למה לא שולחים את העבריינית מבלפור לגמילה

כי אז תיק 1000 יקרוס ויתגלה שמי שנהנה מהמתנות של מילצ'ין זאת רק היא וכל המתנות של מילצ'ין מסתכמות במימון צריכה של אלכוהוליסטית.
דווקא יש הגיון בדרישה הזו.
הרי התיקים נגד נתניהו מזכירים תיקים הזויים שנתפרו במדינות קומניסטיות.
והקומוניזים היה דואג בפעמים רבות לאחר עריכת משפט מגוחך להגלות את הנאשמים או לשלוח אותם לבתי חולים פסיכיאטרים

Harrington

Well-known member
מנהל
למה לא שולחים את העבריינית מבלפור לגמילה
משתיית אלכוהול ,לכאורה?
כמות הגולשים כאן הזקוקים לגמילה מרל"ביות (לרבות בהיבט המשפחתי) גדולה מהצורך של הגב' נתניהו בגמילה מאלכוהול, לכאורה.

ככה היא מסמנת לעוזרות הבית האתיופיות באחוזת בלפור שאם יעזו לעלות לקומה השניה, היא תשתה להם את הלב.

dory30

Well-known member

למה לא שולחים את העבריינית מבלפור לגמילה​

הבעיה העיקרית שלה זה הגמילה מהאובססיה להיות אשת רה"מ. אם היא הייתה פחות חדורת מטרה, יכול להיות שהיינו רואים את ביבי מזמן במקום אחר. הדבר היחיד שאני יכול להגיד לזכותו, זה שממש לא פשוט להיות נשוי למכה הזאת ולנהל את המדינה בו זמנית. אני הייתי במקומו שולח יד בנפשי.

סתוונית333

Well-known member
כתב התביעה החדש נגד המטורללת מבלפור מציין גם כי התובע טען ויוכיח כי כל הגורמים במשרד רה"מ, מהזוטרים ועד הבכירים, היו מודעים להתעמרות החמורה בעובדי המעון הכוללת קללות, גידופים, אלימות, קנסות, וכן היו מודעים להרגלי השתייה והתקפי הזעם/ אמוק/ פאניקה של הגברת נתניהו, אולם גורמים אלו מילאו פיהם מים מסיבותיהם".

אביב 2019

Well-known member
כתב התביעה החדש נגד המטורללת מבלפור מציין גם כי התובע טען ויוכיח כי כל הגורמים במשרד רה"מ, מהזוטרים ועד הבכירים, היו מודעים להתעמרות החמורה בעובדי המעון הכוללת קללות, גידופים, אלימות, קנסות, וכן היו מודעים להרגלי השתייה והתקפי הזעם/ אמוק/ פאניקה של הגברת נתניהו, אולם גורמים אלו מילאו פיהם מים מסיבותיהם".
האירוניה היא ששרה נתניהו "הבוסית הגדולה" היא חסרת מעמד לחלוטין בבלפור.אפס.
היא דיירת זמנית כמו דייר אורח זמני,בבית-מלון.
התביעה של יעקב קדוש היא נגד המדינה,תביעה נגד הכסף שלנו.##
איפה הבעיה.?
כאשר הקבלן מצווה על כל העובדים במעון בבלפור,צייתו לשרה או שנפטר אותכם.
זאת הבעיה.
הפיתרון הוא פשוט-אתם עובדים של המדינה,לא עובדים של שרה וביבי.הם אוויר בשבילכם.
בדיוק כמו שאורח במלון,לא נותן הוראות לעובדי המלון.דייר מבקש בקשות,לא נותן הוראות.

רוב הזמן נח

Well-known member
התביעה של יעקב קדוש היא נגד המדינה,תביעה נגד הכסף שלנו.##
איפה הבעיה.?
כאשר הקבלן מצווה על כל העובדים במעון בבלפור,צייתו לשרה או שנפטר אותכם.
זאת הבעיה.
הפיתרון הוא פשוט-אתם עובדים של המדינה,לא עובדים של שרה וביבי.הם אוויר בשבילכם.
בדיוק כמו שאורח במלון,לא נותן הוראות לעובדי המלון.דייר מבקש בקשות,לא נותן הוראות.
שרה יודעת לשחק אותה. אף אחד לא יצליח..

אביב 2019

Well-known member
שרה נתניהו והאשה ששלחה 20 אלף הודעות/שיחות לבחור בתוכנית של "אמנון לוי".
כאשר התוקפן הוא אשה-פתאום,זה בסדר.דאבל סטנדרט.מוסר כפול.
הפרקליטות שהן 90 אחוז נשים,מגיבות בסלחנות.

dory30

Well-known member
אתה בטוח? לי היא נראית די מבוססת ו-15 שנים של זחיחות בבלפור (מהן 12 ברצף) זה יחסית הרבה, אם מדברים על "דיירת זמנית". צריך D9 בשביל להוציא את הפרזיטים משם.

למעלה