למה גם המקמים בירידה?

מצב
הנושא נעול.

MOVEREP24

New member
למה גם המקמים בירידה?

למה גם המקמים בירידה?
אם אני נשאר במקם עד לתאריך שקניתי אותו התשואה מובטחת לי נכון? ואגב קניתי לפני איזה שבועיים בהמלצת יועץ ההשקעות "הגאוני והחכם" את הקרן אפסילון שקלית. חשבתי שמדובר בקרן שיקלית סולידית ומתחילת כל הסיפור עם האגחים וזה היא כבר ירדה לי השבוע ב 2%. האם להתפטר ממנה? מה עושים עם זה? ראיתי שם שרוב הקרן מושקעת בשחרים. מה אני עושה? למה היועצים בבנק לא מזהירים מאותם קרנות "סולידיות" לכאורה?

NS101

New member
כי הם בורים וגנבים

למה גם המקמים בירידה?
אם אני נשאר במקם עד לתאריך שקניתי אותו התשואה מובטחת לי נכון? ואגב קניתי לפני איזה שבועיים בהמלצת יועץ ההשקעות "הגאוני והחכם" את הקרן אפסילון שקלית. חשבתי שמדובר בקרן שיקלית סולידית ומתחילת כל הסיפור עם האגחים וזה היא כבר ירדה לי השבוע ב 2%. האם להתפטר ממנה? מה עושים עם זה? ראיתי שם שרוב הקרן מושקעת בשחרים. מה אני עושה? למה היועצים בבנק לא מזהירים מאותם קרנות "סולידיות" לכאורה?
כי הם בורים וגנבים
אני לא אמליץ לך דבר - רק אומר שלי אין אפילו שקל אחד באפיק שקלי לא צמוד.

falash

New member
אל תתבייש - אמור את שם הקרן במלואה

למה גם המקמים בירידה?
אפסילון שקלית 7525 , הקרן שמשקיעה 25% במניות ואופציות. חשבתי שמדובר בסולידית עם 25% מניות ואופפציות...הכי קל להאשים את היועץ....

MOVEREP24

New member
אין מה להתבייש. השם המלא הוא אפסילון שקלים!

אפסילון שקלית 7525 , הקרן שמשקיעה 25% במניות ואופציות. חשבתי שמדובר בסולידית עם 25% מניות ואופפציות...הכי קל להאשים את היועץ....
אין מה להתבייש. השם המלא הוא אפסילון שקלים!

דינו13

New member
זו לא הקרן עליה הוא שאל

זו לא הקרן עליה הוא שאל
עדיין אפשר להאשים את היועץ! הוא שאל על קרן אפסילון שקלים והיא אכן משקיעה בשחרים, לא קרן אפסילון שקלית! השחרים יורדים כי הריבית צפויה לעלות. ואם היא תעלה , הם ירדו עוד יותר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה