למה הודעות נעלמות?

softy

New member
אחת שתיים שלוש נסיון...

נסיון נסיון, שומעים שם? כולם שומעים? תנו לי קצת אקווווווו! או קי, נשמע לי סאונד טוב, אפשר להתחיל.

שרון-ב-

New member
אין צורך לצעוק חמוד

רק להריץ לינקים כי אני לא יודעת איך ודבר שני.... לאשר לי את המייל כדי שיתפרסם בתודה מראש

יערית

New member
אוון אתוו אוון אתוווו

שומעים אותי?? לא??? טוב אז תיכף תרגישו אותי:))))))))))))))) חזק חזק!!!!!! אוהבת יערית(שמתחילה להתאקלם לצד חבריה)

שרון-ב-

New member
חחחחחחחחחחח משוגעת

מרגישים את הרוח נושבת עד לפה אני עדיין מחכה לאישור של סופטי להודעת פתיחה רק שהוא, אם לא אשלח אחריו כמה מרוקאיות לא יתאפס (אפשר לשכפל אותך ?) ותפסיקי להזכיר לי את השבועיים האלה...זה עושה רע :-( לא חבל עליי ?

יערית

New member
שבועיים למחתרת:-((((

אל דאגה יקירתי, לכל בעיה יש פתרון:) נכון סופטיון? מה הי אומר על כך ניטשה? יערית.

אין שם

New member
לכבוד הקיץ שיגיע

ולכבוד הפורום הלשוני יצאתי לי לתור אחר שם בדיוני הוא עומד לי פה על קצה הלשון אבל מה לעשות שכל מה שאני רומה זה לישון

יערית

New member
הלו ..לא לדחוף

לשון לאן שלא צריך:) שמור לשונך,ותישמר על נפשך, הזאבים בדרך, השועלות עורבות בשולי הדרך... צחצח שינים ותתיצב כאן עם לשון נקייה!! לקקן שכמותך ;-) חסר לי כזה לעושה.. יערית(שלא מוצאת את לשונה)

שרון-ב-

New member
לא לא סופטיון לא !!

מתוקה, זוכרת שיעורי לשון ???? דקדוק דקדוק סליחה.... סיומת ``און`` מקטינה...ע``ע דובון, ספרון וכו`... אל תקטיני לנו את סופטי שאחרת הוא יעלם או יעלב....(לא זה ולא זה) ניטשה החביב על מדפי, הייתי חייבת ללמוד אותו קצת, ורק בגללו... דרך אגב, מר ``אין שם`` מהר לבחור שם, השם שלך הוא כמו זהות, אין אדם בלי שם אין אדם ללא זהות לא חשוב איזו, רק תבחר. נחמד לראותכם

למעלה