ללמוד ולעבוד זה אפשרי??!?!

givatronist

New member
ללמוד ולעבוד זה אפשרי??!?!

אני בדילמה! אשמח לעזרה. אנ גר בת"א עובד משרה מלאה מדי יום א-ה בין השעות 9-17.00 אני מעוניין להתחיל ללמוד שנה הבאה מדע המדינה ומזרח תיכון באונ' ת"א. האם זה יהיה אפשרי? הרי אין חובת נוכחות לכל..מקסימום בתקופת מבחנים אקח חופש מהעבודה. פשוט חשובה לי השמירה על הקריירה המקצועית לצד העולם האקדמי. כמו כן , עלתה בי המחשבה אולי ללמוד בפתוחה? אבל אמרו לי שזה לא נראה טוב אשמח לתגובה וייעוץ

shay4442

New member
אין אפשרות כזאת

לימודים באוניברסיטה מחייבים נוכחות לפחות בחלק מהשיעורים, עיקר הלימודים הם בשעות שציינת שבה אתה עובד, אפשרות היחידה היא אוניברסיטה הפתוחה, או מכללות שמאפשרות לימודי ערב......

donielle

New member
יש אפשרות כזאת אבל...

אני לומדת ועובדת במשרה מלאה אבל יומיים בשבוע הצלחתי לסדר את זה שאגיע לעבודה מאוחר יותר כי יש שיעורים שהם רק בבוקר/צהרים וחייבים לקחת אותם. זה קשה, מתיש ודי אין חיים אבל אפשרי. שיקול שלך אם אתה רוצה לשלם את המחיר הזה.

DarkSun23

New member
חלקית..

אני לומד ועובד חצי משרה, יחסית זה מסתדר, אבל הלימודים לא קלים וגוזלים המון זמן. לעבוד יותר מחצי משרה בלי שזה יפגע יותר מדי בציונים שלך נראה לי בעייתי בשנה א'. זה תלוי גם בקושי הלימודים / אופי העבודה כמובן, אבל סה"כ יש כמות סופית של זמן וצריך לחלק אותו בין הדברים ... אם אתה ממש לחוץ על לעבוד, תמיד אפשר לקחת מערכת לא מלאה (קורס או שניים פחות כל סמסטר), ואז אולי זה יותר יסתדר לך.

EgeBamayasi

New member
אפשרי ביותר

הגעה לשיעורים היא מיותרת במרבית הקורסים ואני מניח שבמדעי המדינה היא מיותרת ב100% מהקורסים הבעיה היא שאתה צריך ליצור קשרים ולתחזק אותם בשביל להבריז משיעורים אבל בשביל ליצור את הקשרים את מן הסתם צריך להגיע, לפחות לאיזה שיעור אחד כדי להכיר אנשים שעושים את המסלול איתך כל זאת בהנחה כמובן שאתה תכין תרגילים ותלמד למבחנים בזמנך הפנוי אבל זה כבר תלוי בך ובאיך שאתה מכיר את עצמך ובכל זאת, אני ממליץ לך לבדוק את האפשרות של האוניברסיטה הפתוחה, זה יחסוך לך בעיות

שמרית211

New member
לא

במזה"ת יש נוכחות חובה בתרגילים של המבואות בשנה א' וכן בתרגיל בכתיבת עבודות, בנוסף, אם אין לך רקע מספיק בערבית תצטרך ללמוד במשך שנה או שנתיים ערבית ואלה קורסים שכמדומני מתקיימים במהלך שעות העבודה שלך..

מבוסס על סיפור אמיתי,

היה היה סטודנט שנה א' באוניברסיטה שנמצאת לה אי שם בממלכת רמת אביב. הסטודנט עבד בחצי משרה במשך שבועיים שלמים בסמסטר והיה מאושר בחלקו, אך המכשפה הרעה הטילה עליו גזרה, לעבוד שבוע שלם במשרה מלאה. הסטודנט המסכן חשש לעבודתו וחשב לעצמו, "סה"כ שבוע אחד מה כבר יקרה?" שמע בקול המכשפה המרשעת. הוא הפסיד הרצאות ואיחר למטלות ואפילו לא הגיש מטלה אחת. הוא מצא עצמו בסופ"ש שולח מייל תחנונים לחבריו לחוג שמעולם לא טרח להכיר בכדי שישלחו לו סיכומים מבלוגנים, שספק אם הם עצמם יצליחו לפענח את נסתרי כתבם הו מר גורלו של הסטודנט אשר החל להתייפח, הוא הרים את מכשיר הקסמים שנקרא "סלולאר", התקשר למכשפה והודיע לה חד משמעית שלנצח נצחים הוא יעבוד אצלה בחצי משרה. מוסר השכל
נ.ב אני מת על הבוסית שלי

למעלה