למה לא לשרת בצה"ל ?

mike00

New member
מה בדיוק הבעיה פה??

בתור מיעוט שמונה 20% מכלל האוכלוסיה בארץ,חלקכם בהחלט מצליח להתעלות על הסטטיסטיקה ולהיות מעורב ב-57% מכלל הפשיעה בארץ..... גם אני לא הייתי רוצה שיעברו לגור בשכונה שלי אנשים שהפוטנציאל שלהם לפגוע בי,ברכוש שלי ובאיכות החיים שלי,שלא נדבר על שווי הנכס שבו אני מחזיק,הוא גבוה בהרבה מאשר כל מגזר אחר במדינת ישראל... אין לי בעיה לגור ליד עובדים זרים,תאילנדים,פיליפינים,רומנים,אוקראינים מצידי שיהיו אפילו אינדיאנים מצפון אמריקה,כל עוד הסיכוי שלי להפגע מהם הוא אפסי.... המחקר הזה מוכיח שערביי ישראל[בדואים,דרוזים,"פלסטינים"] מעורבים ברוב הפשיעה,אותם אני לא רוצה בתור שכנים.. וכן,כמה שזה נשמע גזעני ולמרות שזה פוגע באלה שמעולם לא עברו על החוק,אני מעדיף ללכת לישון בראש שקט מאשר לחשוב מה יהיה אם...

durbake

New member
חחח עכשיו הבדואים והדרוזים הם ערבים

וכשהם משרתים בצה"ל הם בדווים ודרוזים אחינו בדם, הסתכלת המראה או עדיין לא?

mike00

New member
אז מה אתה רוצה להגיד,שזה רק הפלסטינים אזרחי

ישראל שאחראים לכל הפשיעה הזאת?? כי אם כך אז אתם מונים בערך 13% מהאוכלוסיה בישראל ומצליחים לבצע 57% מכלל הפשיעה,סחתיין עליכם יא'עמי... כל הכבוד על ההישג המכובד!!
וביננו,יצא לי לבצע מארבים,להשתלט על בתים ולחסל מחבלים בעזה ביחד עם דרוזים ובדואים שהיו גברים פי 100 מהרבה מאוד יהודים שאני מכיר... לצערי גם יצא לי להתקל בכמה מהם ש......המממ....בוא נגיד שתעודת יושר הם לא היו מקבלים מהמשטרה...

מוחמד5

New member
../images/Emo12.gifכך אתה מדבר על האחים שלך?

מדובר כאן בבדואים שרתו בצבא ,ועדיין משרתים. למה לפסול אותם? יצויין שרישום פלילי עשוי להיזקף לחובתו של אדם גם בעיכוב בתחנת המשטרה שמסתיים בלא כלום: די בכך שנפתח נגד אדם תיק פלילי והוחלט לסגור את התיק מ"חוסר ראיות" או מ"היעדר עניין לציבור" כדי שהמסוף המשטרתי יפלוט "גיליון רישום פלילי" המתעד זאת. מחיקה של רישום פלילי מתבצעת רק במקרה שבו התיק שנפתח נגד חשוד נסגר מחמת חוסר אשמה ואמנם, דוח חדש שפרסם היום מרכז "אדווה" לחקר החברה הישראלים מעיד כי בזמן שמצבה הכלכלי של האוכלוסייה בישראל משתפר וגם שוק העבודה נראה יציב יותר, הופך מצבו של המיעוט הערבי גרוע יותר משנה לשנה. "כבר די ברור שהצמיחה מיטיבה רק עם חלקים במשק, אבל אין ספק שהאוכלוסייה הערבית מקופחת בצורה חריגה", הודה הבוקר מחבר הדוח, שלמה סבירסקי.

mike00

New member
מרכז אדווה???פפפחחחחחח../images/Emo6.gif

בארגון הקיקיוני הזה נשמע לי מאוד "אובייקטיבי".... זה בערך כמו שאני אגיד לך שארגון זכויות האדם "כהנא חי" בדק ומצא שהיהודים מופלים לרעה לעומת ערביי ישראל מכיוון שהם מקבלים מעל ל-50% מתשלומי הביטוח הלאומי למרות שהם רק 20% כלל האוכלוסיה... ואם יש להם תיקים סימן שלא מחקו להם אותם,אם לא מחקו להם אותם סימן שהם כן היו אשמים....

מוחמד5

New member
../images/Emo12.gif חשבתי שתגיד

בצה"ל חקרו את רצח הילדים ...... בלה... בלה.... בלה.... ומדובר צה"ל נמסרה הודעה..... בלה ... בלה... הילדים אשמים... בלה ...

mike00

New member
אותי לא ממש מעניין אם חקרו או לא....

אני בטוח שאם לא היו יורים עלינו מעזה לא היו נפגעים שם אנשים,חפים מפשע ואשמים כאחד... מבחינתי כל החקירה הזאת היא מיותרת ולא תביא לשום תוצאות או שינוי בשטח.

כרגיל, אין לך מושג על מה אתה מדבר

רישום פלילי לא נרשם לאדם המעוכב בתחנת משטרה ואין על העיכוב שום רישום. הרישום נרשם רק אם נפתח נגד האדם תיק פלילי והוא הורשע בבית המשפט, לגבי מי שנפתח לגביו תיק פלילי ועדיין לא נשפט רשום ליד מספר התיק "ממתין לבירור דינו" אז כדאי שתדייק בעובדות, למרות שלמעשה העובדות אינן מפריעות לך כל כך.

מוחמד5

New member
ני מיעוטים על מנת לא לפגוע ברגשותיהם

של בני המיעוטים ,שהם בדר"כ בדרום בדואים . אני בכלל נגד כל הידיעות האלה שמדברות על - ערבי מוסלמי, יהודי חרדי ,עולה חדש,אתיופי.......

למעלה