לכל אלה ששלחו SMS יחזירו לכם תכסף..

ExsoTic Cop

New member
לכל אלה ששלחו SMS יחזירו לכם תכסף..

בגלל הטעות בספירה ב’אח הגדול’ - ’קשת’ תזכה את הצופים שסימסו להדחת הדיירים הטעות, ראשונה מסוגה בכל ההיסטוריה של התוכנית מסביב לעולם, אינה קשורה לספירת קולות הצופים, אלא לספירת קולות הדיירים בבית. בכל זאת, הוחלט ב’קשת’ לזכות את הצופים ולדחות בשבוע את ההדחה הראשונה ’קשת’ הודיעה היום כי תזכה את הצופים ששלחו אתמול SMS במטרה להשפיע על זהות המודח הראשון מתוכנית הריאליטי ’האח הגדול’. כפי שנכתב לראשונה באתר nrg, בהפקת התוכנית נעשתה טעות אמש בספירת קולות הדיירים, שבחרו מי יהיו שני המועמדים הראשונים שיועמדו להדחה על פי בחירת הצופים. לפי הספירה של קולות הדיירים קיבלו את מירב הקולות האבא האשקלוני, יוסי בובליל, והתאום הסטרייט בוריס שניידרובסקי, אך מאוחר יותר ובעקבות פניה של nrg למערכת התוכנית התברר כי גם מיקי לוין מרמת השרון צברה מספר קולות זהה ליוסי ובוריס. בקשת הזדרזו ובישרו אמש על הטעות במסגרת התוכנית ’מה קורה’. בעקבות הפרשה כל שישה עשר הדיירים ימשכיו לשהות בווילה שבוע נוסף, כאשר רק בשבוע הבא תתבצע ההדחה הראשונה. לפי גורמים בענף, זו הפעם הראשונה שטעות מן הסוג הזה מתרחשת בכל הפקות ’האח הגדול’ ברחבי העולם. יש להדגיש כי מדובר בבלבול בספירת קולות של שישה עשר הדיירים ולא בספירת רבבות המסמסים. אך כאמור, קשת הודיעה כי בכל זאת היא תזכה את הצופים שסימסו אתמול ואף הודיעה כי כבר דאגה לעדכן את מרכזי השירות של כל חברות הסלולר אשר מטפלות בנושא הזיכויים באופן מיידי. לכתבה המלאה:

omer719

New member
תודה רבה על הכתבה!!

וכול הכבוד על היוזמה של קשת, לא ציפיתי שיחזירו את הכסף לאנשים, אבל זה מראה על המקצועיות לדעתי

ילד רע 16

New member
זה מתפרש לכל מיני כיוונים, אבל היה חשוב לי

שיחזירו את הכסף - וזה העיקר. כי זה לא מוסרי בכלל, כל העניין. נכון, טעויות קורות - וזה סבבה, אני מקבל את זה, אבל אם לא היו מחזירים- לא הייתי נושם לרווחה, ולא כי הצבעתי (ממש לא אתן יד לחיית הSMSים והרייטינג המטורפת הזאת, הרייטינג אולי כן...
) מצד שני, זה מן תעלול שמוציא את 'קשת' ו'האח הגדול' בטוב, כשברור ששבוע הבא יהיה הרבה יותר באזז, קהל והצבעות. עוד "טריקי" זה שמצביעים למתמודד שאוהבים - שרוצים שיישאר מבין הX שעולים להדחה, כך שעדיף שיהיו 3 מועמדים להדחה מאשר 2, מי שירצה את בוריס ישאיר את בוריס, ומי שירצה את יוסי ילך על יוסי, 'קשת' וחברות הסלולר יעשו עוד קצת כסף על המעטים ביותר (לדעתי) שיעדיפו את הבארבי (ממש...
), ויופי טופי.

shaharc0

New member
אני ממש מעריך את קשת

נראה לי הם עושים עונה איכותית ומעניינת ומאד אמינה... כל הכבוד

באראס

New member
אני לא מאמין שהם טעו בתום לב

זה בסך הכך לרשום בטבלה כמה קולות כל אחד קיבל ולראות שזה מסתכם ל-32. כמה קשה זה כבר יכול להיות?

חחח הצבעת לדורבן?! |פסטרמה|

למה? רגע, הצביעו למי שיודח או למי שישאר? הדורבן הזה ממש מעצבן...

ילד רע 16

New member
למי שרוצים להשאר!

כמה סיבות: *היה רשום - "רוצים להציל את יוסי?" "רוצים שבוריס יישאר?" "הצביעו X!" *טכניקה פשוטה- כשמצביעים למי שאוהבים ורוצים שיישאר כולם מרוויחים הרבה יותר כסף
*מטרתן של תוכניות ריאליטי הוא לעודד אהבה, צדדים חיוביים, חיבה ואהדה, פייבוריטים והערצה. לא שליליות, הדחה ו"לעוף" הביתה. שימו לב שתמיד חשוב למנחים לציין ש"אמנם ... אבל כל פעם מישהו חייב לעזוב את הווילה" (וזה המשחק, ברור) *כשאסי וארז דברו (כל אחד)- אסי לבוריס וארז על הדורבן
כל אחד בקש שישאירו את ההמלצה שלו ושיצביעו בעבורו, מכאן ברור שמצביעים למי שרוצים שיישאר. אולי זה לא היה ברור בהתחלה, כי הם פשוט עשו שקופית ורשמו בה "ליוסי הצביעו 1 ולבוריס הצביעו 2", ולא ציינו את העניין של להשאר.

נכון, |פסטרמה|

אבל בוריס לפחות לא מעצבן... וגם לבוריס יש ייתרון משמעותי אחד: הוא אח של לאון

למעלה