למה מנהלי הפורום לא מעלים....

B T1

New member
למה מנהלי הפורום לא מעלים....

נושאים לדיון על מנת שחברי הפורום אשר רצונם בכך יכלו להשתתף? לא להשאיר את הפורום ללא יד מכוונת ולסמוך על המזל הטוב שהפורום יצוף לבד. היו הרבה סקרנים בהתחלה שברחו בגלל חוסר עניין. אם רצוננו בפורום חי ותוסס--- יש לארגן ולהשקיע!

jojo4

New member
הוא שאמרתי והיגדלת לנסח זאת

טוב ממני.ניסיתי לרמוז שאנחנו מקבלים פה משימות ולא ,אין אופי של שיחות מבטיחים לנו אישיות טומי לפיד יאיר לפיד איזו אישיות???מה הם יתנו לנו. אבל מיילא קטונתי,אולי כדאי שמישהו ירים את הכפפה ויעזור לאחיות החביבות למלא תוכן.......?

גלי®

New member
אולי כדאי שה"מישהו" הזה יהיה אתה?

נורא קל לקטול , הרבה יותר קל מלבנות ... אמרת משהו בעניין "כפפה" ? רוצה להרים אותה ? קדימה ...

דדיחתם

New member
לדוגמא : סקרים!

כבר חודש עבר מאז הסקר, ולא היה סקר נוסף. יש הרבה נושאים - מאיפה בהונגריה - טרנסילווניה או לב הונגריה וכו´), מהו המאכל האהוב עליכם, עד כמה טובה ההונגרית בפיך, וכו´.

קרן משם

New member
את העניין הגולשים צריכים לעשות..

ולא המנהלים! תרבות הובטחה-תרבות תהיה יש צורך בסבלנות שהפורום יתמלא באנשים וצורך בעניין של החברים בכך-שוב לא של המנהלות! לא נולדתי מנהלת ואני לא מחשיבה את עצמי כיותר מכם בגלל שאני כחולה ובגלל שהגיתי את רעיון הפורום שע"י רבים פה נאמר "גאוני". עלה לי הרעיון להכיר את הקהילה הנ"ל וללמוד עליה (למין ההתחלה כתבתי בפורום שאני לא מומחית בנושא הונגריה ולא מתיימרת להיות כזאת) והחלטנו לפתוח במה לקהילה ההונגרית בכייף. יש לי מה לספר לא יותר ולא פחות מאשר לכם. כיוון הפורום לא נראה לכם? (משימות וכו´) אתם יותר ממוזמנים להעלות נושאים לשיחות ודיונים בעצמכם....אפילו רצוי ונשנה את הכיוון...הפורום פתוח להצעות ובקשות.... יש לכם רעיונות, בקשות וכו´? שמתי טאגליין המקשר אתכם לכרטיסי האישי וכולם מוזמנים להציע...להציע--->זה לא להתלונן (למרות שגם ביקורת אני מקבלת ותמיד אומרת את דעתי בכל נושא) דאגתי להיות פה ולעשות רפרש ולענות לכולם כמעט כל הזמן על מנת לזרום עם כל כיוון של הודעה/שיחה וכו´...עוד דבר חייבת לציין שלנהל פורום זאת משרה בהתנדבות, שעושים בשביל הכייף מתוך רצון אישי והודעותיכם (מלבד של גלי)´נשמעה´ כאילו אני חייבת משהו למישהו, ולא זכור לי דבר כזה...רוצים סקר חדש? אין לי בעיה, בשבילי עניין של מה בכך....תציעו.. אני חוזרת ואומרת זה ששמי כתוב בראש הפורום לא עושה אותי יותר/שונה מכם..בידי הכלים לשמור את החומר העולה בפורום, לשמור על כללי התנהגות מפני מציפים ורמות הודעות נמוכות ושאר ירקות... BT לארגן ולהשקיע? (כתבת עם סימני קריאה!!!) אני יכולה להבטיח לך שכל אחד יכול להגדיר אחרת את המילה השקעה-אני יכולה להבטיח לך שלפי ההגדרה שלי אני נותנת את המקסימום! ומצפה גם לזרימה מצידכם...בדיוק על זה כתבתי אתמול (בעיתוי גרוע) כמנהלת פורום נוסף ´תאומים ושלישיות´ (במשך שנתיים ראיתי אך הוא פורח עם הזמן ועם סבלנות רבה וכעת הוא נחשב לפורום מצליח, ולא המזל שיחק לי שם, <אני לא זקוקה למזל בעינייני אינטרנט אלא מעדיפה בחיים> אלא הגולשים שהגיעו ומצאו אחד את השני, מצאו שיש על מה ועם מי לדבר ונהנים מכל יום כעת) אני יכולה לומר לך שאני בוחרת להיות אחת מהגולשים ולא גננת/מורה וכו´, אין בכוונתי לקבל על עצמי את התפקיד הזה...מנהל הפורום רשאי לבחור את כיוון זרימת הפורום (אם יהיו הודעות אוף טופיק, מה הרקע הכללי של הפורום, מי מוזמן ומי לא ורשאי לנהלו על פי רצונו- יש יד חופשית להחליט על כל הנ"ל)ותו לו. נכון, ישנה הודעת המנהל שמדברת לקהל הגולשים ובה כתוב שבפורום ניתן למצוא חומר על זה וזה וזה ונדבר בו על זה וזה וזה ומוזמנים זה וזה וזה...זה הכיוון שבחרנו לפורום-לזה אנו שואפים להגיע (שואפים זה לא אנחנו האחיות אלא הפורום כולו, ואת ההודעה והשאיפות תמיד אפשר לשנות עם הזמן לפי כיוון הפורום) האם ידעתי לאן אני נכנסת כשפתחתי פורום כזה? לא! ידעתי שאני רוצה במה לקהילה ההונגרית ואת השאר כיוון הפורום יכתיב! אני מתפעלת את הפורום ביד רמה מאחורי הקלעים (מבטיחה לך!),הגולשים הם שיקבעו את רמת הפורום, היקף הפורום, רצון רוב החברים, יוזמה לכתוב דיונים וכו´...אני מצידי יעשה את המקסימום כדי לעודד זאת, לשמר זאת, לפרסם זאת...מי שבא בתלונות לגביי פרסום לא מספק של הפורום מוזמן לעשות ´חיפוש מתקדם´ על כל הפורומים ולמצוא הודעות ידניות ולא גורפות שנרשמו ברוב הפורומים! יאיר/טומי לפיד ושאר ירקות...אני מבינה את הזלזול של מי שכתב שבזה אנחנו מתעסקות במקום מה שנראה לכם רלוונטי-על זה אומר שברור כשמש שמה שרלוונטי בעיניי לא יהיה באותה המידה גם לאחרים, לא כל האצבעות שוות... לדעתי האישית ומנסיון העבר אירוחים הוכיחו את עצמם ע"י כך שגולשים רבים התוודאו לפורום אחריו....(לפני כל אירוח הודעה גורפת בכל 600 הפורומים, פרסום בדף הבית של תפוז ועוד פרסומים) אז האירוח לא נועד בשבילי ולעצמי אלא למען הפורום, רעיון אישי שהגיתי והבאתי למשאל בפורום....אתם מוזמנים לעשות כמוני, להביא רעיונות והצעות. ולסיום אומר: גם תינוק לא רץ שבועיים לאחר לידתו...אני לא חוששת לשניה מאלה ש´ברחו/נעלמו´ וכו´ ... הפורום פתוח לקהל הרחב שימצא פה את מקומו-אני בטוחה שבעוד כמה חודשים כשאעלה את השרשור הנ"ל יהיה מי שיחייך כשיקרא את כל הנ"ל, ושוב מנסיון..
לכולנו

קרו, אל תקחי ברצינות את "הביקורת"

אלה, סתם אנשים מעצבנים, שבעצם אין להם מה לכתוב... הצבנו אותי הרבה זמן...כבר לא! שיגידו תודה לכן, שמנהלות. אני יודעת מה זה אומר...
אווה

גלי®

New member
אווה יקרה , לו היית נמצאת כאן בעבר,

היית יודעת שבין אותם "סתם אנשים מעצבנים , שבעצם אין להם מה לכתוב" , יש גם כאלו שתורמים רבות לפורום ... אז לפני שקופצים בראש ומכלילים , נא לבדוק ... אגב : גם אני מנהלת , ואני לא חושבת שמישהו מהגולשים צריך לומר לי תודה ,נהפוך הוא : אם לא יגיעו גולשים (כן , מכל הסוגים - גם מעצבנים !!! ) הפורום ייסגר ...

למה אין לכם סבלנות? מיד לתקוף!?

אני לא מבינה איזה טענוג יש לאנשים מסויימים, שנכנסים לפורומים לרדת על המנהלים... לנהל פורום, לא פשוט כל-כך. עבודה רבה בהתנדבות מוחלטת!!! אז למי יש נושא לעלות, יופי! לכתוב סתם "ביקורת" ממש לא לעניין! עברתי משברים, בגלל טיפוסים כאלה, עד שבתמיחת וותיקי הפורום אמרתי די! מגעיל, לא הוגן, ואין שום טעם לטקסטים האלה!!!!!!!!!!

למעלה