למגר את התופעה

גלי10

New member
למגר את התופעה

והפעם על נושא קצת טריוויאלי. על הפרק: "גבר מתבגר" לאחרונה אני נתקלת יותר ויותר בגברים מתבגרים שצובעים את השיער. אז מי ששפר עליו מזלו (או לא ?) והקרחת טרם פשעה בו (לפעמים הקרחת זה יתרון
) או שסתם לא גילח את שיערו לקרחת המודרנית (שזה דפקא יותר עדיף בעיני) או שאין לו משו באמצע (אני מתכוונת לתסרוקת נוסח הלוואה וחיסכון שזה דוחה בפני עצמו ) ושערו שופע , אבל מלבין בעוונותיו. אז מה אז? הוא הולך וצובע את שיערו לחום קקי אחיד וחסר חיות שנראה כאילו הלבישו לו סיר על הראש (באמת , לפעמים זו סתם פיאה). אני לא מדברת על הצביעה האופנתית שדפקא כן מדברת אל ליבי
פה ושם איזה חמצון מגוון לבלונד , לא אחיד ומעניין (תלוי בגיל כמובן) אלא על צביעה לצורך הסתרת האפוֹר , הלבן הזה. אז בנים מתבגרים , עורו לכם. זה נראה דוחה. (בעיני לפחות). למה אתם עושים את זה לעצמכם? להפסיד כמה שנים שהרווחתם ביושר? לא עבדתם קשה על כל שיערה לבנה? להרגיש יותר צעיר? להשיג מחזרות צעירות ? בעיני אין דבר יותר יפה (כשהשיער נותר מלא פחותויותר ) מצדעיים מאפירות שממלאות בהדרגה את כל הראש. פסי כסף שזורים מעדנות במחלפותיכם. כיף להעביר אצבעות ביניהן. כשהשיער יהיה צבוע חום קקי היד שלי גם עם מנוף לא תהיה מוכנה להתקרב לליטוף הזה שחיכיתי לו כל היום.(תיאורטית כמובן
) אז אתם הגברים ששיערכם נותר מלא למרות העשורים הבודדים שעברתם , הטבע חנן אתכם במתנה , השתמשו בה ! אל תהיו
"מודרני" בכל מחיר.

אלמרה

New member
איזה כיף! את מפרגנת לי? ../images/Emo24.gif

הקרחת שלי חלקה... בגיל 40 הבחנתי שאפעס.. השיער העבה והיפה!! כבר לא משו... הציעו לי כל מיני תכשירים- החלטתי היתה - לא! כי ידעתי מיד שיש רק דבר אחד העוצר את הנשירה של השיער - הקרקעית של האמבטיה!

גלי10

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo68.gif../images/Emo66.gif../images/Emo132.gif../images/Emo150.gif../images/Emo22.gif

אלמרה

New member
../images/Emo45.gif אכן. תודה לך גלי10

את ממונה בזה ליועצת המשפטית של הפורום (להלן היוע"מ). הרעיון למנוי יוע"מ לפורום אינו מקורי שלי ואומץ מפורום אחר - התואילי לכבדנו? נ.ב. בשל חוסר צורך ביעוץ משפטי, גם יעוץ לשוני מתקבל בברכה. תודה!

למעלה