למה היא כן ואני לא?

princesa4

New member
למה היא כן ואני לא?

יש מישהו שאני מאוד רוצה, חושקת עליו ביום ובלילה. זה מישהו ששכבתי איתו, ולמעשה איתו איבדתי את בתוליי. מאז התרחק ממני ומאוד נפגעתי. אני בחורה חסרת ביטחון ומרגישה לא מעניינת. מצד שני אני בחורה שנראית לא רע. לאחרונה חשבתי להתגבר עליו, לחפש לי אהבה חדשה. אלא שבצטים אני מתכתבת שנים, פונים אלי הרוב סוטים. אין לי כבר כוחות נפשיים לזה ואני מתייאשת די מהר. חוץ מזה נורא מפריע לי שאני בת 23 ושעדיין לא היה לי חבר. יש לציין שמאז שהכרתי אותו , איבדתי התלהבות מחתיכים. כלומר אני יכולה להתלהב בקטנה אבל עדיין רוצה אותו ובעיני הוא האחד. אתמול הרגשתי נורא רע .. הגעתי לעבודה , פגשתי עוובדת שסיפרה לי שנכנסה לשירותים, לפתע הוא השתין והיא ראתה לו את האיבר מין, נבהלה וברחה החוצה. אחרי זה הוא יצא וצחק לה "נו, מה את ילדה בת 12 ? " .אח"כ שאל בת כמה היא ,אחרי זה המשיך "אז אפשר לזיז עניינים, לא?" היא ענתה שיש לה חבר . לאחר מכן היא הדליקה אותי ונהייתי ממש חרמנית . אלא שהכל נהרס כשהגיע השכן שלו שלא ידעתי בכלל שהם שכנים. ואז הוא סיפר לעובד איך הוא עלה במדרגות ושמע איך זה שאני אוהבת מפרק אותה (הרוסיה) לדבריו. לא יודעת אם זה נכון במאה אחוז אבל מאוד נפגעתי. מה בגלל שאין לי נסיון? מה יש בה שאין בי? הוא אפילו לא רצה לתת לנו צאנס להיות ביחד כמה זמן מהר תייג אותי כסטוץ וזה מדכא אותי נורא. בזמן שאני חולמת עליו בהקיץ הוא עם אחרת . באוו יום יצא לי לראות אותו מרחוק עם רוביה בלונדינית , ולפני חודש דם דיבר איתה בטלפון ושמעתי שמה. כנראה שזה רציני בינהם. למה הוא לא נותן לנו הזדמנות .אני מאוד מקנאה אפילו שמזמן ניתק איתי קשר אפילו לא הבנתי מה רע בי. יש לי פנטזיה שלא עוברת לי בראש. אני יודעת שפנטזיה הזאת לא תתממש כנראה כי אין לי אישיות מענינת כנראה. אני מדמיינת עצמי רזה כ30 קיל ו(כרגע אני שמנמונת בסיביבוות 80 קג -הוא רזה). איך שהוא נמשך אלי בטירוף , אבל דווקה אז אני יכיר בחור אחר ויוציא אותו מדעתו. מאוד חשוב לי להרגיש נאהבת. רוב הסיכויים שאם ארזה אהיה רק אובייקט מיני..זה מה שמרתיע אותי מלעשות צעד.. השאלה שלי לפורום-האם קרה לכם שנמשכתם והתאהבתם בבן אדם שרזה ? המחשבה הזאת מעסיקה אותי . האם זה יגרום לבנים לרצותלהכיר אותי ואף "להתאהב מבט ראשון" או האם להישאר כמו שאני , ולחכות בסבלנות לבחור שיתאים לי?

אורמור

New member
אם את רוצה

להרגיש טוב יותר עם עצמך אז דאגי לרזות, אם תראי טוב לא תהפכי לאוביקט מיני אלא תהי בעלת ביטחון עצמי גבוה יותר וזה מה שיהפוך אותך למושכת. בכל אופן אל תרדפי אחרי מי שמאותת לך לזוז, זוזי ועלי על שביל אחר בהצלחה

למעלה