לכל המעוניין...

MRITAMAR

New member
לכל המעוניין...

שוב מחטטים לנו עמוק עמוק בכיס. בדרך כלל כשדבר כזה קורה לי אני לא מתלונן ואפילו די נהנה בשלב כלשהו... אבל לא כשמדובר בבר אילן. פשוט אין בנינו קליק כזה.. התייקרות המחירים בקופי-טיים, הקפיטריות בבר אילן, היא פשוט בזיון. צירפתי כאן מכתב שנשלח לכל מיני גורמים רלוונטיים, אבל החלק שרלוונטי לנו, הסטודנטים, הוא החרם שמתחיל מהיום על הקפיטריות. אז נציגי האגודה "לוקחים את שביתת המרצים לידיים", והסטודנטים יקחו את תפקיד נציגי האגודה לידיים, ולפי סדר ההיררכיה הזה גם להלל בש יהיה בסוף תפקיד אמיתי. חייבים להצטרף לחרם אחרת יגמר כל הכסף גם בארנק הקטן של העודף וגם המחירים בכל האזור יעלו בהתאם. המכתב: הנדון : התייקרות מחירי המזון והשתייה בקפיטריות "קופי טיים" בבר אילן 1.הרינו להסב את תשומת לבכם להתייקרות משמעותית במחירי המזון והשתייה בקפיטריות, התייקרות שמקורה אינו ידוע שכן לא בוצע כל שינוי בשירות ובאיכות המוצרים. 2.להלן מספר דוגמאות : כריך התייקר ממחיר של 7 ₪ ל 8.5 ₪ (+ 21.4%) כריך + קפה בינוני התייקר ממחיר 10 ₪ ל – 12 ₪ ( + 20%) בקבוק קוקה קולה התייקר ממחיר 5.5 ₪ ל 6.5 ₪ (+ 18%) סלט התייקר ממחיר 14 ₪ ל 16 ₪ (+14%) תה קטן התייקר ממחיר 1.5 ₪ ל 2 ₪ ( + 33%) והכי חשוב, המאפים המתוקים התייקרו ממחיר 5 ₪ ל 6 ₪... זוהי התייקרות משמעותית ! 3. אין צורך לפרט שוב את מצבו הכלכלי של הסטודנט הממוצע וברור כי עדיין ישנן חלופות נוספות באוניברסיטה שהן זולות יותר אולם : א. רחוקות הן מהפקולטה והליכה אליהן גוזלת זמן משמעותי מן ההפסקה (ומן השיעור). ב. חשש ממשי שגם הקפיטריות האחרות באוניברסיטה יתאמו מחירים בהתאמה. 4. בתור האמונים על הנושא נבקשכם לפעול לאלתר בנושא ולהחזיר את המצב לקדמותו. 5. עד שתנקט פעולה בנושא ציבור הסטודנטים יעשה ככל שביכולתו להחרים את קפיטריות "קופי טיים". זה המקום להודות שוב לנציגי המחלקה שלנו, שאני בטוח שהם פועלים מתחת לפני השטח, כמו תמיד... (הכוונה, מקבלים אחוזים מכל זה). אז תודה! ויאללה, חרם!

abalaba2

New member
אני מוחה! אני לא מקבל אחוזים!!!!

אני מקבל שכר גלובלי. מישהו חישב את סל המוצרים החדש? זו יכלה להיות אחלה שאלה במקרו.

benji marder

New member
יאללה לשבות

אם על שכר הלימוד שובתים אז למה לא על זה,הרי זה אותו דבר (פגיעה בכיס שלנו הסטודנטים)

benji marder

New member
השינויים הם לא רק ב"קופי טיים"

בפרמידה: סנדוויץ עלה מ-7.5 ל-8 ש"ח עוגה מ-5 ל-6 ש"ח בורקס מ-5.5 ל-7 ש"ח ונראה לי שגם בעיגולדים השינויים דומים צריך לעשות משהו בנידון אחרת המחירים ימשיכו לעלות

gilat85

New member
אני בעד ../images/Emo45.gif

כל הכבוד איתמר

עצומה עצומה עצומה עצומה

נא להכנס לעצומה ולחתום: העצומה אפשר דרך "עצומות" למעלה, או דרך הקישור (אחד מהכלים היפים של הפורום)

ajrsb

New member
זה לא מספיק צריך לפעול יותר בתקיפות!!!

צריך להוציא אויר מהגלגלים של העגלה שלהם להזמין קפה ואח"כ לבטל (אפשר להגיד שנזכרת שאתה בשרי) סתם ... עכשיו ברצינות אסור לקנות שם כל מי שיחסר לו הקפה מוזמן לשתות אצלי במטבח בחינם מעונות גרוס 506

IUB

New member
אתה מכריז עלי מלחמה???

הקפה אצלי בחדר יותר טעים ואני בקומה ראשונה! ויש לי עץ בננות בחלון!!!!

למעלה