למה יש חנויות שלא מפרטות מוצרים בקבלות?

Borisyo

Member
יש חנויות שרושמים כל מוצרים תחת "כללי" וסכום אחד ללא פירוט כל מוצר. למה הם עושים את זה?

זה לא מסודר. זה לא נותן לי לראות משקל סופי של מוצר, כמה שילמתי על כל מוצר וגם לא מהווה אסמכתא אם ארצה להחזיר מוצר.

קבצים מצורפים

• 20210122_102146.jpg
    20210122_102146.jpg
    KB 228.3 · צפיות: 3

k-don

Well-known member
יש חנויות שרושמים כל מוצרים תחת "כללי" וסכום אחד ללא פירוט כל מוצר. למה הם עושים את זה?

זה לא מסודר. זה לא נותן לי לראות משקל סופי של מוצר, כמה שילמתי על כל מוצר וגם לא מהווה אסמכתא אם ארצה להחזיר מוצר.
מסכים, גם לי זה מפריע.
לפעמים החשבונית מהווה אחריות למוצר, ואם לא כתוב מה קנית, אז אתה אפילו לא יודע אם יש אחריות.
במצב כזה אני רושם על דף מאחור.
בנוסף, היום בכלל כדאי לסרוק חשבוניות ולצרף הערה, ואז אפשר להיפטר מהחשבונית הפיזית

Borisyo

Member
בנוסף, היום בכלל כדאי לסרוק חשבוניות ולצרף הערה, ואז אפשר להיפטר מהחשבונית הפיזית
איך אתה סורק חשבוניות? ראיתי סורקים ניידים שסורקים דפים עד גודל A4 אבל לא חושב שזו השקעה חכמה.

k-don

Well-known member
איך אתה סורק חשבוניות? ראיתי סורקים ניידים שסורקים דפים עד גודל A4 אבל לא חושב שזו השקעה חכמה.
היום כבר לא סורקים עם סורק פיזי. (כלומר מדפסת שהיא גם סורק).
לי כבר יש מדפסת brother אז משתמש ב iprint&scan לסריקת המסמכים. (סריקה מדויקת יותר).
מספיק להשתמש ב camscanner או תחליפים שאפשר למצוא עם onedrive או dropbox.
זו האפליקציה לאנדרואיד
וזו האפליקציה לאייפון

אפשר גם להשתמש בגרסה על אמולטור במחשב - ניסיתי(האפליקציה היא שומרת את המסמכים בענן) ואז לגשת אליהם מהמחשב, או פשוט לעשות שיתוף ולשלוח אותם במייל או להעלות אותם ישירות ל dropbox/google drive/onedrive או שרות ענן אחר שמשתמשים לשמירת מסמכים (פותר את הבעיה שהחשבוניות דוהות)

נערך לאחרונה ב:

אתה צודק. גם לי קורה וזה לא תקין.

למעלה