למה אי אפשר להעביר קבצים דרך אייפון 4

למה אי אפשר להעביר קבצים דרך אייפון 4

אם זה לקומונה שלי או לפייס בוק שלי ולמה האופצייה שלח קובץ לא פעילה שם

Bootrom Bob

New member
האייפון לא מתייחס לקבצים אלא למידע

כמשתמש אין לך גישה למערכת הקבצים שלו ולכן גם אינך יכול לשלוח קבצים.

אני מדבר על תמונות לא שירים וכאלה

אז מה אתה רוצה לומר לי שאי אפשר בכלל לישלוח תמונות לא לפייס ולא לקומונה שלי ביכלל ומה זאת אומרת אין לי גישה אז איך משיגים גישה אני מדבר על שליחת קבצים / תמונות / בתוך מערכת תפוז אנשים / וגם בפייס בוק כל הטלפון המשוכלל הזה ואי אפשר לישלוח קבצים יכול ליהיות דבר כזה כי יש לי חברים שכן יכולים להעביר קבצים מהאייפון שלהם יש לי אייפון 4 אגב

עוד משהו אחד

בקומונת תמיכה סוללרית העלתי את הבעייה ושם נאמר לי ולעוד פונים שהבעייה תטופל אז מה אתם פו בפורום הזה אומרים שבקומונת התמיכה יש שקרנים גדולים

AYELET1

New member
כדאי שתרגע. אין לי מושג על איזו קומונה מהוללה

מדובר, אך נכון להיום הם פשוט טועים.

זה פשוט לא מיסתדר לי

בראש גם מבחינה הגיונית וגם טכנית שאין שום פיתרון לבעייה הזו לא יכול ליהיות ביכלל מוזר מאוד ולקומונה קוראים קומונת תמיכה סוללרית תחפש בגוגל כאילו שאתם לא יודעים משחקים אותה אתם אמורים ליפתור בעיות לאנשים ולא לסבך אותם עוד יותר

Bootrom Bob

New member
לא ממש - אתה צריך להבין איך האייפון עובד

1. באייפון אין משמעות לקבצים ואין גישה לקבצים. 2. צילומים באייפון מתנהגים בצורה קצת שונה: אמנם אין גישה לקבצים של הצילומים, אבל יישומים המעוניינים בכך יכולים לקרוא צילומים מתוך האלבום בתנאי שאתה כמשתמש בוחר ידנית את הצילומים. 3. למרות זאת, מסתבר שהדפדפן של האייפון לא תומך בגישה לצילומים ובהעלאה שלהם לרשת גם אם טכנית הדבר הזה אפשרי. 4. לכן אין שום דרך להעלות צילומים לפייסבוק או לכל מקום אחר ישירות מהדפדפן. 5. אין שום בעייה להעלות יישומים לפייסבוק על-ידי שימוש ביישום הייעודי של פייסבוק (לא דרך הדפדפן).

BravoMan

Active member
את היישום של הפייסבוק תוכל להתקין דרך חנות

היישומים המובנית, פשוט חפש Facebook. לתפוז אנשים, למיטב ידיעתי לא קיים יישום. באופן כללי תתרגל - למרות כל ההייפ iPhone הוא מכשיר מאוד מאוד מוגבל ולא באמת נותן גלישה כמו שצריך.

יאיר B

New member
יש גם לתפוז אנשים אפליקציה לאייפון

חפש "תפוז פורומים" בחנות האפליקציות ותמצא. היישום חינם. לא יודע אם אפשר לעלות ממנו קבצים, לא ניסיתי. אני לא מוצא אותו נוח לשימוש. וכמו שבוואוו אמר, אתה צריך להתרגל להשתמש במכשיר לפי הראש של אפל ולא לפי הראש שלך. אתה צריך לשנות את הגישה (או לקנות גלאקסי...).

AYELET1

New member
מצטרפת לתהייתך...

זו בדיוק הסיבה שחדלתי לענות לו

amitp

New member
צודק מי שהעיר לגבי סגנון הכתיבה. מה שכן -->

על מנת לעזור לאנשים אחרים שאולי נתקלו בבעיה - ניתן להעלות קבצים לרשת באמצעות אייפון פרוץ במידה והותקן התוסף safari upload enabler (שמאפשר העלאת קבצים באמצעות הספארי). במידה ומעוניינים להעלות קבצים לאתר FACEBOOK יש צורך לעבור קודם לממשק DESKTOP.

למעלה