למה סוויני טוד מוגבל בגיל?

בטטהמן

New member
בטח בגלל המסר הסוציאליסטי החריף שלו

המעמד התחתון אוכל את העשירון העליון וכו'. מפיצים קפיטלסיטיים!

tali44

New member
ה-DVD יוצא ב-1 באפריל!!

וזה מה שהוא יכיל: (נלקח מאתר מעריצים של ג'וני ואני לא מצליחה לתרגם
) והנה העטיפה של ה-DVD ככל הנראה: http://www.dvdactive.com/news/releases/sweeney-todd.html Single Disc Edition 2-Discs Collector Edition HD DVD Thanks to buticut, we also know the specs of the Sweeney Todd DVD "There will be 2 versions available: Single Disc & 2-disc edition. Also (for the fans) Suncoast will be selling, for a limited time only, a 3-Disc (PLEASE IN THE NAME OF GOD help me buying this from the USA if true!!) or 2-Disc Tin Case edition. Specs: Single Disc: Languages: English, French Dubbed & Subtitled, Spanish Dubbed & Subtitled Audio: 5.1 Surround DVD Feature: • Featurette: Burton + Depp + Carter = Todd 2-Disc Special Edition: Languages: English, French Dubbed & Subtitled, Spanish Dubbed & Subtitled Audio: 5.1 Surround DVD Features: • Featurette: Burton + Depp + Carter = Todd • Interview: Sweeney Todd Press Conference, November 2007 • Featurette: Sweeney Todd is Alive: The Real History of the Demon Barber • Featurette: Musical Mayhem: Sondheim's Sweeney Todd • Featurette: Sweeney's London • Featurette: The Making of Sweeney Todd The Demon Barber of Fleet Street • Featurette: Grand Guignol: A Theatrical Tradition • Featurette: Designs for a Demon Barber • Featurette: A Bloody Business • Interview: Moviefone Unscripted with Tim Burton and Johnny Depp • Featurette: The Razor's Refrain • Trailers: Theatrical Trailer • Photo Gallery: Photo Gallery 2-Disc Special Edition HD-DVD: Languages: English, French Dubbed & Subtitled, Spanish Dubbed & Subtitled Audio: 5.1 Dolby Digital Plus, 5.1 Dolby TrueHD DVD Features: • Featurette: Burton + Depp + Carter = Todd • Interview: Sweeney Todd Press Conference, November 2007 • Featurette: Sweeney Todd is Alive: The Real History of the Demon Barber • Featurette: Musical Mayhem: Sondheim's Sweeney Todd • Featurette: Sweeney's London • Featurette: Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street • Featurette: Grand Guignol: A Theatrical Tradition • Featurette: Designs for a Demon Barber • Featurette: A Bloody Business • Interview: Moviefone Unscripted with Tim Burton and Johnny Depp • Featurette: The Razor's Refrain • Photo Gallery: Photo Gallery • Trailers: Theatrical Trailer"

the shibby

New member
../images/Emo207.gif

ואיזה תזמון! עכשיו קיבלתי את הפסקול המדהים של סוויני טוד! חח פעם ראשונה שטאוור רקורדס עשו משהו מועיל =]]

tali44

New member
תתחדשי!!

אני הזמנתי מצליל מלפני שבועיים ועדיין לא הגיע!!

Jen74

New member
גם אני ../images/Emo207.gif שאלה למי שראה את הסרט

בתור אחת שלא אוהבת סרטים מלאי דם, האם כדאי לי לראות את הסרט בקולנוע או עדיף בבית? אולי בכלל עדיף לוותר בגלל כמות דם מוגזמת? אני חולה על ג'וני דפ ורואה כמעט כל סרט אפשרי שהוא השתתף בו גם אם כניצב...

OnlyLeigh

New member
זה תלוי

את מעדיפה לראות את ג'וני בכך וכך אינצ'ים או על המסך הגדול? P: האמת היא שכמות הדם לא מטורפת, ואולי אני מרגישה ככה בגלל שתכלס זה דם מאוד.. לא אמיתי. אני אישית יותר נהניתי מהסרט כשראיתי אותו בבית, מכורבלת על הספה :} גם יש לי הרגשה שהרבה ממערכות בתי הקולנוע בארץ קצת מכהות את התמונה. בקולנוע היו קטעים שממש התאמצתי לראות ובבית היה אפשר לראות בבירור גדול יותר. עוד מישהו נתקל בזה?

tali44

New member
לפי דעתי זה הכי כיף בקולנוע!!

אני אישית הפכתי עולמות בשביל להכנס לזה לקולנוע (בגלל ההגבלה של גיל 18 ואני בת 16 וחצי) וראיתי את הסרט במסך הגדול, עפ פופקורן וקולה - באווירה אחרת לגמרי מהבית!! כי ממילא אני קונה את ה-DVD אז תמיד אני יוכל לראות אותו שוב בבית. אבל לראות את זה ככה זו חוויה!! וגם כמו שאמרו פה, הדם בכלל לא נראה אמיתי, ואם את רוצה, בקטעים המסוימים פשוט תעצמי את העיניים (ואני ממליצה לך לעצום את העיניים במיוחד [ועכשיו יש ספוילר אם בא לך לקרוא
] כשהוא הורג את השופט, כי אז יש ממש הרבה דם ובכלל זו סצנה אכזרית). -נגמר הספויילר. קיצור - תלכי לקולנוע, זה לא הולך להשאר שם לעוד הרבה זמן כי עוד פחות מחודש יוצא כבר ה-DVD, אז...

למעלה