למה אתם מציפים את המייל בהודעות על טורנירים??

aaa123

Member
אם מדובר בהודעות על תוצאות של טורנירים בהם

שיחקת אני לא רואה את זה כהצפה אלא כשירות.

elel25

New member
חמה להודיע עשרות פעמים???????????????

ובכלל כשאני בכלל לא משתתפת בטורנירים

kd78

New member
תגדירו במייל קבוצה חדשה להודעות נכנסות משאפו

זה מה שאני עשיתי, אחרת באמת היה קשה למצוא משהו בין מאות הטורנירים שהסתיימו. יש לציין שכמעט שלא קיבלתי הודעות מהם חוץ מתוצאות טורנירים, ואני חושב שבכל מקרה אפשר להגדיר בפרופיל המשתמש לא לקבל הודעות על סיום טורניר למייל, אם זה מפריע לכם.

elel25

New member
תודה על תגובתך

לצערי אינני יודעת לבצע את הפעולה שהצעת אבל בכל מקרה מודה על התגובה ואנסה לברר כיצד עושים זאת

kd78

New member
הסבר לגבי ביצוע באאוטלוק אקספרס

לגבי תוכנות אחרות אני לא יכול לעזור, אבל בטוח שבגוגל אפשר למצוא הסברים בקלות. 1. ב"תיקיות" תגדירי תיקיה חדשה "שאפו" (יכולה להיות תיקיית משנה ב"דואר נכנס"). 2. תעבירי אליה את כל המיילים מהם שכבר נמצאים אצלך בדואר נכנס (תמייני בדואר נכנס לפי "מאת" ואז כולם יופיעו ברצף). 3. תקבעי חוק שכל המיילים משאפו מעתה ואילך ייכנסו לתיקיה החדשה. הסבר בצירוף תמונה איך לעשות זאת מובא בכתובת למטה, רק שכמובן V צריך להיות מסומן בתיבה הראשונה בשני הסעיפים (בתמונה מופיע V ב"אל" במקום ב"מאת"). למעשה, יהיה לך יותר פשוט אם תיכנסי לאותן תיבות דרך Message -> Create Rule From Message, זאת לאחר שבחרת את אחד המיילים משאפו, ואז רק יישאר לך לבחור למטה לאיזו תיקיה המיילים מהם יגיעו מעתה והלאה - התיקיה החדשה שבחרת. אצלי זה נראה כך: Apply this rule after the message arrives Where the From line contains '[email protected]' Move it to the Shapo folder

למעלה