לכל המשמיצים

לכל המשמיצים

קראתי כמה מהתגובות פה לפתיחת הפורום והייתי חייבת לכתוה לכם משהו אני בחורה בת 25 ועדיין לא בטוחה אם או מתי ארצה ילדים אבל אני הייתי המציאות הקיצונית לצידו השני של ה"סיפור" הזה. אני עבדתי בפנימייה לילדים חוסים, אתם יודעים מה זה? זו פנימייה {אחת מיני רבות - לצערי} שמאכלסת ילדים שאין להם הורים שמסוגלים לדאוג להם. ולמה הכוונה בלא מסוגלים לדאוג להם אוי, יש כל כך הרבה אפשרויות בעניין רק דוגמא נוראית אחת - בית עם כ-7 ילדים {הפסקתי לספור...} אין מספיק כסף ממעט הפרנסה שמביא מידי פעם האב הבייתה והאם עם חסך נפשי כזה שטוב לה להיות בהריון אבל את הילדים היא לא מגדלת - המדינה לוקחת אותם ומעבירה אותם לבתים או לפנימיות, כי היא לא יודעת או לא רוצה ממש להיות אמא!!! אבל היא עשתה את כל הבחירות של להיכנס לכל ההריונות האלה!! ועוד מאות ומיליוני ילדים שההורים שלהם "לא פנויים נפשית" לגדל אותם ואני לא מדברת על מחלות נפש הדורשות טיפול, אלאל אנשים מתפקדים שבחרו לעשות ילד, אבל לא מצאו את הכוחות לגדלו!! מה זה שווה היכולת הזו לעשות ילד ואח"כ לברוח?!!!!! אני מגדלת ילדה כזו בבית, אני משפחה מארחת לילדה מדהימה {כבר 3 שנים} שההורים שלה "לא יכולים לגדל אותה"!!!! אז תגידו לי אתם, כל מי שבא בטענות לאלו שלא רוצות במודע להביא ילד אל העולם הזה!!!!! מה עדיף? לעשות ילד רק כי אני יכולה???????

בוודאי שלא זה באמת נורא

אם עלתה כאן ההשוואה לבע'ח אז גם המון אנשים מאמצים בע'ח ואחר כך זורקים אותו. אני בהחלט לא חושבת שלעשות ילדים רק כי יכולים זו הדרך. וואו-הסכמנו על משהו

habubnik

New member
מסכימה לחלוטין

אני ובן זוגי החלטנו שאם נשנה את דעתנו יום אחד, אז נאמץ ילד. אני מעדיפה להציל נפש קיימת, מליצור אחת חדשה רק כדי שתהיה "שלי".

שוניל

New member
הבעייה הגדולה היא...

שדווקא אלו שמביאים ילדים (והרבה) או חסרי מסוגלות הורית למיניהם הם בדרך כלל אלו שכלל לא חושבים על כן או לא, ובטח שלא מתעסקים בדיונים פילוסופיים כמו בפורום זה, לכן לא ברור לי מה אתן אומרות - שבאמצעות פורום כזה אפשר למנוע הגעה של עוד ילדים אומללים לעולם? הרי רוב מי שכותבות בו נשמעות לי בעלות מודעות חברתית וסביבתית עמוקות ממש ושאם וכאשר אולי יום אחד יחליטו ש"כן" - יהיו אמהות למופת!

למעלה