לכל חובבי האוטובוסים

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
פעם היו לאלופים בצהל ואלינטים ורא"ל

אגב אני זוכר שב...
שנת 1994 או 1995 ראיתי בכביש ת"א ירושלים רכב אמריקאי (לא זוכר את הדגם) עם לוחית רישוי צבאית למהדרין... לא זוכר את המספר המדויק אבל אני זוכר שזה היה מספר בעל 4 ספרות שהתחיל או בספרה 1 או בספרה 2.. כלומר צ- 1XXX או צ 2XXX האם היה באותם שנים רכב שרד אמריקאי בצבא הגנה לישראל ואם כן למי היה שייך?
רפול היה
שאני לא זוכר את הסוג שלו רפול לא הסכים לנסוע ב
טען לבזבוז אז ה
היה עומד מול המטכ"ל. אבל על ה
{פיפר} על זה הוא לא ויתר.

אוהד11

New member
בזמנו לרמטכ"ל היה צ- 1000

רפול היה
טען לבזבוז אז ה
בזמנו לרמטכ"ל היה צ- 1000

יהוושע

New member
לרפול הייתה פורד "ברנדה" פשוטה

רפול היה
טען לבזבוז אז ה
לרפול הייתה פורד "ברנדה" פשוטה
הוא סרב לנסוע במכוניות פאר.

orensaab

New member
161-666

161-666
רכב מסחרי עם רישוי תל-אביבי, דצמבר 71-פברואר 72
161-666
הרישוי הזה מתאים לשנות 74 לפחות. במשפחתי היתה פולקסווגן מסחרית מ.ר. 154-492 שהיתה בסוף שנתון 1973 ועלתה על הכביש בסמוך למלחמת יום כיפור. בכמות כלי הרכב שעלתה בשנים ההם על הכביש, אני מעריך שהמספר מתאים למחצית השניה של 1975.

ואגב, לגבי 66-330 סיפור מעניין:

יפה מאוד. תודה רבה. זהו: 66-330
כמובן.
במקור זהו ליילנד רויאל-טייגר מרק 2 "אקווריום" דגם עירוני. ככל הנראה סביב 1971 עבר האוטו תאונה חזיתית והחזית האקווריומית שלו הוחלפה בחזית שטוחה יותר כפי שרואים בצילום.ולמשהו אחר: 66-330 עמד מושבת שנים רבות בחניון המקשר מתחת לבניני האומה, לאחר שהוצא משרות.

יהוושע

New member
מה זה "אקווריום"?

במקור זהו ליילנד רויאל-טייגר מרק 2 "אקווריום" דגם עירוני. ככל הנראה סביב 1971 עבר האוטו תאונה חזיתית והחזית האקווריומית שלו הוחלפה בחזית שטוחה יותר כפי שרואים בצילום.ולמשהו אחר: 66-330 עמד מושבת שנים רבות בחניון המקשר מתחת לבניני האומה, לאחר שהוצא משרות.
מה זה "אקווריום"?

ניר: תיקון לתמונה. צולמה ברחוב

לכל חובבי האוטובוסים
הנה תמונה ישנה שמצאתי, צולמה בשנות ה-60 בירושלים.
ניר: תיקון לתמונה. צולמה ברחוב
שטראוס בירידה לכיוון כיכר השבת. האם אתה צילמת אותה ? האם יש לך עוד תמונות מהתקופה הזו ???

nirbaer

New member
נכון

לפי מבנה הצילום
ברור שהכוונה היתה לצלם לא את האוטובוס אלא את הנהג או הנוסעת. אפשר לזהות?
נכון
מצולם דוד שלי בתחילת דרכו כנהג. לאור ההתעניינות אנסה לברר פרטים נוספים, ואולי עוד תמונות נוספות (במחשבה שנייה בטוח לא אולי - גם אבא של אשתי נהג רב שנים). התמונה שאביתר צירף עכשיו בהחלט מעוררת זיכרונות.

אם כך, קבל מתנה נוספת:

נכון
מצולם דוד שלי בתחילת דרכו כנהג. לאור ההתעניינות אנסה לברר פרטים נוספים, ואולי עוד תמונות נוספות (במחשבה שנייה בטוח לא אולי - גם אבא של אשתי נהג רב שנים). התמונה שאביתר צירף עכשיו בהחלט מעוררת זיכרונות.
אם כך, קבל מתנה נוספת:
הנה, שוב תמונה שלי מגיל 13 בשנת 1976. אשמח לקבל עוד תמונות ממך !

nirbaer

New member
השלל

לכל חובבי האוטובוסים
הנה תמונה ישנה שמצאתי, צולמה בשנות ה-60 בירושלים.
השלל
טוב, הבאתי את הספר "אגד קווים ונקודות" שיש בו המון צילומים היסטוריים אבל אני מניח שיש אותו לחברה פה, ושני בטאונים גליונות 77 ו-79 עם כתבות היסטוריות. אם יש התעניינות אוכל לסרוק ולהעלות לפה.

אהלן ! לחלקנו יש את הספר. בארכיון

השלל
טוב, הבאתי את הספר "אגד קווים ונקודות" שיש בו המון צילומים היסטוריים אבל אני מניח שיש אותו לחברה פה, ושני בטאונים גליונות 77 ו-79 עם כתבות היסטוריות. אם יש התעניינות אוכל לסרוק ולהעלות לפה.
שלי בירושלים, מצויים אלפי חוברות, מסמכים וספרים של אגד.

ואני שואל את עצמי:

שלי בירושלים, מצויים אלפי חוברות, מסמכים וספרים של אגד.
ואני שואל את עצמי:
האם יכול להיות שיש למישהו תמונות של תחנות האוטובוסים בעמק יזרעאל משנת 1941? ואולי מפת התחנות בעמק? יכול להיות?

מצב
הנושא נעול.
למעלה