולך לטחון בצבא, אתה תהיה רמה אחת לפני זבל. זה נשמע לך לא ממש הגיוני אבל ככה זה. מצטער לנפץ לך ת´אשליות אבל ממסניק זה השירות הכי חרא שיש לך בעולם. אולי בשר תותחים יותר גרוע מזה ואני לא צוחק. שלא לדבר על זה ש-4 שנים אתה כמו מניאק טוחן מסדרים ולומד בתנאים של חייל כשהמק"סים יושבים לך על הראש, ואז בגיוס אתה רואה מישהו שלמד במקיף רגיל עם בנות וסיים כל יום ב-1 בצהריים בא ועושה קורס בדיוק כמו שלך אתה פשוט כולך מתכסה בחרא מרוב עצבים שבזבזת 4 שנים מהחיים שלך בשביל זה! בשירות שלך אתה עובד מ-7 בבוקר שאתה כבר מתייצב במקום העבודה, ועד 7-8 בלילה שאחרי זה אתה נופל למיטה כמו מת מרוב שאין לך כח להפליץ אפילו. מי שבדרג א´ יש לו גם טיסות לילה שזה אומר לא לישון ברציפות איזה 4 ימים או לישון שעתיים שלוש בכל יממה. אז תחשבו על זה בעצמכם ותבינו למה כדאי לברוח. ואל תגיד שאנשים עוזבים כי המסגרת לא מתאימה להם או משהו, אני 4 שנים הסתדרתי מצויין והמקס"ים שלי היו אצלי ילדים טובים כי הם ידעו את מקומם וידעו שזה שיש להם שרוך אלא הופך אותם ליותר טובים ממני. ותאמין או לא, כשלי אמרו לך תעשה מסדר מפקד ואמרתי לא ונסעתי הביתה כמו גדול, לא קיבלתי אפילו חצי שקה ריתוק על זה או בכלל עונד כזה או אחר. כי אתה לא חחיל ואתה יכול חופשי לשים זין על כל הסגל. עזבתי רק בגלל שלא יכולתי יותר לסבול את המקום הזה, הרגשתי שאם עוד יום אחד אני אראה את הטכני הזה ואת האנשים האלה אני לא אצא משם חי וגם הם לא. אז אמרתי להם בבירו שאני לא מתכוון לשרת כממסניק, המפקד אמר לי ביי אני אמרתי ביי ונפרדנו כידידים. אז תחשבו על זה.. שיהיה לכם לילה טוב.

pure_as_fire

New member
אולי לא שמת לב אבל...

עד עכשיו התייחסת לממ"סניקים אני לא ממ"ס=\ אני יודע שלממ"ס זה חרא וקשה להסתדר לפחות לרובם...

oleg_kh

New member
לך אולי יותר קל

כי אתה אלקטרונאי, אז השירות שלך יהיה טיפה יותר טוב. זה לא שתקבל כמוד או משהו אבל לפחות לא יטחנו אותך כמו כלב. למרות שאלקטרונאים גם נטחנים ובקושי יוצאים.

Nick Master

New member
וואו אולג...

אני צריך לחשוב על זה עמוקות...

snoway

New member
מנסיון של אחי

הוא למד בטכני, היה ממ"סניק, נטחן. השעות לא היו שעות. את כל זה כבר הסבירו כאן. ורק כדי לאמת את מה שקורה אחרי הצבא - העבודה היחידה שהוא מצא בתחומו היתה בתעשייה האווירית. נכון, יש עבודה שם, אך חשוב לציין שאלא אם כן אתם מלאים בויטמין P אז תועסקו שם רק דרך חברות כ"א. ומיותר לציין את כל החסרונות שבעניין, החל מהשכר ועד לתנאים....

oleg_kh

New member
שלא תחשוב שאם אתה אלקטרונאי

אז באזרחות יש הרבה עבודה, המצב אותו דבר. מקסימום אתה תוכל ללכת לעבוד חשמלאי או באיזה התקנת מזגנים או אזעקות.. שלא תחשוב שאתה יוצא מהצבא ומחכים לחטוף אותך בגלל שאתה אלקטרונאי. המצב זהה לממסניקים.

pure_as_fire

New member
לא בדיוק

אני לא סומך רק על מה שאני יצא מהטכני בוא נגיד שהמטרות שלי מהטכני הם בערך רבע ממה שאני אמשיך אחרי הייתי הולך למקיף רגיל רק ששם אין חשמל אלקטרוניקה ומה שאני צריך ורוצה כמו שיש בטכני

pure_as_fire

New member
מה הקשר??

אני בכלל לא רוצה קבע ארוך בצבא! אתה פשוט לא יודע כנראה שלומדים גם חשמלאות ואלק´ בכלל ולא רק של מטוסים ............................

oleg_kh

New member
טוב אני לא יודע..

ומי דיבר על קבע ..? אני יודע יותר טוב ממך מה לומדים. בקיצור, יצחק מי שיצחק אחרון באזרחות כשאתה תחתום בלשכה.

pure_as_fire

New member
עזוב אין טעם לוויכוח

לא נראה לי שאנחנו מבינים אחד את השני ממש

למעלה