למה בכל פעם שמדברים על מפגש ? ...

tsooriel

New member
למה בכל פעם שמדברים על מפגש ? ...

למה בכל פעם שמישהו זורק פה רעיון למפגש יש לזה ריח של סקס ? תמיד מדברים על ספא .. סאונה וכאלה .. למה לא משהו נורמאלי ? סתם אנשים שמעבירים ערב יחד בכיף .. ואח"כ כולם פה אומרים שהם מתים למצוא זוגיות .. משהו אמיתי .. ועוד כל מיני מילים יפות .. לדעתי משהו פשוט ואמיתי לא מתחיל באורגיות המוניות וכל מיני מסיבות עירום בסאונות וגנים .. אני יכול לומר שכאדם שנמשך למלאים שמנים וכו' ונכנס לפה במטרה להכיר אנשים (לאו דווקא לזוגיות וחתונה) המקום הזה לא שונה מכל מקום אחר בקהילה .. נראה שכולם פה רק מחפשים להם מישהו לסקס מזדמן אבל מאוד אוהבים לקטר על זה שהם לא מוצאים מישהו רציני שרוצה משהו "אמיתי" .. אז יאללה .. או נפסיק להיות פעילים בשוק הבשר המקומי או שנפסיק לקטר .. נקודה למחשבה

bearwear

New member
מסכים

אמנם אני חדש בסצנה נאמר, אבל הרושם שקיבלתי הוא אכן של משהו מאוד זול וחסר טעם, מקווה שיהיה איזשהו פורום או מרחב שבו ניתן יהיה להיפגש ולשוחח בצורה תרבותית ומהנה. בינתיים כנראה זוהי רק תקווה

itziki2

New member
תיקון קטן - לא כולם. תציץ בתגובות שלי ותראה

שיש כמה פה שלא מחפשים רק סקס. רק אתמול הצעתי שהמפגש יהיה באוויטה , ולא הייתה תגובה בנתיים.

rafi1032

New member
ערב הכרות בילוי

אני מעונין לעשות ערב דובים או אוהבי דובים ךכייף לא סקס או אורגיה המונית מפגש אולי קריוקי או בילוי יחד בוילה פרטית

itziki2

New member
ניזכרתי בקטע משיר שניראה לי רלוונטי

זה מישנן בנות (דנה ביצעה אותו גם)- "אם לטובות כלום לא נשאר אז הן עושות ממש אותו דבר והגברים אומרים אז כך: כל הבנות זה היינו הך"

stefan10

New member
יש חבר בפייסבוק בקבוצת דובים בגאווה שמציע

זמציע לעשות פיקניק ולא סאונה אתם מוזמנים להגיב

tsooriel

New member
אני בעד

רק תגיד איפה ומתי וכמובן אם צריך עזרה במשהו אשמח לעזור

stefan10

New member
אנא פנה להודעתו של צחי

..בפייסבוק בקבוצת דובים בגאווה והוא ישמח .

למעלה