למה הכל צריך להיות קשה במדינו הזו

bp20

New member
למה הכל צריך להיות קשה במדינו הזו../images/Emo7.gif../images/Emo201.gif

אני סך הכל רוצה ללמוד ולהצליח בחיים, ככה קוראים לי בני סיימתי י"ב עם בגרות מלאה שיפרתי את הבגרות ל 5 יחידות אנגלית ציון 88 וגיאוגרפיה קיבלתי 100 ואזרחות 82 סך הכל ממוצע 90. אני סך הכל רוטוצה ללמוד למה הכל צריך להיות קשה במדינה הזו! הכל לוקחים את הרעיונות של ארצות הברית, שפחת אחת ותמיד שהממשלה הזו תבין מדינת ישראל היא לא ארצות הברית הכוונה היא לבחינה הפסיכומטרית , הבחינה הפסיכומטרית הזו הביאה אותי למצב של דיכאון ולחץ וחרדה אני כל היום מדוכא ונמצא במצב של משבר אני סך הכל רוצה ללמוד להתקבל למדע המדינה יחסים בינלאומיים ומזרח תיכון באוניברסיטת חיפה שזה החלום שלי ללמוד שם. מה עשו שלא היה את הבחינה הפסיכומטרית התקבלו על ידי ממוצע הבגרות עד שנת 86 משנה הזו החלה הנוהל של הבחינה הפסיכומטרית , התעניניתי לגבי קורסים רצתה ממני 7000 שח גם בהיקיו וגם ביואל גבע הבחינה הפסיכומטרית זו מסחטה של כסף רק לכל המכונים האלה : היקיו, קידום, יואל גבע , לחמן ואנקורי ושאר המכונים חבל שלא עשו את מה שהציעו ב 2003 - 2004 את שיטת המצרף זו שיטה מעולה שכך גם שכבות חלשות ומיעוטים יכולים להתקבל ללימודים ולא רק שכבות של העשירים שכן הם יכולים להרשות לעצמם קורס של 7000 שח וזה גם לא בטוח שתוציא את הציון! אני כבר לא יודע מה לעשות אני סך הכל רוצה להמשיך ללמוד הבחינה הזו מונעת מרבים להתקבל למוסדות אקדמיים ולהשקיע ולהצליח בחיים. זהו ההיתי חייב לפרוק הכל!

69הרצל69

New member
למדעי המדינה לא צריך פסיכומטרי

למדעי המדינה לא צריך פסיכומטרי. אם הציון הממוצע שלך פלוס בנוסים של 5 יחידות מעל 95 אין צורך בפסיכומטרי. אם אילו הציונים שלך ללא הבונוסים של החמש יחידות אין לך מה לדאוג.

למעלה