למה אני מחפש להיות חולה...זה חולני לא?

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
אני חושב ככה על המצב שלי..העיניים הולכות ומאבדות שדות ראיה..הנשימה תרד ותפחת בעיקר אם לא אפסיק לעשן. דלקת מפרקים תחמיר אולי...ועוד ועוד..בכלל אולי יש סרטן בגלל הגושים בריאות ובבלוטת רוק בפנים.
עלתה לי שאלה ששאלו אותי פעם...האם אני עושה מעצמי חולה? זה מוזר כי יש לי איזה דפקט מילדות כנראה, שהייתי אז חולה היה לי יחס שלא קיבלתי בימים רגילים בהם הייתה הזנחה קשה. אז לפעמים אני חושב שאני מקווה למחלה קשה ולהיות מסכן ועם ניידות ושירותים מיוחדים ולהיות " מיוחד" . ועוד אני חצי מתאבד כל עוד אני ממשיך לעשן מההתמכרות...
איזה הזוי זה לרצות להיות חולה...ההגיון אומר לי שזה לא טוב לא בריא ויגרום רק נזק...וממילא מי ישים עלייך אם אתה חולה קשה גם כאלה יש למכביר...
ומשהו בפנים עמוק שם מחפש את זה כאילו מתרגש להיות חולה..יש חוסר פחד חולני .ממש חולני זה לפעמים מפחיד בפני עצמו שאני לא מפחד ...

זה ההפרעת אישיות ? פוסט טראומה? דיכאון קליני? שגורמים לזה או שזה פשוט תוצאה של מה שתארתי קודם? ...

בכל מקרה המחשבה עולה לי בראש..אני לא היפוכונדר יש ממש מחלות מאובחנות. פאק..איך יוצאים מזה? זה עוד יגמור עליי...

חשים כמוני? לא חשים? אני הדפקטי היחידי פה עם המחשבות האלה?

מרחם על עצמי קצת..יש לי עוד הרבה הרבה לעבוד על עצמי..מסתבר. גם שנראה שאני בסדר..אני לא ממש.

למעלה