למה הקדישו פורום דווקא לאופספרינג?

Real Loser

New member
למה הקדישו פורום דווקא לאופספרינג?

אני לא אומר שאופספרינג להקה גרועה פשוט למה לא יכלו להקדיש את הפורום לכל הז`אנר או לפחות ללהקה יותר טובה מה בנוגע לכל חובבי הרוק הכבד או להקות הפאנק האחרות? אני אישית אוהב את הלהקה בלינק 182 אם כבר מדברים על פאנק-רוק

shinji

New member
בגלל ש...

מעריץ של אופספרינג (voodoo) החליט לנהל פורום שלהם. חוץ מזה, הפורום מתעסק גם בפאנק בכלליות ובלהקות אחרות

voodoo

New member
מה הקטע ?

אמממ לדעתי אנשים ששואלים למה נתנו לאופספרינג פורום פרטי זה שאלה קצת מעצבנת . אנשים שבאים להגיד כמה האופספרינג לא טובים זה גם טיפשי מה הם רוצים לעשות בזה? אוקיי אז העולם נחלק לשנים ( או קצת יותר..) אנשים שאוהבים אופספרינג ואנשים ששונאים אותם ( אין קצת אוהב !מזה פה ידידים שלהם או משהו?!) בכל מקרה הודעות מהסוג הזה מרגיזות אותי ולא מוסיפות כלום לשולח ההודעה אז באמת עכשיו הפורום ידון גם בפאנק באופן כללי רק הדגש יהיה על האופספרינג אני לא אמחוק הודעות שאין להם קשר לאופספרינג אז אני חושב שזה די בסדר ... אבל עשו טובה שולחי הודעות מהסוג אופספרינג חרא לאופספרינג לא מגיע פורום פשוט תגידו את זה לעצמיכם כי לנו לא אכפת מה אתם חושבים וזה מרגיז ! -=voodoo=-

Real Loser

New member
אני לא שונא את אופספרינג!

אני דווקא מאוד אוהב את הלהקה אבל פשוט חשבתי שהיה אפשר להגדיש את הפורום לכל סוג המוזיקה כלומר כל מיני סוגי להקות אין לי בעיה עם זה שיש לאופספרינג פורום משלהם

karl @epitaph

New member
אם אתה רוצה לדבר על מטאל

ועל רוק ועל פאנק יש לזה פורום פורום רוק שבו רוב השיחות הם על מטאל סתם המלצה קארל מנהל פורום רוק

למעלה