למה לא מתחשבים ברגשות של הדתיים?

למה לא מתחשבים ברגשות של הדתיים?

(לא קשור לאח הגדול) הנה סיפור שקרה אתמול (אני מעתיק מפורום חרדי) אחד שהוא לא ממש שפוי ונוהג לדבר לעצמו צעד ברחוב מלכי ישראל בירושלים, שוטר ושוטרת עברו לידו הוא מילמל משהו לא ברור השוטר והשוטרת החלו להכות אותו מכות נמרצות תוך כדי שהשוטרת מתיישבת עליו ומכה אותו העוברים ושבים צעקו עזבו אותו הוא מעורער בנפשו וזה לא עזר השוטרים הזמינו תגבורת שהגיעה מכל הכיונים והוא נלקח באזיקים למעצר. פמיניזם זה נגד התחשבות בדתיים?

k7y

New member
מה אתה לא יודע שתמיד שונאים את

הדתיים???? זה היה תמיד בארץ הזו. האמנם אני לא חרדית אבל בחורה מאוד מאמינה ומסורתית. וזה ממש לא נעים איך שמתנהגים כך לחרדים ודתיים, לא מספיק מה שהעם היהודי עבר בגלות? כל השנאה של כל כל הרבה שנים ודורי דורות , גם פה?

אתה צודק.. אומרים.. ש

ככה יהיה בימות המשיח... אבל אנחנו נמשיך במצוות ובמנהגי אבותינו, ולא ניתן יחס לדבר.. הם הרי יודעים שהם טועים... נשאר לנו רק לרחם ולהתפלל... שיזכו כולם להכיר את בוראם באמת... ושנזכה להפגש כולנו בקרוב בביהמ``ק...

k7y

New member
לא נפסיק להאמין בבורא עולם , אני

תמיד האמנתי בו ותמיד האמין בו, כי אין לנו על מי לסמוך חוץ מעל בורא עולם הקדוש. שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד ונאמר אמן ואמן. אמן לגאולה, אמן לברכה, אמן לשמחה, אמן לבריאות בנפש ובגוף, אמן לביאת המשיח לבית המקדש השלישי והאחרון ולימים רק טובים. אמן כן יהי רצון.

Jason2

New member
אני די בטוח

שהסיפור לא קרה אתמול ולא קרה בכלל. זו עוד הסתה של החרדים נגד המשטרה.

טלטוש

New member
מסכימה איתך

לא היה ולא נברא (אם כבר מי שהיה מכה זה השוטר ולא השוטרת...)

מילנו67

New member
ממש, אתה חי בסרט

כתב כאן אדון את מה שכתב וישר אתה מגיב ש"לא קרה בכלל" ממש כמו עוד הרבה סיפורים שקורים כאן בארץ שלך. "לא קרה אתמול ולא קרה בכלל......" אתה חי בלללה לנד

איתי בל

New member
סביר להניח שזה לא קרה ככה...

אני בספק ששני שוטרים ראו בנאדם הוא מילמל והם אמרו לעצמם... וואי הוא ממלמל אנחנו חייבים פשוט להרביץ לו הרי איך אפשר שלא להרביץ לממלמל? מה לא קורה לכם שאתם הולכים ברחוב רואים ממלמל וממלמלים לו את הצורה אני אישית לא יכול לראות סרט של קונילמל בלי ל צאת החוצה ולפוצץ מכות הרי זו הסיבה האמיתית שמנחם בן לא זכה הממלמלים האלה הורסים לנו את המדינה

Jason2

New member
נכון בגלל שזה לא קרה

אין לי בעיה להמציא סיפורים ולכתוב אותם כעובדות. הרי זה כתוב באיזה פורום אז ברור שזה נכון.

בסרטים השוטרים נראים חכמים וגיבורים

אבל מבלי להכליל במציאות השוטרים מטומטמים "וגיבורים" על חלשים. (אני לא מכליל את כול השוטרים)

למעלה