למה לתאילנד ולמצרים באים המוני תיירים למרות טרור ומלחמות - ו

Helio

New member
למה לתאילנד ולמצרים באים המוני תיירים למרות טרור ומלחמות - ו

ולישראל לא?
http://www.haaretz.co.il/gallery/trip/.premium-1.2745897

אני רק שבתי מוייטנאם ותאילנד. השוואה לישראל נראת מגוחכת לגמרי. חלק מהסברים במאמר נראים לפחות שטחייים, חלקם לא מקצועיים.

beatman

Member
מה אתה רוצה, מדובר בעיתון לאנשים שחושבים שהם חושבים

אני בטוח שגם במצריים היתה ירידת תיירות כאשר היו שם חילופי אש כבדים ופיגועים.
בתאילנד יש הרבה טרור ?

PorFavor1

New member
שטויות במיץ...

מצרים ותאילנד מביימות פיגועים. זה לא אמתי.

Helio

New member
במצרים - מ14 מיליון בשיא עד ל10 מיליון ב2014 או 2015

זה המון!

אין בכלל התייחסות לעובדה שהכנסות דולריות של תושבי רוסיה ואוקראינה ירדו בשנה-שנתיים אחרונות פי 2-3. זה חשוב הרי עבור חופש בחו"ל משלמים ב$ או יורו. ורוסיה הייתה ספקית מס' 2 של תיירים בישראל. איך לא מתייחסים לזה?

אין שום נתונים אמפיריים לכן ההטעיונים ל המרואיינים נשמעים שטחיים. לא מבין איך אפשר לפרסם חומר כזה.

Helio

New member
לא הוזכר עניין של סיבסוב של תיירות כמו למשל בתורכיה

בה חברות שהשקיעו ויכולות להציע מחיר זול קיבלו תמיכה ממשלה, פטור מתשלומי מיסים וכו' שמשפיע חזק מאוד על נושא של כדאיות ההשקיות במלונאות שם....טוב, לא רשמו מילה על תורכיה, אבל בכל מקרה זה חשוב.
בכלל אין התייחסות ל תיירות כאל ביזנס.

PorFavor1

New member
בארץ, אין מה לראות בכלל

למעט אזורים הקדושים לנצרות, אין לתיירים שום דבר מה לחפש כאן בכלל.
ולא כל התיירים מתעניינים בתיירות קודש.
התיירות בארץ גם מאוד יקרה, בטח יותר ממצרים ותאילנד. ו... פשוט אין מה לראות.

Helio

New member
יכול להיות שכן יש כי המדינה בו אנחנו חיים לנו תמיד נראים

פחות מעניינת, זאת הסיבה למה אנחנו מחפשים משהו חדש ואקזוטי יותר.

תאילנד זה מקום אולטימטיבי להוציא בה כסף - מרכזי קניות ושווקים עם מחירים פי שתיים זולים מפה, זונות, מסיבות חוף, השכרת טוסטוסים במחיר של 150 בט ליום (5$) -אין צורך ברשיון, אופנועי ים בלי רשיון, פילים, מלונות סבירים במחיר של 650-750 בט (כ20$), איים אקזוטיים בשפע, דייבינג וסנורקלינג, מסז'ים, טרקים ואטרקציות אחרות במחיר זול!

בוייטנאם גרתי במלון - הייתי נותן לו לא יותר מ2 כוכביות. כמה זה עולה? 16$ כולל ארוכת בוקר טובה. השכרתי אונפעיים- 1$ ליום, ארוכה זולה כ1.5$....

מה יש להשוות פה לישראל? אנשים שאני פגשתי בוויטנאם היו לרוב סטודנטים או משפחות צעירות שלא רצו להשקיע הון בחופשה או אנשים עם ילדים שגם לא מעוניינים להוציא יוצר מדיי כסף. לישראל אין מה להציע לאנשים כאלו.

אין לי מה להגיד לגבי השוואה של מצרים וקפריסין לישראל.

Helio

New member
יש הרבה מה לראות,אבל בתאילנד יש יותר גם בגלל

שמדובר במדינה שאולי פי 20-30 יותר גדולה מישראל.

Helio

New member
יש פה 3 ימות ושמש, טבע, בילויים, מקומות אטרקטיביים ליהודים

, אתרים ארכאולוגיים, אפשר לעשות פה הייקינג (בעונות טובות) והרבה דברים אחרים כמו טעימות של יין וגבינות מה שאני באופן אישי הייתי רוצה לעשות. חלק מזה יקר וחלק לא. מה שכן זה לא זול כמו שזה זול במזרח אסיה,יש הרבה יותר בעיות בטחוניות ובעיות עם הגבלות דתיות, לכן ההשוואה הזאת לתאילנד היא לא נכונה.

beatman

Member
ירושלים, תל אביב, חיפה, כנרת, גולן, גליל

ים המלח, אילת, נגב.
יש הרבה נופים והרבה חוויות שאני אישית שמעתי מתיירים מתלהבים שביקרו בארץ פעם ראשונה.

Feanor75

New member
כי חופשה בישראל היא יקרה בלי שום פרופורציות, גונבים פה.

למעלה